השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

Error: Contact form not found.

מסילות למגירות

בכל מטבח ישנן מגירות אשר בהן אנו מאחסנים כלים, מוצרי מזון, סירים ומכשירים חשמליים. המגירות הללו מתאימות לנשיאת משקל מסוים שחריגה ממנו עלולה לגרום לקריסה של המגירה. מסילות למגירות הן למעשה אחד החלקים החשובים והקריטיים בכל סוג של מגירה. כאשר אנו באים להתקין מגירות חשוב מאוד להתייחס למטרה שלשמה הוצבה המגירה. חברת מחם קשיחים בע"מ מתמחה בשיווק של רכיבים ומוצרים מכאניים ואלקטרוניים לתעשייה. בין מוצרינו ניתן למצוא חלקים שמיועדים לשימוש יומיומי בתעשייה האזרחית והצבאית.

איך בוחרים מסילות למגירות?

כמו כל מוצר איכותי גם מסילות למגירות עליהן להיות מתאימות למטרה שלמן הן הורכבו. המסילות נמדדות על פי כמה נושאים עיקריים אשר מאפשרים לנו לבחור בסוג ובדגם המתאים ביותר:

 • המגירות מבוססות על הנעה על גבי צירים במקרים רבים באמצעות גלגלים. היות שישנן מגירות בגדלים שונים יש להתאים את חוזק המסילה והגלגלים לגודל והמשקל של המוצר שיאחסנו בהן.
 • המסילות עשויות בדרך כלל מפלדת על חלד שאינה מחלידה או מתעוותת, אך שימוש לא נכון במגירה עלול להביא לקריסתה ואפילו לפציעה חמורה.
 • המגירות אמורות להיות שקטות ונוחות להפעלה. על מנת שזה יקרה, הן צריכות להיות מותאמות במאת האחוזים למבנה שבה הן יושבות. הדיוק הוא קריטי שכן כל סטייה הכי קטנה עשויה במהלך הזמן להביא לתקיעה של המגירה או קושי רב בפתיחה וסגירה שלה.
 • יש לדאוג שהמגירה תהיה ניתנת לפתיחה עד לסופה אך מבלי שתיווצר סכנה של נפילה. כדי שזה יקרה מוטב שאנשי מקצוע מיומנים ירכיבו את המגירות.

אביזרי בטיחות

כל מתקן שאמור לשמש בני אדם חשוב שהוא יהיה בטיחותי ולא יסכן את מי שמשתמש בו. כל שכן כאשר מדובר על עבודה באולמות יצור, הרמת משאות כבדים וחלקי ברזל שנעים על גבי מסילות. ישנם אביזרי בטיחות שונים כגון מנגנונים למניעת תפיסה של האצבעות ועוד. אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע בנושא זה ובנוסף לרכוש את המוצרים שהוזכרו לעיל ומוצרים חשובים נוספים. כדאי לוודא שכל המוצרים הם בעלי תו תקן מחמיר ושהם עמדו בכל המבחנים המחמירים ביותר.

סוגי מסילות למגירות

אם אתם מחפשים אחר חלקי חילוף שונים לתעשייה אזרחית וצבאית תוכלו למצוא אותם אצלנו בחברת מחם קשיחים. החברה מספקת רכיבים מכניים ואחרים, גופי קירור, מסילות למגירות, פרופילים, מערכות נעילה שונות, ידיות, גלגלים ועוד. החלקים מיוצרים בארה"ב, באירופה או במזרח הרחוק באיכות הגבוהה ביותר ובעלי תקן ISO. לפרטים נוספים והזמנות צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח להיפגש לביצוע הזמנה.

בחירה מבין סוגי מסילות למגירות

ישנן כמה סוגי מסילות למגירות וכאשר אתם בוחרים את המסילות למגירות האחסון שלכם אין ספק כי יש דגש רב על משקל מקסימלי שהמסילות יכולות לשאת, על סוג החומר ממנו עשויות המסילות, האורך שלהן ואם הוא מתאים למגירות, על מנגנון הפתיחה/סגירה שלהן ועוד. כמו כן ישנן מסילות הנפתחות עד החצי ואחרות הנפתחות באופן מלא.

כאשר מדובר במגירות ושטחי אחסון או שינוע של חפצים שונים. חשוב שאלה יעמדו בדרישות שכן משקל כבד מעל המותר על מסילות מסוג מסוים עשוי לגרום לקריסה ולנזקים רבים. אנו מכירים שימוש במסילות מסוג זה כמעט בכל תעשייה, החל מתחום הרכב, התעשייה האווירית ועד אריזות ולוגיסטיקה.

