השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

Error: Contact form not found.

מסילות טלסקופיות

תנועה חלקה ושקטה היא ללא ספק מטרה בפני עצמה ככל שמדובר על מגירות, מסילות ושינוע של חפצים כבדים. מסילות טלסקופיות אמורות לעמוד בדרישות שונות כגון קיבולת מטען, פעולה חלקה וקשיחות. במסילות אלו עושים שימוש בעיקר בעולם הרכב, בתחום הרכבות, תעופה וחלל, אריזה, לוגיסטיקה, מזון ומכונות תעשייתיות שונות. מחם קשיחים בע"מ הינה חברה אשר עוסקת בשיווק של רכיבים מכאניים ואלקטרוניים לשוק האזרחי והצבאי.

אילו סוגי מסילות טלסקופיות אפשר למצוא?

ישנם סוגים שונים של מסילות טלסקופיות, והן מתחלקות על פי מטרת השימוש שלהן:

 • המסילות הקלות הן בעלות משקל לא גבוה במיוחד והן משמשות בסביבה שניתן להשתמש בה ברכיבים בעלי משקל קל בלבד. מסילות אלו מבטיחות פעולה שקטה וחלקה גם בעומס גבוה. ספיגת הזעזועים הינה אלסטית ועל כן היא מונעת בעיות של עיוות קבוע. המסילות הקלות מכילות ניקוי עצמי וניתן להשתמש בהן ללא צורך בתחזוקה לעיתים קרובות.
 • מסילות טלסקופיות הן מאוד קשיחות וקומפקטיות ובעלות סטייה מופחתת. הן מצוידות במסבים מפלדה ובשל כך הן עמידות מאוד בעומסים גבוהים לאורך זמן רב. ניתן להגיע איתן לפתיחה מלאה אגב פעולה חלקה ושקטה.
 • מסילות עשויות בדרך כלל מפלדה או מתכת חזקה אחרת. השילוב של החוזק והדיוק מביא לתוצאות מצוינות וניתן להשתמש במסילות אלו במגוון תחומים בתעשייה.
 • אם אתם מחפשים מידע על מסילות טלסקופיות מומלץ לפנות לחברה וותיקה שמבונה בתחום זה.

מסילות טלסקופיות – שקט, נוחות וביטחון

השימוש במסילות איכותיות מביא אתו ביטחון בעבודה. המסילות אמורות לשאת לעיתים משקלים גבוהים מאוד, אך אם מדובר על מוצר איכותי, אין כל חשש וניתן עשות בהן שימוש לאורך זמן רב. חשוב לזכור לתחזק את המסילות במקרה בצורך, כך נוכל לשמור על העמידות שלהן לאורך זמן רב.

חשוב לשמור על המסילות נקיות ולא להעמיס עליהן יותר ממה שהן מסוגלות לשאת. שמירה על התקנות והכללים תביא לשימוש קל ונוח לאורך זמן רב. את כל הפרטים לגבי המפרט הטכני שלהן ניתן לקבל מהחברה שמתקינה אותן. מחם קשיחים בע"מ תשמח להציע לכם את כל סוגי המסילות האיכותיות ביותר.

מסילות טלסקופיות מחומר מכופף או מכורסם למשקלים עד 1,500 ק"ג ובמגוון חומרי גלם כגון: פלדה, נירוסטה ואלומיניום.

לשימוש עבור אפליקציות צבאיות ומוטסות ולתעשיית המכונות הרכבים, תעשיית הדפוס הדיגיטלי ולחדרים נקיים.

 

מסילות טלסקופיות – השקט שבתנועה

אנו מוקפים במגוון עצום של מכשירים בכל אספקט של חיינו, אשר לכל אחד מהם מטרה ברורה. לעיתים מרוב דובים לא רואים יער, ואנו לא שמים לב לחלקים הקטנים ביותר שמקלים על חיי היום יום שלנו. דוגמא קלאסית באה לידי ביטוי בעת שימוש במסילות טלסקופיות. תנורים, מגירות, ארונות ואפילו בפסי ייצור- מסילות טלסקופיות מאפשרות לנו לעשות שימוש בכל אלו בצורה יעילה, חלקה ומהירה. המסילות מורכבות ממתכות קלות משקל אך חזקות, באורכים שונים ולמטרות משתנות. את המסילות חברת מחם קשיחים תוכל להתאים לפי דרישת הלקוח ולחזק אותן כדי לשאת משקלים כבדים בלי לפגוע בתכולת המגירה או במסילות לאורך זמן שימוש.

