השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

Error: Contact form not found.

מאווררים לתעשיה

מאווררים לתעשיה הם אחד המוצרים הנפוצים והמבוקשים ביותר. כל מפעל גדול, לול תעשייתי או פס ייצור זקוקים לאוורור תמידי, שכן בדרך כלל מדובר במתחם סגור. אם אתם בעלי עסק המחפשים פתרון נוח ואיכותי לחללים הגדולים שלכם, אנו בחברת מחם קשיחים בע"מ מציעים מאווררים איכותיים לכל סוגי התעשייה. בעזרת צלעות הקירור המשוכללות של המאווררים, מתפזר המיזוג בצורה יעילה בכל חלקי החדר ומאפשר לכם שהייה נעימה במתחם.

מדוע כדאי להתקין מאווררים לתעשיה?

ממבט ראשון נראה כי רכישת מאווררים לתעשיה היא עוד הוצאה בלתי מתוכננת. עם זאת, חשוב להבין שאי אפשר להסתדר בלעדיהם. אלה כמה יתרונות משמעותיים שניתן להפיק מהשימוש במאווררים:

 • תחזוקה קלה – מאווררים תעשייתיים אינם דורשים תחזוקה מתמדת, אלא רק בדיקה של אנשי מקצוע מדי תקופה. מדובר במאווררים חזקים שיכולים לפעול במשך שנים ארוכות ללא צורך בתיקון.
 • חוסכים באנרגיה – מאווררים תעשייתיים מאפשרים לכם לחסוך באנרגיית חשמל, ובסופו של דבר גם לחסוך בהוצאות. זאת בניגוד למזגנים או מאווררים רגילים אשר צורכים חשמל בכמויות רבות ואינם מספקים פתרון אוורור לחדרים גדולים במיוחד.
 • ידידותיים לסביבה – המאווררים נחשבים לא רק לחסכניים, אלא גם לבלתי מזהמים. הם אינם פולטים עשן, גזים או חומרים רעילים.
 • המאוורר השקט – המאווררים פועלים בשקט ואינם מפריעים למהלך העבודה התקין של העובדים במפעלים.
 • סוגים שונים – המאווררים מגיעים בסוגים וגדלים שונים, כך שניתן יהיה להתאים אותם לצורכי התעשייה. הם מיועדים לא רק לקירור, אלא גם לחימום. כך, מאווררים איכותיים עשויים מסגסוגת אלומיניום הידוע כמקדמת חום ומוליכה את האוויר החם לכל עבר.

מאווררים לתעשייה – למי זה מתאים?

בעלי עסקים רבים מזמינים מאווררים לתעשייה. מבין המקומות הבולטים ניתן להזכיר מוסכים, חניונים, בתי מלאכה או בתי אריזה. במקומות אלה נפלטים חומרים מסוכנים בכל עת, ויש לאוורר את המתחם ולספק סביבה נקייה ובריאה יותר. ענף נוסף שבו משתמשים במאווררים הוא תחום החקלאות. חקלאים רבים מחפשים פתרונות אוורור יעילים ברפתות, חממות, לולים או מחסנים. ולבסוף, מקומות בילוי רבים כמו מועדונים, בתי קפה, אולמות אירועים או מסעדות מחפשים מאווררים תעשייתיים מסיביים אך שקטים כדי להנעים את זמנם של המבלים.

מאווררים לתעשייה – מקלים על שגרת העבודה

עבודה בתוך מחסנים ומפעלים היא עבודה פיזית שלא ניתן להמעיט בחשיבותה. אבל כדי לבצע את המשימות על הצד הטוב ביותר אתם כבעלי העסק רוצים לספק לעובדים שלכם את התנאים הטובים ביותר. כחלק מהקמת מחסנים, בייחוד במדינת ישראל בעל האקלים החם, התקנה של מאווררים לתעשייה היא חיונית כמעט כמו דלת למחסן. המאווררים מאפשרים לכל מתחם תעשייתי סגור לקבל באופן קבוע את אספקט החמצן הדרושה הן לעובדים והן לפסי הייצור המופעלים בתוך החלל. פיזור האוויר נעשה בצורה שיוונית בין כל חלל החדר על ידי צלעות קירור משוכללות ומנועים חזקים. העיצוב מותאם לכל סוג של מחסן או מבנה וההתקנה היא קלה יחסית. לרכישת מאווררים אלו מידי המקצוענים פנו אל חברת מחם קשיחים כבר היום.

