השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

Error: Contact form not found.

סגרים

כל מי שעובד במפעל ואחראי על תפקודן של מכונות הייצור, מכיר בחשיבותם של סגרים ואמצעי נעילה שונים המאפשרים מהלך עובדה תקין ומהיר. בחברת מחם קשיחים בע"מ מייצרים אמצעי נעילה איכותיים עבור התעשיות השונות – אזרחיות וצבאיות כאחד. אנו עובדים עם יצרנים עולמיים ומקפידים להתעדכן בכל הרכיבים המכניים והאלקטרומכניים היוצאים אל השוק, וזאת במטרה להביא את הרכיבים החדישים היישר למפעלים שלכם, בהתאם לדרישותיכם.

סגרים – היכן הם משמשים?

בכל מכשיר או מכונה חשוב שיהיו סגרים טובים על מנת שניתן יהיה לשלוט על הייצור והעבודה ולמנוע מצבים של תקלות חמורות שעלולות לגרום לעוגמת נפש רבה. אלה כמה דוגמאות לתעשיות שבהן משתמשים בסגרים:

  • טכנולוגיה בתחום המים – ציוד למאגרי מים או שאיבות מים זקוק לוויסות של זרם המים באופן תמידי. הזרמת מים בצורה תקינה ומתונה מתבצעת בזכות הסגרים השונים המאפשרים לעובדים ולאחראיים לשלוט על כמות המים. כמו כן, הציוד החקלאי מורכב מסגרים עמידים, והם משמשים לוויסות המים בעת השקיית הנטעים.
  • טיפול בשפכים – בדומה לטכנולוגיות העוסקות במים נקיים, גם במקרה של מי שפכים יש צורך בסגרים חזקים המנתבים את המים הדלוחים למקום הנכון.
  • טכנולוגיית אוורור – מאווררי תעשייתיים הם מבין הרכיבים החשובים ביותר הקיימים היום. בזכותם ניתן ליהנות מאוויר נקי גם בעת השהייה במתחם סגור. המאווררים מאפשרים למסעדות, מפעלים או מתחמים חקלאיים להיפטר מאוויר דחוס ומלא ברעלים, תוך שמירה על בריאותם של הנוכחים. נוסף על כך, מערכת האוורור זקוקה לסגרים כדי לשלוט על כמות האוויר המוזרמת אל חלל החדר.

סגרים מסוגים שונים

חברה מקצועית מציעה מגוון רחב של סגרים, בהתאם לצורך. כך למשל, ניתן להבחין בין סגר תעלה, סגר קיר לפתח עגול או סגר קיר מרובע. צוות איכותי ואמין של חברה מקצועית מעניק מידע חיוני ללקוחות וממליץ להם על סגרים המתאימים לדרישותיהם, שכן סגר למכונה חקלאית אינו דומה לסגר עבור מכונה השואבת מי שפכים. משום כך, אם אתם חושדים שהסגרים במכונה שלכם אינם עובדים היטב, תוכלו למצוא את הסגרים הדרושים לכם בחברה המספקת רכיבים מכניים, וזאת לצד רכיבים אחרים דוגמת צירים, גלגלים לציוד נייד, מוצרי דפינה ועוד.

סגרים לכל דורש – מהם השימושים הנפוצים ביותר לסגרים?

הם משמשים אותנו כמעט בכל מקום, בארגזים, בארונות ואפילו במכונות כבדות. סגרים ממתכת מאפשרים לאבטח במקום כל חפץ בעל פוטנציאל לפגיעה באנשים. בתחום התעשייה הסגרים משולבים במכונות הכבדות כדי לאטום את פתחי המכונה, או למנוע זליגה של חומרים מתוך המכונה. בבתים פרטיים ניתן לראות שימוש נרחב בסגרים למיגון ילדים, ולאבטחת יציבותם של רהיטים כבדים בתוך חלל הבית. סגרים אלו באים בגדלים שונים ובצורות שונות, ומיוצרים ממגוון רחב של מתכות עמידות ביותר. את הסגרים ניתן לקבע בקלות יחסית והם מאפשרים התאמה לכל משטח או חלל בצורה אידיאלית. הסגרים משמשים כעזרים בתעשיות רבות כמו תחום המים והשופכין, כמו גם בבתים פרטיים.

סגרים הם כלי עבודה נפוץ מאוד לשימוש במגוון רחב של תעשיות. יחד עם זאת, יש מספר שימושים נפוצים מאוד לסגרים בתחום שכולנו מכירים:

  1. תעשיית החשמל – ארונות החשמל המפוזרים ברחבי הארץ סגורים רובם ככולם בעזרת סגרים מברזל או מנירוסטה. הסגרים מאבטחים את הארונות אך מקלים על פתיחה מהירה בעת הצורך.
  2. תעשיית המים – בתעשיית המים הסגרים משמשים כאטמים מפני נזילות. סגרים ייעודים חותמים ברזים, מקורות מים ולעיתים גם מערכות מים שלמות כדי למנוע נזילה.
  3. חלונות – סגרים בתעשיית החלונות עוזרים לאטום כל חלון ולמנוע מעבר מסוכן. הסגרים ננעלים בלחיצה והפתיחה שלהם לא מתאפשרת בקלות, כך מונעים מילדים קטנים גישה לחלונות מסכני חיים.

