השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

Error: Contact form not found.

יריעות גומי

הגומי הינו חומר שעושים בו שימוש רב בתעשייה. מדובר על מוצרי גומי שונים אשר משמשים לאטימה, דריכה, ציפוי ועוד דברים שונים. יריעות גומי יכולות להוות פתרון מצוין למקרים בהם דרושה עמידות גבוהה מחומרים כימיקליים, בידוד או אלסטיות גבוהה. מחם קשיחים בע"מ הינה חברה אשר משווקת רכיבים שונים לתעשייה. החברה מתמחה שיווק מוצרים איכותיים ועמידים ברמה בין לאומית. ניתן להזמין רכיבים מיוחדים למטרות שונות. הצוות המקצועי ישמח לענות על כל שאלה ולהעניק לכם מידע על המוצרים השונים דוגמת גלגלים לעגלות, קשיחים, מסילות טלסקופיות, מסילות למגירות או פיני אבטחה.

מה ניתן לעשות עם יריעות גומי?

ישנם שימושים שונים ליריעות גומי. במקרים רבים נפגוש אתם באולמות יצור, בעסקי המזון ובמוסדות ציבוריים שונים:

  • ריצוף גומי הינו אידיאלי לאזורים ציבוריים. היתרונות שלו הם בידוד אקוסטי מעולה, מניעת החלקה, נוחיות ועיצוב מעניין שכן ניתן להשיג אותו במגוון צבעים.
  • את הגומי קל לנקות, ההתקנה שלו פשוטה והוא עמיד בפני כימיקלים שונים.
  • הגומי נפוץ מאוד בתעשייה. כל פתח שאמור להיות אטום לגמרי יש להתאים לו טבעת גומי שתתאים לו. כמו כן, היות שבתעשייה ישנו שימוש בחומרים כימיים רבים כדאי לוודא שמדובר בגומי עמיד ביותר
  • ניתן לייצר מוצרי גומי ייחודיים על ידי הזרקה וכבישה. אפשר לשלב את הגומי עם חומרים נוספים או להשתמש בו כמותחן או פטמת ואקום.
  • הגומי הטבעי אינו מתאים לעבודה ויש להוסיף לו תוספים שונים שיהפכו אותו למוכן לעבודה. מדובר על סוגים שונים של תוספים, פיגמנטים ונוגדני חמצון.

הלחמות גומי

ניתן להלחים את הגומי בשיטות שונות ועל ידי כך להפוך אותו יריעה אחת. הלחמה בתדר נמוך מיועדת למוצרים כמו מסכות אב"כ, חליפות הגנה, חליפות סערה ועוד דברים. הלחמה בחום גבוה מיועדת לחיבור של חלקי גומי קשיחים האחד לשני.

הגומי הוא גם חומר מצוין לבולמי זעזועים, מכיוון שמדובר על חומר אלסטי. בתעשייה עושים שימוש רב בגומי, חלקים קטנים ורכיבים זעירים. אם אתם זקוקים לחלקים ייחודיים למפעל או עסק כלשהו כדאי לפנות אלינו ולקבל מידע נוסף בנושא יריעות גומי.

שתף:
מעונינים ביעוץ?
לקבלת ייעוץ / הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
    חברה לקידום אתרים
    דילוג לתוכן