השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

Error: Contact form not found.

צירים לדלתות

כל דלת כניסה או פנים מורכבת על גבי צירים שמאפשרים לה להיפתח ולהסגר בצורה נוחה ובטוחה. צירים לדלתות הם האלמנט אשר מחזיק את הדלת, על כן עליהם להיות חזקים דיו ומותאמים למשקלה וגודלה של הדלת. מדובר על עולם רחב של חומרים וזוויות שמוטב שיהיה מדויק ואמין. מחם קשיחים בע"מ היא חברה לשיווק מוצרים טכניים שונים ביניהם גם צירים לחלונות ודלתות מכל הסוגים. איכותם של הצירים היא חשובה מאוד על מנת שהם יוכלו לתפקד במשך זמן רב ללא תקלות וקלקולים.

מהי החשיבות של צירים לדלתות?

מפעלים רבים ממוקמים בתוך מבנים גדולים מאוד ומחולקים לאולמות יצור שכל אחד מהם דורש תנאים שונים. בין אולמות היצור והחדרים ישנן דלתות שמפרידות ומהוות סימן לכך שכאן מתחיל תחום אחר. חשיבותם של צירים לדלתות טמונה בנשיאה של משקל הדלת בצורה בטוחה מבלי לסכן את המשתמשים. ישנם צירים מסוגים שונים ומחומרים שונים:

 • אם מדובר על דלת כבדה, סביר להניח שהיא תהיה כרוכה בשימוש בצירים מפלדה או מתכת כלשהי חזקה.
 • ישנם צירים שעשויים מפלסטיק קשיח אך נעשה בהם שימוש במקרים שמדובר על דלתות קלות או לא גדולות מידי.
 • במקומות שיש בהם לחות גבוהה כמו מקררים או מקומות טחובים ניתן להשתמש בצירים מפלדת על חלד או נירוסטה.
 • דלתות הם מוצר אשר משתמשים בו ללא הפסקה ועל כן ישנה חשובות לכך שהצירים יהיו איכותיים ובעלי כוח סיבולת גבוה.

צירים הידראוליים

קיימות שיטות שונות על מנת לשלוט בעוצמת הסגירה של דלת וניתן לשלוט על ידי הכנסת מערכות הידראוליות שייסעו בסגירה ופתיחה של דלתות כבדות במיוחד. ישנם גם מוצרים שכל תפקידם הוא לסייע בסגירת הדלת. אלו מתאימים למקומות בהם על הדלת להישאר סגורה כל הזמן. מחזירי דלתות הם פתרון ביטחוני וניתן להתקין אותם בקלות רבה.

כל דלת שמותקנת אמורה להיות תקינה לאורך כל שעות היממה, כדאי לערוך ביקורות מדי תקופה מסוימת ולחפש תקלות שונות. אם ציר יצא מהמקום או שהוא חורק אז חשוב להזמין בעל מקצוע שיטפל בבעיה ויחליף את הציר התקול.

סוגי צירים לדלתות

צירים הם רק חלקים קטנים מתוך עולם שלם של רכיבים מכניים ואלקטרומכניים שאנו מספקים אצלנו בחברת מחם קשיחים בע"מ. החברה מספקת מוצרים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר ובעלי תקן ISO לתעשייה האזרחית והצבאית. החלקים מיובאים מארה"ב, אירופה ומהמזרח הרחוק והחברה מאפשרת גם חיתוכים מדויקים בהתאמה אישית של חומרי גלם ורכיבים שונים בהתאם לצרכים של כל לקוח. לפרטים נוספים והזמנת צירים לדלתות או רכיבים אחרים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

סוגים שונים של צירים לדלתות

 • צירים לדלתות כבדות – דלתות אש, דלתות פלדלת ודלתות חירום נחשבות לדלתות כבדות במיוחד ועל כן צריכות צירים חזקים במיוחד שיעמדו בעומס ובדחיפות שבה משתמשים בדלת.
 • צירים לשערי ברזל – שערי ברזל נפוצים לא רק בכניסה לבתים פרטיים אלא גם בכניסה למתחמים עסקיים וציבוריים שונים כמו גנים, בתי ספר, פארקים ועוד.
 • צירים לחלונות – חלונות של ממד, חלונות סורגים, חלונות עץ ומרבית סוגי החלונות למעשה בנויים על צירים לפתיחה וסגירה של החלונות (אולי למעט חלונות הזזה) ועל כן צריכים צירים מתאימים.
 • צירים לדלתות קלות – כשמדברים על סוגי צירים לדלתות לרוב מדברים על צירי ספר או צירים הידראוליים המתאימים לדלתות קלות. צירים הידראוליים מסיביים יותר יכולים להתאים גם לדלתות כבדות.
 • צירים סמויים – במידה ואתם רוצים מראה אסתטי של הדלת בחלק מסוגי הדלתות ניתן יהיה להתקין צירים סמויים.
 • צירים קפיציים – למקרה ומישהו שכח לסגור הדלת היא תיסגר אוטומטית באמצעות הצירים הקפיציים.