עומדים בסטנדרט ייצור גבוה של סגרים

בשל החשיבות הגדולה שיש לסגרים, והשימוש הנרחב בהם, תכנון של סגר דורש חשיבה. כיום קיימים בשוק עשרות סוגים של סגרים למטרות שונות. אולם לכולם מכנה משותף אחד- היכולת למנוע גישה בצורה טובה ולשמור על נעילה חזקה. הסגרים מיוצרים בדרך כלל ממתכות, בעיקר נירוסטה או פלדה, בעלות עמידות לטווח ארוך ועמידות בפני חומרים שונים. העיצוב של הסגר מותאם כולו למטרה לשמה הוא נוצר. סגרים פשוטים יחסית מיוצרים באופן המוני ועלותם זולה. אולם אם מדובר בסגר מורכב יותר, ניתן לבחון את הצורך ובהתאם למצוא סגר מתאים לדרישה.

בבחירת סגרים אתם צריכים להתייחס קודם כל לענייני הבטיחות. ודאו כי הסגר עומד בכל הלחצים המופעלים עליו, ולא נשבר בקלות יחסית. כמו כן אם מדובר בסגר שאמור למנוע גישה, ודאו כי לא קל לפתוח את המנגנון ורק מי שמורשה יכול לגשת למקום. בחרו בשירותיה של חברת מחם קשיחים ונשמח לעמוד לרשותכם ולספק מידע נוסף אודות הסגרים הנדרשים לכם.

לרכוש סגרים ומנעולים לתעשייה

מערכות רבות, בשלל תחומים, כוללות אמצעי סגירה. סגר אפקטיבי הוא מרכיב הכרחי להבטחת פעילות תקינה ומדויקת, ובאופן טבעי מופעלים עליו לא מעט לחצים – כך שחשוב לבחור בחוכמה את הרכיב הרלוונטי. כדאי לזכור שחוסנן של מערכות מורכבות תלוי באיכות כל פרט ופרט בהן, כולל אלה שלא תמיד מושכים תשומת לב, ואמצעי הסגירה הוא דוגמה מצוינת לפרט קטן בעל השפעה גדולה. מחם קשיחים בע"מ משווקת מגוון רחב מאוד של מוצרים לתעשייה, ובהם סגרים ומנעולים של יצרניות מובחרות מארה"ב, המזרח הרחוק ואירופה. בנוסף תוכלו לקבל מאתנו ייעוץ מקצועי שיעזור לכם לתכנן נכון את הפעילות ולהשתמש ברכיבים האופטימליים לכל מטרה. כמו כן, ניתן לפנות אל חברה זו גם לצורך רכישת גלגלים לתעשייה, ידיות למכונות, פין אבטחה ועוד.

התקני סגירה יעילים ובטיחותיים מיועדים למגוון חברות ומפעלים בתעשייה. בין אם מדובר בארונות תקשורת, דלתות וחלונות בזיווד אלקטרוני או בין אם מדובר בענפי הרכב או המכונות – סגרים ומנעולים עשויי פלדה, נירוסטה ופלסטיק יסייעו במשימה – וישמשו כפתרון פתיחה ונעילה מתקדם.

על מנת להתעניין בפתרון מסוג זה, ניתן לפנות אל חברת מחם קשיחים בע"מ. חברה זו מתמחה בשיווק מנעולים וסגרים, כמו גם ברגי רבע סיבוב, לצ'ים ועוד.

איך להבטיח פתרון מיטבי בכל מערכת?

מציאת מענה מושלם לכל צורך, הן ברמה התפעולית והן בהיבט הכלכלי, היא אתגר לא פשוט. הניסיון הרב שצברה מחם קשיחים בע"מ בכל הנוגע למוצרים לתעשייה בכלל, ולהתקני סגירה בפרט, הוא בסיס מצוין לאפיון נכון של צורכי המערכת ולאחריו התאמה אופטימלית של הפתרון. החברה משווקת סגרים, ועוד מוצרים רבים אחרים, למגוון לקוחות, כולל גופים גדולים כמו משרד הביטחון והתעשייה האווירית, וחברות מוערכות כגון אורבוטק ואלביט. פעילות מחם קשיחים בע"מ עומדת בתקן המחמיר ISO9001 ומתאפיינת בליווי צמוד של כל לקוח עד להשלמת ההתקנה הרצויה ולשביעות הרצון המלאה.

שתף:
מעונינים ביעוץ?
לקבלת ייעוץ / הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
    חברה לקידום אתרים
    דילוג לתוכן