סוגים שונים של מסילות

 • מרבית המסילות הנן מסילות טלסקופיות ואלה מיוצרות לרוב כדי לשאת משקל קל. חלק מהמסירות עשויות פלדה או מתכת חזקה אחרת ועל כן גם יכולות לשאת משקל רב יותר בהתאם לצורך.
 • ישנם גדלים שונים למסילות וכי כדאי לבחור את הגודל המתאים ביותר לסוגי המגירות שלכם. בחירה לא נכונה של גודל המסילה עשוי לגרום למגירה או למסלול השינוע לקרוס.
 • מסילות מסוימות בעלות ספיגת זעזועים איכותית ואלסטית ועל כן יכולות למנוע עיוות בעת השימוש לאורך זמן.
 • אין צורך לנקות ולתחזק לאורך זמן כיוון שמסילות אלה לא צוברות הרבה אבק או לכלוך.

מסילות למגירות למשקל כבד

בשנת 1991 חברת מחם קשיחים בע"מ החלה לפעול באופן עצמאי והפכה לחברה מובילה בתחום השיווק וההפצה של רכיבים שונים לתעשייה היצרנית. החברה פועלת עם יצרני הרכיבים המובילים בעולם ומשווקת מורשת של חלקים אלו בישראל. החברה מספקת גם שירותי חיתוך והתאמה אישית לצרכים של מפעל הייצור, כאשר החיתוכים מבוצעים על ידי מכונות דיגיטליות מדויקות. ניתן להתרשם ממגוון המוצרים באתר החברה וכן ליצור קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים, שאלות וביצוע הזמנות.

שטחי אחסון והחשיבות שלהם

בכל מפעל, משרד, מוסד ציבורי, מוסד חינוכי ואפילו בכל בית שטחי האחסון משחקים תפקיד משמעותי וחלק בלתי נפרד מהחלל במקום. כאשר מדובר במפעלי ייצור הרי ששטחי אחסון משמשים להפרדה בין הרכיבים השונים וכן גם לאחר הייצור יש הצורך למיין חלקים שונים ומוצרים שונים. מרבית שטחי האחסון במקומות כאלו יהיו מדפים ועל כן חשוב שבכל מפעל יהיו גם חלקי חילוף למגירות שכן אלה עשויות להישבר עם הזמן בשל משקל רב. יותר נכון – המסילות הן אלה שנשברות ולכן יש צורך בהתקנת מסילות למגירות למשקל כבד או לכל הפחות משקל כבד יותר ממה שהתכולה במגירה תשקול.

סוגי מסילות למגירות במשקל כבד

מרבית המסילות שתמצאו בשוק יהיו מסילות טלסקופיות אולם מסילות אלה לרוב יהיו מסילות למגירות למשקל קל. אתם צריכים מסילות למגירות למשקל כבד, בוודאי כאשר מדובר ברכיבי מתכת וברזל, בברגים, חלקי חילוף ואפילו מוצרים מוכנים בעלי משקל כזה שבכמות הנכנסת על המדף תוכל בקלות להגיע ל50-100-150 קילוגרם מה שכבר נחשב למשקל כבד ביחס למגירה אחת.

על כן, תצטרכו מסילות למגירות במשקל כבד העשויות ברזל ויכולות לכלול מנגנוני פתיחה המתאימים עבורכם (פתיחה מלאה, חצי פתיחה וכו'). כמו כן ישנן גדלים שונים של המסילות וסוגי פתיחה שונים כאשר הפופולרי שבהם תהיה המשיכה. ישנם גם מנגנונים הכוללים מנגנון הפעלה עם בלימה שקטה אם זה חשוב לכם.

מסילות למגירות – מענה מושלם לכל צורך

כל בית פרטי או בית עסק מתקין לעצמו מגירות לשימושים שונים. בין אם מגירות ליופי, למטבח או אפילו לאחסנת חומרי גלם במחסן, אין שום סיבה להתפשר על איכות החומרים בהם נעשה שימוש. תכנון מגירות מתחיל ביצירת בסיס איתן לכל האובייקט, ומתמקד בייצור מסילות למגירות. המסילות הן המייצב העיקרי, אשר מבטיח את יכולת הנשיאה של המגירה ואחסון לאורך שנים ארוכות. כיום קיימים בשוק דגמים רבים של מסילות למגירות, אשר מתאימים לשימושים שונים ולמשקלים שונים. על מנת לתאים את המסילה, אתם צריכים להכיר את אופי השימוש במגירה ולבחור בטווח הפתיחה המתאים וביכולת נשיאת המשקל הנכונה לכם. התאמה אידיאלית מבטיחה שנים רבות של שימוש תקין במגירה.

