השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

Error: Contact form not found.

בולמי זעזועים

אם אנו מתעסקים במכשירים יקרים ועדינים, תמיד נשאף לשמור עליהם בכל דרך אפשרית. אין זה משנה אם זוהי משאית סמי-טריילר או עגלת סופר, בכל מקרה נעדיף שהשימוש בכלי יהיה בטוח, נוח ויעיל. תפקידם העיקרי של בולמי זעזועים הוא לשכך טלטולים שנובעים מתנועה מתוכננת או שאינה מתוכננת. החומרים מהם מורכבים בולמי הזעזועים הם בדרך כלל קלים וגמישים על מנת שיוכלו להגיב בקלות לכל תנודה. מחם קשיחים בע"מ משווקת ומייעצת בתחום של רכיבים אלקטרוניים ומכניים. בידי החברה נמצאים כל הידע והניסיון הדרושים על מנת להתאים לכם את הרכיבים שדרושים לכם.

בולמי זעזועים – סוגים ותפקידים

בתעשייה, ישנם מכשירים ומכונות שונים אשר פועלות באמצעות גלגלים, מסילות וקפיצים. כל מכונה כזו בעלת פוטנציאל לתקלות שעלולות להתרחש מסיבות שונות. בולמי זעזועים הם החלק ששומר על תקינות המכשירות והמכונות ומונע מהם רעידות, התנגשויות לא נשלטות, שברים וסדקים:

  • הרגליות שמחזיקות את המכונה או המכשיר מחוברות בדרך כלל לרצפת אולם היצור. שימוש בבולם זעזועים ישכך את הרעידות שעוברות למשטח ויקל על העבודה על המכונה.
  • רפידות מחומרים מיוחדים עשויות לסייע מאוד במקרה של חלקים שזזים במהירות ומייצרים תנודות חזקות.
  • גם גלגלים לעגלות או להסעת סחורה עדיף שיהיו מאובזרות בבולמי זעזועים. מיטות בתי חולים למשל חייבות להיות נוחות ובטוחות כך שהן יוכלו לשמש להעברת אנשים ללא חשש.

עבודה שקטה ונעימה

בולמי הזעזועים מביאים איתם איכות עבודה גבוהה יותר על ידי כך שהם הופכים את מקום העבודה לשקט יותר. בולם הזעזועים משכך את התנודות ומונע חיכוכים שונים בצירים ומערכות שקשורות למנועים גדולים. נסיעה ברכב ללא בולם זעזועים היא בלתי אפשרית ותסתיים בתאונה או איבוד שליטה על הרכב.

אם אתם מעוניינים לרכוש בולמים, מומלץ לפנות לחברה שמתמצאת בתחום. אנו במחם קשיחים בע"מ נשמח לייעץ ולהתאים לכם את בולמי הזעזועים הנכונים. ישנן מכונות שהן רגישות יותר כגון מכונות דפוס או מדפסות תעשייתיות. באמצעות הבולמים ניתן לרסן את הרעידות של מכונות אלה ואחרות ולאפשר עבודה נוחה ובטוחה. משככי רעידות קפיציים או בולמי אנרגיה, כל אלו נמצאים אצלנו וכדאי לפנות ולקבל עוד מידע ויעוץ.

שתף:
מעונינים ביעוץ?
לקבלת ייעוץ / הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
    חברה לקידום אתרים
    דילוג לתוכן