השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

Error: Contact form not found.

גלגלים לעגלות

המצאת הגלגל התרחשה לפני עשרות אלפי שנים והביאה איתה פתרון שינוע שהקל על אוכלוסיות שלמות להתנייד ולהעביר חפצים ממקום למקום. כיום עולם המסחר והתעשייה מתבסס על גלגלים לעגלות, כלי רכב ומכשירים שונים. ישנם סוגים רבים של עגלות למטרות שונות, וחשוב להתאים את סוג הגלגל למטרה שלשמה הוא מיועד. חברת מחם קשיחים בע"מ עוסקת בשיווק של מוצרי שינוע ייחודיים, גלגלים מסוגים שונים או רכיבים מכניים מורכבים.

גלגלים לעגלות – איך יודעים מה מתאים?

עולם העגלות הוא רחב ומגוון, כמעט בכל בית עסק יש שימוש בעגלות והן משמשות את העובדים והלקוחות, גם בתור חלק ממערכת אוטומטית:

 • תחום הרפואה הוא אחד המקומות בהם ניתקל בעגלות כמעט בכל מקום. מיטות החולים, עגלות לחלוקת תרופות, איסוף מצעים ועוד דברים רבים. ככל שמדובר על גלגלים לעגלות שמטרתן לשאת אדם, יש לוודא שהגלגלים יהיו חזקים, יעבדו באופן חלק ויבלמו את הזעזועים שכרוכים בנסיעה על משטחים לא אחידים.
 • בתעשייה השינוע הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר. היות שלעתים מדובר על משאות כבדים מאוד, יש לדאוג לחלוקת משקל נכונה של על העגלה. הגלגלים אמורים להיות כמובן בטיחותיים ולעמוד בעומס גבוה למשך תקופות ארוכות. על כן כדאי לפנות אלינו ולקבל כל המידע הדרוש על מנת להגיע להחלטה הנכונה.
 • תחום הצרכנות עושה שימוש ניכר בגלגלים ועגלות. החל מן עגלות הסופר שאלפי אנשים עושים בהן שימוש מידי יום ביומו וכלה בעגלות תצוגה עמוסות במוצרים.

אילו גלגלים לעגלות קיימים היום?

הגלגלים מסווגים על פי פרמטרים שונים שכל פרמטר מתאים למטרה אחרת:

 • גלגלים עשויים גומי יתאימו לעומסים בינוניים עד גבוהים.
 • ישנם גלגלים מלאים באוויר שיתאימו למטרות אחרות כמו למשל עגלה נגררת.
 • כל גלגל הוא בעל קוטר שונה וכדאי להתייעץ עם מבינים בתחום על מנת להחליט מה מתאים לכם.
 • גלגלים שמצוידים במעצור בטיחות יסייעו במפעלים ובתי חולים.

הפרמטרים לבחירה יהיו רמת התקציב הרצויה, מה המטרה שלכם ברכישה ומהי איכות הגלגלים שתקנו בסופו של דבר. לאחר הבנה של כל הנושאים הללו תוכלו לפנות ולאתר את סוג הגלגלים אשר מתאים למשימה שלכם.

שומרים על איזון – ייצור גלגלים לעגלות רפואיות

בכל בית חולים יש צורך בעגלות רפואיות מיוחדות. עגלות אלו עוזרות לצוותי בית החולים לשנע ציוד טיפולי, חולים ואפילו מזון. השימוש בעגלות בבתי החולים הוא כה נפוץ, ולכן ייצור עגלות מסוג זה הולך וגדל בשנים האחרונות. על מנת להבטיח מוצר מוגמר ברמה גבוה, על המפעל לשמור על סטנדרט גבוה. בכל הנוגע לסביבה העבודה בבתי חולים, חשוב לספק עגלות בטיחותיות עמידות ויציבות. אלו יסיעו לצוות בית החולים לתת את השירות הטוב ביותר לכל מטופל באשר הוא. ייצור כזה מתחיל מלמטה, בגלגלים לעגלות רפואיות שמיוצרים מחומרים מונעי החלקה ויכולים לשאת משקלים כבדים לאורך זמן.