בבואכם לבחור מסילות למגירות, חשוב יהיה לקחת בחשבון את כל הפרטים הטכניים אשר יכולים להשפיע על התוצר המוגמר שלכם. בחירה הוגנת היא בחירה שלוקחת בחשבון את האספקטים הבאים:

 1. טווח הפתיחה – לכל מגירה עומק שונה, בהתאם לעיצוב ולשימוש בה. לכן גם למסילות המגירה חייב להיות עומק אשר יאפשר פתיחה מלאה של המגירה וגישה נוחה לתכולה.
 2. משקל – מסילות מצטרפות למשלן הכולל של המגירות ולתכולתן. לכן חשוב לשמור על מסילה קלת משקל שלא תקשה על שימוש במגירה.
 3. נראות – מסילות בגימור איכותי שומרות על עיצוב המגירה קלאסי ולא פוגעות בקו העיצובי כשצריך. כמו כן העיצוב מאפשר שימוש נוח יותר, על ידי מיקום גלגלים נסתר או יצירת עיצוב מיוחד למגירה.
 4. חומרים – הרכב המתכות במסילה יכול להשפיע על החוזק, ויכולת השימוש לטווח ארוך. לכן כדאי לבחור במתכות מורכבות.
 5. תיקונים – ודאו כי ניתן לתקן את המסילה בקלות. במקרי הצורך אתם לא רוצים להשקיע כסף וזמן בהחלפת מסילות אלא לתקן בקלות את הפגמים.

מסילות למגירות – ההתאמה המושלמת

בין אם אתם אנשים פרטיים, מעצבים או בעלי עסקים, אתם רוצים להחליט על כל פרט בחלל שאתם יוצרים בקפידה. בחירת מסילות מתאימות לדרישות שלכם, יכולה להקל על חיי המשמשים במגירות ולאפשר מקסימום קיבולת לכל מגירה במינימום מאמץ. לכן, אתם רוצים להיות בטוחים שאתם עובדים עם אנשי המקצוע הטובים ביותר. צרו את רשימת הדרישות האידיאלית שלכם והגיעו יחד איתה לבחירת המסילות. ככל שאתם יותר מדויקים כך יהיה קל יותר למצוא את המסילות הנכונות ביותר לצרכים שלכם. ההתאמה הזו תלווה אתכם לעוד תקופה ארוכה ואתם רוצים להבטיח מוצר איכותי. פנו אל חברת מחם קשיחים המקצועית והמנוסה ונשמח לעמוד לרשותכם בכל.

מסילות למגירות כבדות

בכל בית עסק וכמובן גם במרחבי המגורים שלנו יש צורך בפתרונות אחסון מגוונים, ואחד הנפוצים שבהם הוא המגירות. לכאורה כל מגירה פשוט נמצאת שם בתוך הארון, זמינה בכל פעם שיש צורך לשלוף אותה מהמקום ולהוציא את הפריטים הנחוצים לנו. בפועל, ובפרט בתעשיות השונות, חשוב להקדיש תשומת לב גם לתכנון נכון של נושא האחסון – ובפרט לבחור באופן מושכל מסילות למגירות. כדאי לזכור שיש מצבים שבהם המסילה נדרשת לשאת משקל כבד וגם כשהתכולה קלה יחסית עדיין ייתכנו עומסים משמעותיים. לחברת מחם קשיחים בע"מ ניסיון רב בכל הנוגע לשלל מוצרים לתעשייה ובהם גם המסילות השונות למגירות – ובהתאם יש לנו את היכולת לעזור לכל מי שמתלבט לגבי הפתרון האופטימלי עבורו.

