חייגו עכשיו:  03-9626516

חיתוך בלייזר

דיוק היא תכונה חשובה מאוד, כל שכן כאשר מדובר על עבודה עם רכיבים אלקטרוניים או חלקים שאמורים להיום מותאמים באופן מושלם ללא פשרות. חיתוך בלייזר היא שיטה שהוכיחה את עצמה כמדויקת ביותר ורבים מעדיפים לעשות בה שימוש על מנת לקבל את התוצאות האיכותיות ביותר. מחם קשיחים בע"מ הינה חברה אשר עסקת בשיווק של רכיבים מכאניים וגם אלקטרו מכאניים למטרות אזרחיות וצבאיות. היות שמדובר על רכיבים שתפקידם הוא רגיש בדרך כלל, מומלץ לפנות אלינו ואנו נספק לכם מוצר תקין, איכותי ומדויק.

 

מהם יתרונותיו של חיתוך בלייזר

ישנם סוגים שונים של מכונות שנועדו לחיתוך חומרים שונים. לא בכל מקרה נזדקק דווקא למכונת חיתוך בלייזר, שכן ישנם מקרים בהם ניתן להתפשר על הדיוק. לא כך הדבר כאשר מדובר על רכיבים אלקטרוניים, עדינים ויקרים:

 • חיתוך בלייזר חוסך שימוש רב בחומר הגלם ומשתמש במלוא הפוטנציאל הגלום בו. משום שמדובר על מכונה מדויקת מאוד, לא נותרות שאריות וכך ניתן לחסוך בכסף רב.
 • הדיוק מביא אתו מקצועיות. באמצעות לייזר ניתן לחתוך כל צורה גיאומטרית.
 • השימוש בשיטה זו מאפשר לנו גמישות רבה במהלך פיתוח של מוצר כלשהו, כך שניתן להתקדם במהירות רבה יותר ללא עיכובים.
 • המהירות היא גורם חשוב ובעזרת לייזר ניתן לייצר גלילים, תבליטים וצורות רבות אחרות בכמויות גדולות וללא טעויות.
 • מכונת חיתוך לייזר חוסכת בכוח אדם ועל כן הן עשויות לתרום להוזלה של המוצר.

 

איך מתבצע חיתוך בלייזר?

על החיתוך המדויק אחראית תוכנת מחשב ששולחת פקודות למכונת החיתוך. ראשית, מורה התוכנה למכונה על מיקוד של קרן הלייזר אל החומר גלם ובהמשך מתבצע החיתוך המדויק. ניתן לחתוך כל חומר גלם והתוכנה תתאים את עצמה על פי ההנחיות שהיא תקבל. בסופו של דבר הלייזר יפעל באופן שווה על כל חומר.

ישנן עוצמות שונות של קרני לייזר ולכל אחת יש את האורך והעוצמה שלה. לדוגמה, חיתוך מתכת מצריך שימוש בקרן בעלת תדר גבוה. חומרי גלם אחרים יזדקקו לקרן ברמה נמוכה יותר שמצד אחד תבצע חיתוך מדויק ומצד שני לא תזיק לחומר הגלם.

 

חיתוך בלייזר ברזל

חברת מחם קשיחים בע"מ נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום הייבוא והשיווק של רכיבים מכניים ואלקטרומכניים לתעשייה היצרנית גם האזרחית וגם הצבאית. החברה פועלת מתחילת שנות ה90 באופן עצמאי ומספקת שירותיה לחברות הייצור הגדולות בישראל כולל קמטק, רפא"ל, משרד הביטחון, התעשייה האווירית, אלביט ועוד. החברת פועלת לטובת השגת המוצרים האיכותיים ביותר בשוק העומדים בתו תקן ISO מחמירים ומאפשרת גם הזמנה במידות מותאמות אישית לפי צורך. לפרטים נוספים והזמנות צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

 

חיתוך בלייזר ברזל – הדיוק מעל הכול

מכונות לחיתוך בלייזר וחיתוך בלייזר בכלל הוא קדמת הטכנולוגיה בכל הקשור למפעלי ייצור שונים. אלה מאפשרים לא רק לבצע חיתוכים אלא גם לבצע הדפסות וצריבות של תמונות/שרטוטים מסוימים על גבי חומרי גלם שונים, פעולה שלא ניתן לבצע באופן ידני. באמצעות חיתוך לייזר ברזל לא יישארו סימנים ורמת הגימור תהיה מושלמת. ניתן לבצע חיתוכים מדויקים עד לרמת המילימטר ולבצע את התכנונים במחשב לפני החיתוך.