משקיעים מחשבה בתהליך הייצור של גלגלים לעגלות

ייצור גלגלים לעגלות רפואיות דורש השקעה רבה בעיצוב ותכנון המוצר. על מנת לייצר את הגלגל העמיד ביותר, אשר יסייע לצוותים הרפואיים לסחוב משקלים רבים לאורך זמן, אתם צריכים להבין בדיוק מה מטרת העגלה. כל גלגל מיוצר בקוטר מתאים למבנה העגלה, ומחוזק בכל חומרי הגלם הטובים ביותר שיש כיום. פלדה או מתכות מורכבות על מנת לשמור על בסיס הגלגל יציב, גלגלים מחומרים מונעי החלקה ואפילו ציר אשר מאפשר לגלגל לבעל סיבוב של 360 מעלות. כל אלו מאפשרים לגלגלים להעניק את מירב התמיכה לעגלה ולמנוע התהפכויות מסוכנות ולא רצויות. תהליך הייצור כולו עובר בקרה מלאה ומבוצעות בדיקות על מנת לשמור על סטנדרט ייצור אחיד.

גלגל לכל מטרה

בתחום הרפואה יש שימוש רב בעגלות מסוגים שונים. אולם לכל העגלות יש צורך בסיסי אחד והוא להניע מכשור או אנשים ממקום למקום. כדי לשמור על סביבת עבודה בטוחה לגלגל חייב להיות מנגנון נעילה חזק במיוחד. מנגנון זה מרתק את מסגרת הגלגל לרצפה ואפילו אם דוחפים את העגלה קשה מאוד להזיז אותה ממקומה. כמו כן המנגנון כולו מעוצב על מנת להבטיח נסיעה חלקה ללא מהמורות בדרך שיכולות לפגוע בחולה או בציוד שמועבר על העגלה. נסיעה שקטה בתוף מתחם בית החולים היא אולי האספקט החשוב ביותר של הגלגלים האלו, מפני שהיא מאפשרת לכל מי שנמצא באזור לא לסבול מרעש חקירות הגלגלים ולהמשיך בעבודה כנדרש.

ייצור של גלגל למטרות רפואיות אם כך, הוא לא עוד ייצור רגיל. תנאי העבודה והמחייה בבתי החולים דורשים עבודה בסטנדרטים גבוהים תוך שמירה על איכות חומרים וייצור ללא פגמים. לכן, כדאי לעבוד עם חברת מחם קשיחים בע"מ המקצועית והמנוסה אשר תעמוד לרשותכם בכל.

הסוגים השונים של גלגלים לעגלות

עגלות הן פריט ציוד נפוץ במיוחד, וניתן למצוא אותו בתעשיות השונות, במוסדות רפואיים, בסופרמרקטים ובעוד אינספור מקומות. הגלגלים הם אחד המרכיבים החשובים ביותר בכל עגלה, שכן בזכותם התנועה חלקה, נוחה ויעילה. בחירה מושכלת של גלגלים לעגלות מבטיחה שימוש נוח במיוחד במשך שנים רבות, ובעיקר אפס תקלות ועיכובים בביצוע משימות שונות. מחם קשיחים בע"מ היא אחת המשווקות המובילות בישראל בכל הנוגע לרכיבים מכניים ובפרט גלגלים. החברה מייצגת בבלעדיות יצרנים מובילים מכל רחבי העולם, ולכן יכולה להציע לכל לקוח את הפתרונות הטובים ביותר עבורו.

 • גלגלי אוויר וגלגלים מוקצפים – שמתאימים לעגלות נגררות, ולעוד מטרות.
 • גלגלים מגומי – חומר הגלם הנפוץ ביותר לייצור הגלגלים לכל סוגי העגלות, ובפרט לאלה שנדרשות לעמוד בעומסים יחסית גבוהים.
 • גלגלים בעלי מעצור בטיחות – שאותם תוכלו למצוא בעגלות בתי חולים, במפעלים ובמקומות נוספים.
 • גלגלי פוליאוריטן עם יציקת ברזל – לעגלות אשר נעות בדרכים משובשות וזקוקות לעמידות משמעותית.

בכל מקרה, בבחירת הגלגלים יש לקחת בחשבון מגוון רחב של פרמטרים ובהם קוטר הגלגל, רמת הרעש שהוא מייצר תוך כדי תנועה, מידת השחיקה שלו כשהשימוש אינטנסיבי ועוד. עוד שיקול הוא מסגרת התקציב הנתונה.