סוגי צירים לדלתות – כמה זה עולה ואילו כדאי להזמין?

המחיר משתנה בהתאם לסוג הציר ולכמות בהזמנה כמובן. ישנם צירים שעלות הבודדת היא כמה שקלים לציר ואחרים שיכולים לעלות בין כמה עשרות/מאות שקלים לציר, שוב, בהתאם לסוג הצירים ולכמות בהזמנה. צרו עמנו קשר לפרטים נוספים.

צירים לדלתות כבדות

לצירים יש חלק משמעותי באחזקה של דלתות, חלונות ושערים. הם אחראיים למעשה על תנועה הפתיחה והסגירה של פריטים אלו ועל תפקודם המלא באופן שוטף. חברת מחם קשיחים בע"מ מתמחה בשיווק רכיבים מכניים שונים וכן רכיבים אלקטרומכניים ומספקים אותם לתעשייה האזרחית והצבאית בישראל. החברה הנה המשווקת המורשת של חלקים אלו המיובאים מארה"ב, אירופה והמזרח הרחוק ומספקת אותם לייצור ותעשייה של מפעלים ובתי עסק בישראל כבר קרוב ל-3 עשורים. החברה בעלת ניסיון רב בתחום ותוכל לייעץ לכם גם לגבי חלקים מותאמים אישית שתוכל לספק לכם בהתאם לצרכים שלכם. צרו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

סוגי צירים לדלתות כבדות

 • צירים לדלתות מילוט ודלת אש – דלתות מילוט ודלתות אש הנן דלתות כבדות שלרוב יהיה מותקן בהן גם מנגנון סגירה אוטומטי כך שלחץ הפתיחה והסגירה על הצירים הנו גדול יותר מאשר בדלת רגילה, זאת ללא קשר לכך שהדלת גם כך כבדה יותר מדלת רגילה.
 • צירים לדלתות פלדלת – ציר בקוטר 18 מ"מ בדרך כלל המתאים לדלתות פלדלת שהן כאמור מהדלתות המאובטחות ביותר במשרדים ובתים שונים ועל כן החשיבות הגבוהה לצירים איכותיים, חזקים, עמידים ובעלי רמת בטיחות גבוהה.
 • צירים לשערי ברזל – שערי ברזל נפוצים גם בבתי קרקע פרטיים אך גם בכניסה/יציאה של מפעלים, בתי ספר, גני ילדים ועוד. צירים אלה לרוב יהיו בנויים עם 2 כנפיים ומותאמות לריתוך.
 • צירים לדלתות כבדות – כל דלת כבדה דורשת צירים עבים וחזקים יותר שיוכלו לעמוד באחזקת הדלת ובשימוש תעבורתי גבוה.
 • צירים לחלונות ברזל – חלונות ממד, חלונות סורגים ועוד

כמה עולים הצירים?

מחירי הצירים ינוע בדרך כלל כמה שקלים בודדים לציר ועד מאות שקלים לציר. תלוי כמובן בסוג הציר, בכמות הרכישה, בעובי שלו, באיכות חומר הגלם ועוד.

צירים לדלתות מתכת

צירים הם חלק מרכזי בכל דלת, חלון או שער כיום ועם אינספור סוגים של צירים חשוב לדעת כיצד להתאים את הצירים הנכונים לסוג הדלת. אנו במחם קשיחים בע"מ מתמחים באספקת רכיבים שונים לתעשייה הצבאית והאזרחית כאחד ופועלים כמשווקים מורשים של מוצרים אלה בישראל. בין לקוחות החברה נמנים מחברות הייצור הגדולות והמובילות בישראל המזמינות מאתנו חלקים רבים, לרבות צירים לדלתות מתכת, מנעולים, קשיחים, ידיות, ברגיי סגירה, נעילות מכניות, מאווררים, גופי קירור ועוד. לפרטים נוספים והזמנות צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

היכן משתמשים בדלתות מתכת?