הדגשים החשובים של מסילות למגירות

בחירה נכונה של מסילות למגירה מחייבת אפיון מדויק של הצורך. בפרט יש חשיבות לנתונים הבאים:

 • משקל – בהתאם למשקל המקסימלי שאותו צפויה לשאת המגירה כך החוזק הרצוי למסילה שמחזיקה למעשה את המגירה. הבחירה צריכה להיות מדויקת, שכן מסילה קלה מדי עלולה להתעוות ולהוביל לקריסת המגירה ואילו מסילה כבדה שלא לצורך תהיה יקרה מדי.
 • טווח הפתיחה – עומק המגירות השונות מגדיר את אורך המסילה המתאימה.
 • רמת העמידות הנדרשת – תדירות הפתיחה והסגירה של כל מגירה משפיעות על מידת העמידות הרצויה ועל החומר המתאים למסילה. האופציה הנפוצה ביותר היא פלדת אל חלד, ויש עוד מתכות אפשריות.
 • גימור – במקומות מסוימים גם לאסתטיות של המסילות יש משקל בהחלטה הסופית.

המענה המדויק ביותר לכל צורך

מחם קשיחים בע"מ פועלת כחברה עצמאית מאז 1991, ומייצגת בבלעדיות בישראל את מיטב יצרניות הרכיבים המכניים לתעשיות השונות, ובהם מסילות למגירות. בין המותגים שאנחנו משווקים: KIPP, SOUTHCO ו-DIRAM. המגוון הרחב של האפשרויות בכל קטגוריה מבטיח לכל לקוח התאמה מלאה לצרכים הספציפיים אצלו, ורמת השירות הגבוהה מממשת את ההבטחה. המסילות שעליהן נמליץ לכם יהיו גם עמידות, גם יציבות, גם כאלה שמייצרות תנועה חרישית לכל מגירה, עמוסה ככל שתהיה, וכן פתיחה נוחה ובטוחה לחלוטין.

התקנת מסילות למגירות – בקלות וביעילות

מפעלים העוסקים בתחום הנגרות עברו עשרות השנים האחרונות שינויים עמוקים באופן שבו תהליך היצור מתנהל, וביכולות של אנשי היצור לשלב טכניקות תעשייתיות על מנת ליצור מוצרים איכותיים במיוחד. לפיכך, אין זה מפתיע לגלות כי יש יותר ויותר דרישה של מומחים בתחום הנגרות, לקבל מוצרים מוגמרים שעוזרים להאיץ את תהליך היצור, כמו למשל מסילות למגירות, מחברות מומחיות העוסקות בתחומי יצור אלו באופן קבוע. אם גם אתם רוצים להאיץ את תהליכי היצור בנגרייה שלכם, אבל לשמור על סטנדרט בלתי מתפשר של מוצרים ללקוחות שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת לקבל מסילות למגירות שלכם הוא לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת מחם קשיחים בע"מ, ולמצוא את המוצר המתאים ביותר לצרכים שלכם.

היתרון הגדול ביותר של רכישה מרוכזת, מבעוד מועד ובתנאים שלכם, של מסילות למגירות בעולם הנגרות, הוא היכולת לקצר את תהליך העבודה. יחד עם זאת, העבודה עם מוצרים איכותיים, שכוללים שימוש במתכות חזקות ועמידות, מאפשרת לכם לשמור על רמת דיוק גבוהה במיוחד לשביעות רצונו של כל לקוח. תהליך ההתקנה של מסילות למגירות אותם אתם רוכשים בצורה אינדיבידואלית, הוא תהליך פשוט למדי, אשר לא דורש מכם להשקיע מאמצים כבירים וקיצוניים, ומאפשר לשמור על קצב ייצור גבוה גם כאשר לחץ ההזמנות הולך ועולה. בסך הכל, זוהי החלטה עם חשיבות כלכלית ומקצועית, שיכולה לשפר בצורה דרמטית את קצב הייצור של המפעל שלכם ואת הרווחיות הכללית של העסק.

המסילה המייצבת – באיכות הכי טובה שיש

היכולת שלנו, אנשי הצוות המקצועיים של חברת מחם קשיחים בע"מ, לייצר מסילות למגירות ברמת האיכות הגבוהה ביותר, רק הולכת ועולה עם השנים. אנו יודעים איך לתת לכם פתרונות נרחבים לכל תחום ייצור, על בסיס שימוש במוצרים וחומרי גלם מן השורה הראשונה, ועל בסיס תהליכי פיתוח מקצועיים. מענה אישי, יצירת תוכנית עבודה וחשיבה על כל הפרטים הקטנים, הם סטנדרטיים המובילים את תהליכי העבודה של אנשי החברה שלנו, בכל פעם מחדש. ובזכותם, אנו מאפשרים ללקוחות להגיע להצלחות מקצועיות ולנצל את כל היתרונות שלהם.

שתף:
מעונינים ביעוץ?
לקבלת ייעוץ / הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
  חברה לקידום אתרים
  דילוג לתוכן