מתחמי עבודה גדולים בהם מתבצעות עבודות של פסי ייצור או עבודות לוגיסטיות הם מתחמי ענק. על מנת לשמור על טמפרטורת עבודה נוחה, ועל אוורור קבוע של המתחם, מתקנים בעלי עסקים רבים מאווררים לתעשייה. החל ממוסכים, לולים, חניונים בתאי מלכה ואפילו מרכזים לוגיסטיים, כל אלו ועוד נעזרים במאווררים שונים כדי לשמור על שהייה נעימה בחלל המבנה.

התקנת מאווררים מאפשרת לאוויר מזוהם מתוך המפעלים להתנדף במהירות. היכולת לייצר סירקולציה מהירה וקבועה של אוויר נקי שומרת גם על בריאות העובדים ולכן היא חשובה עשרות מונים למהלך עבודה תקין. בייחוד במפעלים או פסי ייוצר בהם יש שימוש בכימיקלים מזיקים, למאווררים תפקיד מפתח בשגרת העבודה.

למה להתקין מאווררים לתעשייה?

מאווררים לתעשייה הם מאווררי ענק, בעלי יכולות אוורור משמעותיות. מלבד זאת, למאווררים יש מנועים שקטים שלא מפריעים לשוהים במבנה. המנגנון כולו אינו פולט חומרים מסוכנים לסביבה, והוא נחשב ידידותי וירוק. המאווררים צורכים מעט מאוד חשמל ביחד לשיטות אוורור אחרות כמו מזגנים. אך מעל לכל, התחזוקה של מאווררים לתעשייה יהא תחזוקה קלה ויחסית זולה. בדיקות תקופתיות לשמירה על תקינות המאווררים מאפשרות להם לפעול במשך שנים ארוכות ללא צורך בתיקונים.

איך לבחור מאווררים לתעשייה?

במקומות שבהם הטמפרטורות הופכות לגבוהות מאוד, בחירה נכונה של פתרונות אוורור היא קריטית. היעדר צינון נכון של החלל – בין אם מדובר במפעל גדול, בין אם זהו לול שבו נמצאות תרנגולות, רפת או כל מקום אחר – עלול לגרום לנזקים חמורים ואף בלתי הפיכים. בחירה לא מושכלת עלולה להוביל גם להוצאות כספיות גבוהות על האוורור ההכרחי. לכן מומלץ בחום להיעזר בידע של מומחים בתחום דוגמת מחם קשיחים בע"מ. הניסיון הרב שצברנו בהתאמת מאווררים לתעשייה ובהבטחת יחס עלות תועלת משתלם יסייע גם לכם לקרר כל חלל באפקטיביות ובמינימום הוצאות.

 • מנוע אמין – תקלה במאוורר תעשייתי עלולה להוביל לעלייה בלתי נסבלת בטמפרטורות במקום שבו הוא מותקן. כשמדובר על חלל שיש בו בעלי חיים, למשל רפת או לול, התוצאה עלולה להיות פגיעה אנושה באותם בעלי חיים, עד כדי סכנת מוות. גם במקומות אחרים חשוב לבחור מאוורר אמין כדי להבטיח פעולה רציפה גם כשנדרש שימוש אינטנסיבי.
 • צריכת חשמל נמוכה – שיקול שהוא גם כלכלי וגם אקולוגי. כדאי לדעת שבאופן כללי המאווררים התעשייתיים מתאפיינים בצריכת חשמל נמוכה בהשוואה לפתרונות קירור אחרים, ובפרט כשמדובר בדגמים מתקדמים.
 • פעולה שקטה – על-מנת שהורדת הטמפרטורה בחלל לא תהיה מלווה במטרד רעש, כדאי למצוא מאוורר שפעולתו חרישית.
 • תחזוקה קלה – עוד מאפיין מובהק של מאווררים, וכדי למצות את היתרון עד תום, כדאי לבחור מוצרים עמידים של חברות מתקדמות.