 

גם בחיתוכים המסובכים

בענפים מסוימים החיתוכים המבוצעים הנם מסובכים עד כדי כך שיכולים להיות מבוצעים אך ורק על ידי מכונת חיתוך בלייזר. כאשר מדובר בברזל גם כך צריך מכונה לחיתוך הברזל וכי לא ניתן לבצע חיתוכים בכמות תעשייתית בצורה ידנית בשל העלויות הרבות ורמת הגימור הלא איכותית אולם כאשר מדובר במכונת חיתוך לייזר ברזל מדובר באופציה הטובה ביותר.

 

חיסכון בכוח אדם ושיפור מהירות הייצור

חיתוכים ידניים או חיתוכים המבוצעים על ידי מכונות ישנות מסורבלות גורמות להאטה בקצב הייצור הפוטנציאלי וכמובן שגם עולים בכוח אדם רב יותר. כיום באמצעות מכונת חיתוך בלייזר ניתן לבצע את החיתוכים במהירות, ברמת גימור מושלמת ובדיוק מירבי וכל זה על ידי מפעיל אחד שמפעיל את המכונה.

 

חיתוך בלייזר מתכת

בתעשייה המודרנית עושים שימוש רב במכונות חיתוך בלייזר, בוודאי כאשר מדובר במתכות. על מנת לתפעל באופן שוטף את המכונות הללו תצטרכו להחזיק שבבים שונים, רכיבים וחלקי חילוף. את כל אלה תוכלו למצוא אצלנו בחברת מחם קשיחים בע"מ המספקת רכיבים מסוג זה ואחרים כבר למעלה מ-28 שנים. החברה נחשבת למובילה ביבוא ושיווק רכיבים מכניים ואלקטרומכניים וכן מספקת ציוד, חלקי חילוף וכלים שונים לתעשייה היצרנית בישראל גם האזרחית וגם הביטחונית. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים וביצוע הזמנה.

 

חיתוך בלייזר מתכת – כיצד זה עובד?

בין אם מדובר בתעשיות כבדות או קלות, יש לא מעט שלבים בתהליך הייצור וכל שלב הוא קריטי לצורך קבלת מוצר סופי ברמת דיוק ואיכות גבוהים. חיתוך בלייזר נחשבת לפריצת דרך בתחום הטכנולוגיה והתעשייה משום שהיא מאפשרת חיתוך מדויק כל כך שלא היה ניתן לעשות זאת על ידי חיתוך ידני כלשהו. למעשה מדובר במכונה המופעלת על ידי תכנה ממוחשבת שבאמצעותה מכינים את השרטוט והמידות לחיתוך הנדרש. מניחים את חומר הגלם מתחת ללייזר היוצא מהמכונה ובעת ההפעלה הלייזר מוציא מעין קרן חום בעוצמה גבוהה הפועלת לחיתוך החומרים בהתאם למידות ולשרטוט שבתוכנה הממוחשבת.

 

היתרונות של שימוש בלייזר לחיתוך מתכת

 • חיתוך מדויק – ישנם מקרים שבהם החיתוכים נדרשים להיות מדויקים אפילו עד לאלפית המילימטר אחרת החלק לא יהיה שווה כלום. על כן שימוש בחיתוך לייזר מתכת הנו קריטי להפקת חלקים ברמת דיוק גבוהה ביותר.
 • זמן ייצור – כל מפעל רוצה לשפר את זמני הייצור ואת התפוקה של המפעל ובאמצעות מכונות אלה זמני הייצור שופרו במאות ואף אלפי אחוזים.
 • רמת גימור מושלמת – שימוש במספרי פח או כל דרך אחרת עבור חיתוך מתכות עשויה להשאיר סימנים על המתכת או לפגוע ברמת הגימור הסופי של המוצר. חיתוך לייזר מתכת שומר על רמת גימור מושלמת.

 

מכונה לחיתוך בלייזר

מכונות לחיתוך בלייזר הן מהמכונות המתקדמות והשימושיות ביותר כיום בתעשיית הייצור. לא מדובר במכונות זולות במיוחד אולם אחרי הוצאות הרכישה ניתן לחסוך כסף רב בכוח אדם, במהירות הייצור, בהפחתה משמעותית של כמות הפחת במפעל ועוד. בחברת מחם קשיחים תוכלו למצוא מגוון רחב של רכיבים, מכונות וכלים שונים לתעשייה היצרנית האזרחית וכן של משרד הביטחון. החברה פועלת מזה שנים רבות בתחום כגוף עצמאי ונחשבת לחברה מובילה בתחומה. אם אתם זקוקים לחלקי חילוף של מכונות או מכונה לחיתוך בלייזר צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

 

אילו חומרים חותכת מכונה לחיתוך בלייזר?

