חייגו עכשיו:  03-9626516

צירים לדלתות

כל דלת כניסה או פנים מורכבת על גבי צירים שמאפשרים לה להיפתח ולהסגר בצורה נוחה ובטוחה. צירים לדלתות הם האלמנט אשר מחזיק את הדלת, על כן עליהם להיות חזקים דיו ומותאמים למשקלה וגודלה של הדלת. מדובר על עולם רחב של חומרים וזוויות שמוטב שיהיה מדויק ואמין. מחם קשיחים בע"מ היא חברה לשיווק מוצרים טכניים שונים ביניהם גם צירים לחלונות ודלתות מכל הסוגים. איכותם של הצירים היא חשובה מאוד על מנת שהם יוכלו לתפקד במשך זמן רב ללא תקלות וקלקולים.

 

מהי החשיבות של צירים לדלתות?

מפעלים רבים ממוקמים בתוך מבנים גדולים מאוד ומחולקים לאולמות יצור שכל אחד מהם דורש תנאים שונים. בין אולמות היצור והחדרים ישנן דלתות שמפרידות ומהוות סימן לכך שכאן מתחיל תחום אחר. חשיבותם של צירים לדלתות טמונה בנשיאה של משקל הדלת בצורה בטוחה מבלי לסכן את המשתמשים. ישנם צירים מסוגים שונים ומחומרים שונים:

  • אם מדובר על דלת כבדה, סביר להניח שהיא תהיה כרוכה בשימוש בצירים מפלדה או מתכת כלשהי חזקה.
  • ישנם צירים שעשויים מפלסטיק קשיח אך נעשה בהם שימוש במקרים שמדובר על דלתות קלות או לא גדולות מידי.
  • במקומות שיש בהם לחות גבוהה כמו מקררים או מקומות טחובים ניתן להשתמש בצירים מפלדת על חלד או נירוסטה.
  • דלתות הם מוצר אשר משתמשים בו ללא הפסקה ועל כן ישנה חשובות לכך שהצירים יהיו איכותיים ובעלי כוח סיבולת גבוה.

 

צירים הידראוליים

קיימות שיטות שונות על מנת לשלוט בעוצמת הסגירה של דלת וניתן לשלוט על ידי הכנסת מערכות הידראוליות שייסעו בסגירה ופתיחה של דלתות כבדות במיוחד. ישנם גם מוצרים שכל תפקידם הוא לסייע בסגירת הדלת. אלו מתאימים למקומות בהם על הדלת להישאר סגורה כל הזמן. מחזירי דלתות הם פתרון ביטחוני וניתן להתקין אותם בקלות רבה.

כל דלת שמותקנת אמורה להיות תקינה לאורך כל שעות היממה, כדאי לערוך ביקורות מדי תקופה מסוימת ולחפש תקלות שונות. אם ציר יצא מהמקום או שהוא חורק אז חשוב להזמין בעל מקצוע שיטפל בבעיה ויחליף את הציר התקול.