היתרונות המרכזיים במסילות טלסקופיות

השימוש במסילות טלסקופיות הפך נפוץ יותר ויותר בשנים האחרונות במגוון רחב של תחומי חיים. החל מתעשייה כבדה ועד לשימוש ביתי, למסילות יש יתרונות רבים לשימוש. בין הפרמטרים המרכזיים של מוצר זה ניתן למצוא:

 1. נשיאת משקלים – למסילות אפשרות לשאת משקלים כבדים מאוד. כושר הנשיאה תלוי כמובן במבנה המסילה עצמה, אך גם מסילות פשוטות לשימוש ביתי יכולות לשאת משקלים כבדים.
 2. התאמה אישית – לכל מטרה, תעשייתית או פרטית ניתן להתאים אורך ורוחב מסילה בצורה פרטנית. התאמת מסילה אינה מורכבת והיא מאפשרת שימוש אידיאלי לצרכי המזמין.
 3. סגירה חלקה – המסילות מאפשרות טריקה עדינה וסגירה שקטה של כל אלמנט. למסילות יכולת לבלימת זעזועים, כך שתכולת המגירה או הארון לא תפגע גם אם הטריקה לא הייתה עדינה במיוחד.
 4. עמידות לאורך זמן – המסילות מורכבות ממתכות עמידות אשר נשמרות במצב טוב לאורך שנים רבות.
 5. התקנה קלה – על ידי הרכבה פשוטה ניתן להוסיף לכל מגירה או מעלית מסילות טלסקופיות איכותיות.

מרחב מחייה בטוח

מסילות טלסקופיות מאפשרות לכל מטבח או חדר ארונות להיות בטוח לשימוש. על ידי מערכת בלימה שמונעת טריקה מהירה, אתם יכולים להיות בטוחים שלא יהיו תקלות בטיחותיות בעת השימוש. את אותו הביטחון ניתן לספק עם למפעלים ולתעשיות. כך יוצרים סביבת מגורים ועבודה בטוחה שלא תפגע במשתמשי המוצרים ותאפשר חוויה נוחה. התאמה של מסילות על ידי צוות מקצועי מאפשרת דיוק ביכולת נשיאת המשקלים והרכבה של מנגנון אידיאלי לכל צורך. לכן אתם רוצים לקבל חוות דעת טובה ומקצועית. בתהליך הייצור כדאי לעשות שימוש במתכות מורכבות בעל יכולות עמידות גבוהות לאורך שנים. תכנון נכון הוא השלב הראשון ליצירת מסילות טלסקופיות שישרתו אתכם לשנים.

הפרמטרים העיקריים לבחירת מסילות טלסקופיות

מסילות טלסקופיות הן פתרון יעיל במיוחד כשנדרשת תנועה חלקה של מגירות או של חפצים כבדי משקל. מסילות אלה מהוות חלק מפסי הייצור בתחום הרכב, התעופה, המזון, הלוגיסטיקה ועוד. מאחר שמסילה טלסקופית נדרשת במרבית המקרים לעמוד בעומסים משמעותיים, מומלץ בחום לבחור אותן באופן מושכל ובפרט להעדיף מוצרים שמתאפיינים באמינות ובעמידות גבוהות. מחם קשיחים בע"מ מייצגת בישראל, בבלעדיות, מבחר חברות בינלאומיות אשר מייצרות מסילות – ובזכות הניסיון הנרחב, עם גופים אזרחיים וצבאיים, יכולה להציע לכל לקוח את האופציה האופטימלית ובמחיר אטרקטיבי.

 • חומר – המסילות הטלסקופיות יכולות להיות מיוצרות מאלומיניום (חומר גלם פופולרי באופן כללי, בזכות השילוב בין משקל קל, חוסן רב ועמידות), נירוסטה (שהיתרון העיקרי שלה הוא עמידות גם בתנאי רטיבות) ופלדה.
 • התאמה לעומס הצפוי – עבור עומסים קלים ניתן להסתפק גם במסילות יחסית פשוטות, אבל ככל שהעומס הצפוי כבד יותר, כך נדרש פתרון איכותי יותר.
 • שליפה חלקית או מלאה – פרמטר שמשפיע על קלות התחזוקה של המסילה.
 • תוספות אפשריות – ציפויים, נעילות, תמיכה בכבילה ועוד.
 • פעולה שקטה – המסילות הטלסקופיות המוצלחות הן אלה שמבטיחות סגירה עדינה ושקטה של כל אלמנט. כמו כן, הן מתאפיינות ביכולת טובה לספוג זעזועים וכך להבטיח תנועה חלקה וחרישית.