מגוון אפשרויות רחב וייעוץ שעוזר לכם לבחור נכון

דגש נוסף בכל מקום שבו נדרש מאוורר תעשייתי הוא בחירה מדויקת של המיקום שבו הוא יותקן. עם מחם קשיחים בע"מ אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו גם את המוצר המתאים לכם ביותר מבין שלל מאווררים לתעשייה, וגם ייעוץ יקר ערך שיעזור לכם להפיק ממנו מקסימום תועלת. השירות שלנו נשען על ניסיון של שנים רבות ועל זיהוי מדויק של צרכי כל לקוח, ומתאפיין ביושרה מלאה. בין לקוחות החברה שכבר נהנים מאוורור יעיל במחיר משתלם: אורבוטק, אלביט, אלמה לייזרס, משרד הביטחון, לולי תרנגולות, רפתות וארגונים נוספים בשלל תחומי פעילות.

איך להתאים מאווררים לתעשייה בצורה הנכונה?

תופעת הלוואי הכי מוכרת והכי מורכבת של עולם היצור המסחרי והתעשייתי היא פלטה של חום בתדירות גבוהה, מתוך פס הייצור. בכל מערכת יש תופעות לוואי כאלו, והן מגיעות לידי ביטוי בדרכים שונות ויכולות להיות מאוד מסוכנות, אם אתם לא נותנים מענה נכון לתופעות הלוואי. אומנם, הדרישה להתקין מערכות מאווררים לתעשייה היא דרישה מקצועית שבאה לידי ביטוי כבר בשלבי ההקמה הראשונים של העסק שלכם, מצד גורמי הפיקוח והרגולציה. אבל חשוב להבין שזה הוא האינטרס שלכם להתקין מערכות מאווררים לתעשייה, ואתם צריכים לפעול באופן אקטיבי על מנת להתקין את המערכות הכי טובות שיש היום בשוק. אז אל תהססו לפנות לעזרת אנשי הצוות של חברת מחם קשיחים בע"מ, ולקבל הצעת מחיר שתעזור לכם לבחור מוצר שמתאים לצרכים שלכם.

כדי לבצע התקנה של מאווררים לתעשייה אתם צריכים קודם כל ולפני הכל להבין מה הוא הצורך שלכם מבחינה טכנית. יש מגוון עצום של מערכות מאווררים לתעשייה שקיימות כיום בשוק הישראלי והבינלאומי, והן נותנות מענה למגוון רחב של מפעלי תעשיה עם צרכים שונים ומשתנים. על כן, התפקיד שלכם ושל אנשי המקצוע שמלווים את תהליך ההקמה של המפעל שלכם, הוא להבין מה היו הצרכים של המפעל שלכם בחודשים ובשנים הקרובות, ולנסות להתאים את המערכת שתיצור סביבת פעילות בתנאי טמפרטורה נוחים גם לעובדים אבל גם ובעיקר למערכות הייצור של המפעל. והכל על בסיס חישובים מקצועיים והיכרות עם טכניקות העבודה המקובלות בתחום העיסוק שלכם.

האחריות לפרטים הקטנים של הייצור

בשלב הזה, אתם רוצים להאציל את הסמכות לייצור ולהתקנה של מערכת המאווררים בידיהם של מומחי חברת מחם קשיחים. לא רק בגלל שהם יודעים את עבודתם, אלא מפני שאתם לא יודעים מה הן השאלות שכדאי לשאול ומה הן הדרכים שיכולות לשפר את תנאי החיים והפעילות במפעל שלכם. כמובן שתמיד יש מקום לשאול שאלות ולהתייעץ עם אנשי המקצוע, אבל כדאי לכם לקחת צעד אחורה ולהקשיב לאנשי המקצוע כאשר הם מרכיבים בשבילכם את המערכת שתעזור לכם להתמודד עם כל אתגר וקושי במקום העבודה.

שתף:
מעונינים ביעוץ?
לקבלת ייעוץ / הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
  חברה לקידום אתרים
  דילוג לתוכן