ייעוץ יקר ערך ויושרה מוחלטת

המגוון הרחב מאוד של גלגלים לעגלות מאפשר לכל גוף שזקוק לפריט זה למצוא את האופציה המתאימה לו ביותר, על בסיס הצרכים הספציפיים שלו והדגשים החשובים מבחינתו (כך למשל בבית חולים תנועה שקטה היא דרישה מתבקשת). כדי לנצל את חופש הבחירה בצורה נכונה, מומלץ להיעזר בידע העצום שצברה חברת מחם קשיחים בע"מ. אנשי המקצוע בחברה מקפידים על יושרה מוחלטת ועל קשב מלא למאפייני העבודה עם העגלה בכל מקום, ולכן יכולים להבטיח לכל לקוח את המוצר האופטימלי עבורו – להבטיח ולקיים.

גם לניסיון המגוון של מחם קשיחים בע"מ, הן בשוק האזרחי והן בשוק הצבאי, חלק בתועלת הרבה שהיא מספקת. בין הלקוחות של החברה ניתן לציין גופים גדולים כמו רפא"ל, התעשייה האווירית, משרד הביטחון ואלביט, וכן חברות נחשבות נוספות כגון HP אינדיגו, קמטק ואורבוטק.

התקנת גלגלים לעגלות ביעילות ואחריות

כמעט בכל תחום עיסוק בעולם המסחר והתעשיה כיום, יש צורך בשימוש בעגלות מסע מסוגים שונים. ככל שהעומס על עגלות המסך הולך ועולה, כך גם בא לידי ביטוי הדרישה לעשות שימוש בחומרי גלם איכותיים על מנת ליצור עגלות איכותיות. לפיכך, אחת הדרישות המרכזיות של אנשי אולמות הייצור והלוגיסטיקה, היא לבצע רכישה מרוכזת של גלגלים לעגלות, אחת לתקופה. גלגלים לעגלות הם מוצר מתכלה אבל גם מוצר חשוב מאין כמוהו, ליצירת שגרת עבודה נוחה ונגישה לכל, ולשמירה על המוצרים הכי חשובים שאתם מייצרים במפעל שלכם. בדיוק מהסיבה הזו, הצוות המקצועי של חברת מחם קשיחים בע"מ עושה את כל המאמצים על מנת מאפשר לכם לקבל מוצרים איכותיים, איתם תוכלו לקחת את העסק שלכם לרמה הבאה.

הרכישה וההתקנה של גלגלים לעגלות בעולם התעשייה, היא לא רק עניין פרקטי ויומיומי, אלא גם עניין בטיחותי. כאשר יש לכם אלפי מטרים של שטחים תפעוליים שבהם מסתובבים מאוד עובדים, אתם לא יכולים לקחת בעירבון מוגבל את הביטחון של אנשי הצוות בסביבת העבודה שלכם. על כן, האחריות שלכם היא להתקין גלגלים באיכות גבוהה, שימנעו החלקה של עגלות במתחם העבודה ויאפשרו לכם, לתת לעובדים להתנהל בראש שקט. לעיתים רבות, בתור מנהלים אתם רוצים לקחת החלטות שיתאימו לטווח ארוך, כמו רכישת גלגלים לעגלות בכמות גדולה, מה שיוריד את העלות הממוצעת שאתם משלמים אבל גם יאפשר לכם לטפל בו במקום בתקלות עתידיות.

גלגלים לעגלות – בחירות קטנות ואפקטיביות שמשפרות את תהליכי העבודה בעסק

הבחירה שעומדת לפניכם, בעת החיפוש אחרי גלגלים לעגלות בעולם התעשייה, היא עניין של איזון בין איכות לבין כמות ועלות. בוודאי שאתם רוצים לשמור על רמה מקצועית כמה שיותר גבוהה, ולכן על מנת למצוא את האיזון הזה עליכם לעבוד עם הצוות המקצועי של חברת מחם קשיחים בע"מ. אנו יודעים לתת ליווי אישי לכל לקוח, על בסיס שנים רבות בעבודה בתחום התעשיה ועם יצרני תעשיה מנוסים ומיומנים במיוחד. כך שאתם תמצאו פתרונות ואנחנו נצליח לתת לכם תמיכה לאורך כל שלבי הדרך השונים.

שתף:
מעונינים ביעוץ?
לקבלת ייעוץ / הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
  חברה לקידום אתרים
  דילוג לתוכן