בכל חלל למעשה יש אזור כניסה ויציאה שככל הנראה תחום בדלת כלשהי. במקומות מסוימים נהוג להשתמש בדלתות מתכת. דלתות אלה לרוב נוחות יותר לתחזוקה, ניתן לצבוע ולעצב אותן בקלות בכל עיצוב שרוצים, נוח להדביק עליהן טפטים במידת הצורך והן מאובטחות יותר לרוב מדלתות עץ פשוטות למשל, דלתות זכוכית ודלתות פלסטיק. לרוב נשתמש בדלתות מתכת במחסנים ומתחמי אחסון, לעתים תהיה זו דלת חיצונית המגינה על מתחם פנימי מסוים ולעתים אלה יהוו דלת כניסה למפעלים, מתחמי ייצור ועוד.

סוגי צירים לדלתות מתכת:

 • צירי פיבוט – צירים אלה נפוצים בדלתות ושערים, גם דלתות מתכת כמובן. אלה נפוצים יותר בבתי חולים. הם מיועדים לפתיחת דלתות משני הכיוונים. כמו כן אלה מומלצים לנשיאת משקל רב ומתאימים בשל כך גם לדלתות מתכת כבדות.
 • צירי ספר – מומלצים לדלתות מכל מיני סוגים ביניהם גם לדלתות מתכת.
 • צירים קפיציים – אם יש לכם שער מתכת לדוגמה בכניסה לגן ילדים ואתם רוצים להיות בטוחים שהוא תמיד סגור כדי שאף ילד לא יברח החוצה מבלי שתשימו לב לכך – הרי שצירים קפיציים שסוגרים את הדלת אוטומטית יהיו חיוניים מאוד.

חשוב לבחור בצירים הנכונים המתאימים לגודל וכובד הדלת שלכם. להתייעצות צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים צירים לדלתות המבנה שלכם?

לפעמים אנחנו לא שמים לב למוצרים הזניחים שמקיפים אותנו בחיים ויש להם משמעות רבה לפעולות שאנו מבצעים ביום יום. צירים לדלתות הבית או המשרד, הם אחד מהמוצרים הללו שלרוב אנחנו לא באמת שמים לב אליהם. אבל, אם אתם בשיאו של תהליך בנייה או שיפוץ אתם בוודאי יודעים שזו לא סתם עוד החלטה. בחירת צירים לדלתות היא בחירה חשובה גם כדי לשמור על שלמות הדלת והמשקוף, אך גם כדי להבטיח שהמשתמשים לא יפגעו מטריקת הדלת בטעות. לכן, אתם צריכים להתאים את הציר למשתמשים ולהבטיח התקנה ללא פגמים בעת החיבור בין הציר, המשקוף והדלת עצמה.

בעת רכישת צירים לדלתות אתם חייבים לקחת בחשבון כמה פרמטרים שיכולים להשפיע על ההחלטה שלכם:

 1. גודל – גודל הציר חייב להתאים לגודל הדלת. ציר לא מתאים עלול לתלוש את המשקוף או הדלת ולגרום ליותר נזק מתועלת.
 2. עמידות – ודאו כי הציר מיוצר ממתכות עמידות לאורך זמן שלא מושפעות מחומרים שונים או מנזקי הטריקות.
 3. תנועה חלקה – כדי לשמור על פעילות תקינה של הדלת ודאו כי הציר עובד חלק ולא צריך טיפול בשמן אחת לתקופה.
 4. שקט – ציר מצוין היא ציר שקט. טריקה שקטה מאפשרת לכל להמשיך בסדר היום מבלי להרגיש בכל תנודה בדלת.
 5. קיבוע חזק – ודאו כי לציר יש מנגנון קיבוע חזק שיכול לשאת את משקל הדלת במלי להתמוטט וליצור נזקים.

לקטנים ולגדולים – צירים לדלתות חייבים לשמור על בטיחות המשתמשים

רכשת דלתות היא רכישה לא זולה אשר כל בית פרטי או בית עסק מבצע אחת לתקופה. אם כך, בעת רכישת הדלתות אתם רוצים להבטיח שכל הפרטים הכי קטנים סגורים ואתם יכולים להתקין את הדלת בראש שקט. צירי הדלת מפעילים את המנגנון כולו באופן קבוע, ויכולים, אם הם לא מתאימים לגרום לפגיעה במשתמשים. לא אחת ילדים קטנים נפגעים ממשחקים בדלתות הבית וכדי להבטיח שזה לא יקרה גם לכם אתם חייבים לבדוק את כל הקצוות הפתוחים.