 • חיתוך לייזר בחלקי עץ, MDF וכן עץ מלא.
 • נייר ומוצריו.
 • מתכות מסוגים שונים.
 • חומרי פלסטיקה.
 • קרטונים.
 • סיליקון.
 • ועוד…

 

החשיבות של עבודה עם מכונה זו

תהליך ייצור הוא דבר מורכב ובין המשלבים השונים המרכיבים אותו החלק הקריטי ביותר הוא חיתוך המוצר או החומרים המרכיבים אותו. חשוב לשמור על רמת גיבור גבוהה במיוחד, רמת דיוק גבוהה וטיפול נכון בחומרי הגלם עד לקבלת התוצר הסופי. כל אלה יכולה לספק לכם מכונה לחיתוך בלייזר, כאשר יש לה גם יתרונות חשובים בכל הנוגע לזמן הייצור, חיסכון בכוח אדם ובעלויות עבודה, הפחתה בעלויות הייצור ועוד.

 

טיפול בחתכים מורכבים

אחת הבעיות הכי גדולות בחיתוך ידני או באמצעות שיטות אחרות שהן לא בלייזר היא רמת הדיוק בחיתוך וכן היכולת לבצע חיתוכים מורכבים. באמצעות מכונה לחיתוך בלייזר, התכנון והשרטוט מבוצעים במחשב ורק כאשר התכנון מוכן ברמת הדיוק המקסימלי המכונה מבצעת את החיתוך בהתאם על חומר הגלם אותו חותכים. פעולה זו מאפשרת רמות חיתוך גבוהות במיוחד, טיפול בחתכים מורכבים לכל תעשייה ולכל חומר גלם ועל כן זהו אחד היתרונות הגדולים ביותר של מכונה זו.

 

חיתוך בלייזר- מתאימים את החיתוך לכל דרישה

תחומי עיסוק רבים במשק דורשים עבודה עם חומרים באיכות גבוה מאוד, שלא ניתן להתפשר על צורת הטיפול בהם. אחד מתחומי העיסוק הללו הוא חיתוך בלייזר. החיתוך מאפשר יצירת חלקים מושלמים, לכל מטרה ברמות דיוק גבוהות מאוד. חיתוך בלייזר מאפשר לכם לחתוך חומרים קשיחים במיוחד ללא מגע יד אדם וללא מאמץ מיותר וכך לשמור על איכות החומר במקביל לצורתו המושלמת כפי שאתם צריכים אותו לשימושכם. החיתוך נעשה בצורה מהירה וממוחשבת על בדיד מודלים שהוגדרו מראש ומספק לכם תוצר מוגמר ללא דיחוי. אולם כדי לבצע חיתוך בלייזר בצורה טובה אתם חייבים לעבוד עם בעלי מקצוע אשר יודעים בדיוק איך להביא את התוצרים הטובים ביותר. פנו אל מחם קשיחים  והבטיחו את קבלת השירות המקצועי ביותר בתחום.

מתי כדאי להשתמש בשיטת חיתוך בלייזר?

בתי עסק רבים משתמשים בשיטת חיתוך בלייזר על מנת לייצר דוגמיות למוצרים עתידיים. החיתוך מציג את המוצר בשלמותו בלא צורך להשקיע זמן ביצירת אב טיפוס מחומרי המקור. סיבה נוספת לבחור בחיתוך לייזר היא על מנת לייצר אב טיפוס למוצר חדש. החיתוך מציג לבעלי המוצר את התבנית לפיה הם יתחיל בייצור המוני.

כדאי להשתמש בחיתוך בלייזר כאשר מודבר על חיתוך חומרים עבים, כמו עץ, וקשיחים, כמו מתכות מסוימות. הלייזר מאפשר קבלת חיתוך מדויקת ונותן מענה ללא פשרות לכל אב טיפוס שתרצו לייצר בעסק שלכם.

חיתוך מהיר אך בטוח

חיתוך בלייזר הוא אומנם תהליך תעשייתי שיכול להיות יעיל מאוד לבעלי עסקים רבים, אך כדי לשמור על השיטה אפקטיבית היא חייבת להגן על חיי העוסקים במלאכה. החיתוך לא משאיר לכלוך או חוסר סדר במתחם העבודה. מכונת החיתוך שומרת על אזור העבודה נקי משבבים ומאפשרת קבלת תוצר ללא צורך בניקוי נוסף.

חיתוך בלייזר מיועד לספק לכל לקוח את האפשרות ליצור מוצרים לכל שימוש באיכות גבוה ובמהירות מרבית. החל ממוצרי אלקטרוניקה, לוחות בקרה, מוצרי פנאי ואומנות ואפילו מוצרים בייצור אישי, חיתוך לייזר נותן מענה לכל לקוח באופן אישי. כל בעל מקצוע, החל מאדריכל ועד לנגרים ואומנים יוכל למצוא את עצמו נעזר בשירותי חיתוך בלייזר כדי להביא לכדי חיים את הפרויקט הבא שלו. ביצוע חיתוך ברמה גבוה משפיע על איכות המוצר הסופי ועל יכולות השימוש של בעל המקצוע במוצר ולכן חשוב לבחור בחברה אמינה ובעל וותק למשימה.