מסילות טלסקופיות במגוון ענק של דגמים

הטכנולוגיות המתקדמות הובילו לכך שכיום ניתן למצוא שלל דגמים של מסילות טלסקופיות מכל הסוגים. הודות למגוון האפשרויות הנרחב עד מאוד, ניתן להבטיח התאמה מלאה של מסילה בדיוק למאפיינים הספציפיים בכל סביבת עבודה. על-מנת שאכן כך יהיה, מומלץ להיעזר במומחים בתחום. מחם קשיחים בע"מ משווקת מוצרים לתעשייה, כולל מסילות, מאז 1991 ולכל אנשי המקצוע בחברה ניסיון עשיר. בנוסף אנחנו מקפידים על קשב מלא ועל זמינות גבוהה, כך שתוכלו ליהנות ממענה מהיר ומוצלח לכל צורך. רשימת הלקוחות הארוכה, והמתארכת, של מחם קשיחים בע"מ היא העדות הטובה ביותר לטיב השירות שתקבלו. בין השאר תמצאו ברשימה את משרד הביטחון, את התעשייה האווירית, את אורבוטק, HP ועוד ארגונים וחברות מתחומי התעשייה השונים.

אז מה הן מסילות טלסקופיות ומדוע אתם צריכים אותן?

לפעמים המוצרים הכי פשוטים והכי מובנים מאליהם המוצרים שצריך להשקיע בהם לא מעט זמן ומחשבה, על מנת לקבל פתרון לבעיה שמפריעה מאוד לאיכות החיים של כולנו. המשאבים שמושקעים בתהליך הייצור של מערכת מסילות טלסקופיות, יכולים להיות משאבים אינסופיים ועצומים, במיוחד לאור העובדה שמדובר על מוצר שמשנה לגמרי את התמונה, בכל מה שנוגע אחסון בתנאים נוחים ולעבודה בסביבה עם מוצרים רגישים במיוחד. בדיוק מהסיבה הזו, מסילות טלסקופיות הפכו בשנים האחרונות למוצר מאוד מבוקש, גם בעולמות התעשייה המתקדמת. ואכן, יותר ויותר אנשי הייצור בוחרים לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועי של חברת מחם קשיחים בע"מ, על מנת לקבל פתרונות לרכישת מסילות טלסקופיות ולהבטיח שאלו יהיו המסילות הטובות ביותר שאתם יכולים להעלות על הדעת שלכם.

מסילות טלסקופיות מסילות מתכת אותם אתם יכולים להרכיב בתוך מגירות או חללי אחסון שונים. תפקידן של מסילות טלסקופיות הוא ליצור מערכת אחסון בתנאים נוחים, אשר מאפשרת גישה ישירה לאזור האחסון בכל תנאי. המערכת, מבוססת על שתי מסילות, אשר מורכבות אחת על השנייה, ומאפשרת לכם לקבל גישה למגירה, ולמשוך את המגירה החוצה עד שאתם מגיעים למוצר שאתם רוצים לקחת. יש כל מיני גדלים וכל מיני תצורות שבהן יכולה להגיע מסילות טלסקופיות לצרכן הקצה, והכל בהתאם לתקנון המוצר שאתם רוצים ליצור, וליכולת של יצרן המסילות לענות על כל הדרישות שלכם. כך שמדובר על מוצר מאוד גמיש שמתאים כמעט לכל סיטואציה ומאפשר לכם לענות על כל דרישה.

מסילות טלסקופיות – יציבות ואחידות בתהליכי הייצור

כדי להבטיח שאתם מקבלים מסילות יציבות וסימטריות, אתם חייבים לעבוד עם חברה שיודעת איך לספק את הסחורה בכל רגע נתון. אחרי שנים רבות של ניסיון בשוק אנו, אנשי חברת מחם קשיחים בע"מ, מסוגלים להביא לכלל ללקוחות החברה את הפתרונות הטובים ביותר, וכך להבטיח רמת שביעות רצון גבוהה. אתם רק צריכים להגדיר מהי המטרה שלכם, ואנחנו כבר נדע למצוא את הפתרון המתאים, ביצירת מוצר בעיצוב אישי.

שתף:
מעונינים ביעוץ?
לקבלת ייעוץ / הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
  חברה לקידום אתרים
  דילוג לתוכן