כיום מיוצרים צירים לדלתות שיכולים לעמוד בעומסים גדולים מאוד. הצירים מיוצרים מפלדה, סגסוגת ומתכות מורכבות אחרות, כדי להבטיח את חוזק הציר לאורך שנים. מנגנוני הצירים מעוצבים על מנת לשמור על שקט ועל טריקה נעימה של כל דלת. אם אתם רוצים לבחור את הציר המתאים לכם ביותר, צרו קשר עם הצוות המקצועי של מחם קשיחים ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל.

צירים לדלת ארון

המפתח העיקרי לפתיחה קלה ויעילה של דלתות ארונות שונים הוא צירים איכותיים. דגש נוסף הוא התאמה מדויקת של הצירים לסוג הספציפי של הדלת ולאופן השימוש בארון. המסקנה המתבקשת: גם אם מדובר בפריט שבדרך כלל לא מושך אליו תשומת לב, כדאי להקדיש מחשבה לבחירת צירים לדלת ארון כך שהשימוש בו יהיה נוח. עוד כדאי לזכור שציר לא מתאים עלול לגרום לקריסת הדלת ולנזק כספי של ממש, וגם הטרחה הכרוכה בתיקון הארון מיותרת לגמרי – בפרט כשניתן למנוע אותה אם מקפידים על הכלל סוף מעשה במחשבה תחילה. מחם קשיחים בע"מ משווקת מגוון רחב מאוד של מוצרים לתעשייה, כולל צירים לדלתות ארונות, והצוות המקצועי של החברה ישמח לסייע גם לכם להגיע למוצר האופטימלי עבורכם.

צירים לדלת ארון חשמל

חברת מחם קשיחים בע"מ מתמחה בשיווק צירים לתעשייה – ובפרט בצירים לארונות חשמל. החל מסגר ארון חשמל קפיצי, סגר ארון קפיצי רגל, שנפר קפיצי ארון חשמל, סגר ארון חשמל קפיצי כרום, סגר ארון פח עגול או שמא מדובר בסוגי צירים אחרים – חברה זו מספקת מוצרים מתקדמים ואיכותיים מהמעלה הראשונה.

כמו כן, ניתן לפנות אל חברה זו גם עבור מנעולים, סגרים, לצ'ים ועוד – לצד רכיבים שונים לארונות חשמל, לתעשיית המכונות, לעגלות רפואיות, לציוד רפואי וכן הלאה.

איך לבחור נכון צירים לדלתות ארונות?

על-מנת לבחור נכון מתוך המגוון הרחב של צירים לדלת ארון, אתם מוזמנים להיעזר בבקיאות המקצועית ובניסיון העשיר של מחם קשיחים בע"מ. עובדי החברה אמונים על ייעוץ בהתאם לצרכים הספציפיים של כל לקוח, ובכל מסגרת תקציב. אנחנו מייצגים בארץ בבלעדיות יצרניות מובילות ממדינות שונות, וכך יכולים להציע פתרון משתלם וצירים שיבטיחו שימוש נוח, יעיל וארוך טווח בכל ארון. כמו כן, החברה מספקת מגוון מוצרים נוספים כדוגמץ מאווררים וגופי קירור, מסילות טלסקופיות, כבלים, קונקטורים ואנטנות ועוד.

צירים לדלת

הצירים של הדלתות המותקנות בכניסה למרחבים שונים הם פריט שלא תמיד מושך אליו תשומת לב, אבל כשחושבים עליהם מבינים עד כמה רבה חשיבותם. הציר הוא זה שלמעשה מחזיק את הדלת ומבטיח תנועה רציפה וחלקה. צירים איכותיים הם גם מפתח הכרחי למקסימום ביטחון, כלומר מניעת מצב שבו הדלת נופלת על מי שמנסה לפתוח או לסגור אותה. בהתאם, בחירת צירים לדלתות חייבת להיעשות באופן מושכל ואחראי. חברת מחם קשיחים בע"מ, אשר משווקת מוצרים לתעשייה של מיטב היצרניות העולמיות, תעזור לכם למצוא גם את הצירים האופטימליים לכל דלת.

הסוגים השונים של צירים לדלתות

 • צירים הידראוליים – ציר נפוץ מאוד שמתאים לדלתות יחסית קלות.
 • צירים לדלתות מילוט או דלתות אש – הצורך העיקרי הוא בסגירה אוטומטית אחרי כל פתיחה, ועוד דגש חשוב של הציר הוא חוסן רב שכן מדובר בדלתות כבדות.
 • צירי פיבוט – ציר אשר מאפשר לפתוח את הדלת לשני הצדדים. בין השאר ניתן למצוא צירי פיבוט בדלתות כניסה למחלקות מסוימות בבתי חולים, כשנדרשת פתיחה נוחה משני הכיוונים גם כשהידיים לא פנויות.
 • צירים קפיציים – ציר שמבטיח סגירה אוטומטית של הדלת או השער. בין השאר מתאימים הצירים הקפיציים לדלתות בגני ילדים שם חשוב לוודא שהמקום סגור באופן קבוע.
 • צירים סמויים – הבחירה הנכונה בכל מקום שבו חשובה במיוחד ההקפדה על אסתטיקה.

איך לוודא התאמה מלאה של הצירים לדלת?

שלל האפשרויות של צירים לדלתות מקנה חופש בחירה נרחב ויכולת להגיע למענה מושלם עבור כל צורך. הייעוץ המקצועי של מחם קשיחים בע"מ מתבסס על אפיון מדויק של הדלת, המשקל שלה, אינטנסיביות הפתיחה והסגירה, הדגשים הייחודיים (למשל חשיבות הסגירה האוטומטית, פתיחה לשני הכיוונים ועוד) והחומר שממנו היא עשויה. על בסיס כל המידע הנ"ל ומתוך מחויבות ליושרה מלאה תינתן המלצה על הצירים האידיאליים. אנחנו עובדים מול יצרניות מובילות של צירים, כמו גם של מוצרים אחרים לתעשיות השונות, ולכן יכולים למצוא את הפתרון הנכון ביותר לכל דלת – ויעידו על כך הלקוחות הרבים ששומרים לנו אמונים במשך שנים רבות: אלביט, משרד הביטחון, אורבוטק, HP ועוד חברות וגופים נחשבים.

תהליך הייצור של צירים לדלתות – התייחסות לפרטים הקטנים

אחד המוצרים הכי פשוטים והכי קלים לשימוש בכל בית או בכלל נכסים שונים, הוא הדלת. מצד אחד, מוצר יומיומי ופשוט שעונה על דרישה אחת ספציפית. ומן הצד השני, מערכת מורכבת המבוססת על טכנולוגיות חדשות יותר או פחות, שחייבת לעבוד בצורה יוצאת מן הכלל, על מנת לענות על דרישות בטיחות ואבטחה של חלל הפנים של הנכס. מהסיבה הזו, כאשר אתם נדרשים להרכיב דלת, עליכם לתת את הדעת על כל הפרטים הכי קטנים בתהליך היצור, ובניהם גם היצור של צירים לדלתות, על מנת להבטיח שהמוצר שאתם מקבלים יענה על כל הדרישות ויצליח ליצור את רמת האבטחה הדרושה לנכס שלכם. לכן רכישה של צירים לדלתות של אנשי המקצוע של חברת מחם קשיחים בע"מ, היא החלטה אינסטינקטיבית ונכונה, שמקלה מאוד על תהליך היצור של הדלתות שלכם.

החשיבות של ייצור צירים לדלתות על בסיס מתכת חזקה ועל בסיס עמידה בסטנדרט ייצור בלתי מתפשר, תבוא לידי ביטוי רק ברגעי משבר וצרה. ולכן, אין לכם איך לבחון באמת את רמת האיכות של המוצר בפועל, אבל זה לא אומר שלא צריכות להיות לכם דרישות. קודם כל ולפני הכל, אתם חייבים לוודא שאתם רוכשים צירים לדלתות, אשר יכולים לשאת את משקל הדלת בקלות יחסית. לצד זאת, ראוי להשקיע זמן ומחשבה בשימוש בחומר אשר יכול לתת לדלת שלכם טווח תנועה מקסימה לי, עם מינימום רעשים וחריקות. יש כמובן עוד מגוון רחב של פרמטרים שצריכים להשפיע על ההחלטה שלכם, אבל הכל נתון לשיקול דעתכם וליכולת של אנשי המקצוע להגשים את הדרישות שלכם על הצד הטוב ביותר.

מוצר קטן עם חשיבות גדולה לחיי היום יום

אנחנו בחברת מחם קשיחים בע"מ מבינים את החשיבות של צירים לתעשיה, ואת היכולת של ציר להשפיע על אופן עבודתכם ושגרתכם. ולכן חשוב לנו לעזור לכם למצוא צירים לדלתות באיכות גבוהה מאוד, ולהבטיח שאתם שבעי רצון גם לאורך זמן, בזכות שירות ללא תחרות ומוצרי איכות מכל העולם.

שתף:
מעונינים ביעוץ?
לקבלת ייעוץ / הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
  חברה לקידום אתרים
  דילוג לתוכן