השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

Error: Contact form not found.

גלגלים לתעשיה

גלגלים לתעשיה ממלאים תפקידים רבים בתחום ומסייעים לעובדים במפעלים השונים בתחום השינוע. באמצעותם ניתן לשנע בצורה קלה ודינמית עגלות וציוד כבד או מסורבל. את הגלגלים ניתן להשיג במגוון של גדלים או חומרים. הם גם משמשים במגוון רחב של פריטים מחיי היום יום לדוגמא כיסאות משרד, עגלת קניות ועוד. מחם קשיחים בע"מ עוסקת בשיווק של רכיבים שונים והיא בעלת קשרים טובים עם מיטב היצרנים העולם.

סוגים שונים של גלגלים לתעשיה

גלגלים לתעשיה מיוצרים בהתאם למטרה שלהם. ישנם גלגלים שמסוגלים לשאת משקלים גדולים מאוד ויש גלגלים אשר מיועדים למשאות קלים יותר:

 • לרוב גלגלים לתעשיה יהיו עשויים מפלסטיק, גומי, ניילון (אוקלון), פלדה, אלומיניום ונירוסטה.
 • כל גלגל מורכב משני רכיבים עיקריים שהם גליל ומזלג. הנתונים העיקריים שחשובים בגלילי הם הקוטר הפנימי והחיצוני, סוג המסב, מאיזה חומר עשוי המדרס אשר מצפה את הליבה וחומר הליבה של הגליל.
 • המסב אשר נמצא בציר של הגלגל משפיע על הסיבוב שלו.
 • מסב כדורי מאפשר עבודה בעומס גבוה תנועה חלקה יותר. החיסרון שלו הוא שבטמפרטורה גבוהה הוא עלול להוות בעיה.
 • מסב מחט הוא פחות עמיד ממסב כדורי אך הוא מקל על התנועה. בחום גבוה הוא עלול שלא לעמוד בעומס.
 • מסב בוקסה מיועד לעבודה בעומסים קלים. התנועה שלו הינה פחות קלה וחלקה וניתן לעבוד עימו בטמפרטורה גבוהה.

גלגלים לתעשיה – על קצה המזלג

המזלג הוא החלק שמחבר את העגלה עם הגלגל. ישנם סוגים שונים של מזלגות לגלגלים תעשייתיים שכדאי להכיר:

 • ישנו מזלג קבוע שלא מאפשר לגלגל לפנות הצידה אלא רק בכיוון קדימה ואחורה.
 • מזלג בעל פלטה מסתובבת נותן אפשרות לפנות שמאלה וימינה. מזלג זה מאפשר לכוון אל העגלה במהלך הנסיעה. ניתן להתקין בו גם מעצור בטיחות.
 • מזלג בעל חור מרכזי מחובר באמצעות הברגה וגם הוא מאפשר היגוי לעגלה. ניתן להוסיף מעצור בטיחות.

היות שהגלגל הוא זה המתחכך עם המשטחים עליהם משנעים את הסחורה, עליו להיות מתאים למשקל ולסוג הסחורה שאנו עוסקים בה. כדאי להתייעץ עם מומחים שיסייעו לכם לבחור בגלגל המתאים לעבודה.

עובדים בראש שקט – גלגלים לתעשיה בייצור מיוחד

מפעלים רבים עובדים תחת עומס רב ותוך שימוש בעזרים רבים על מנת להשלים את המשימות ביעילות מרבית. עבודות התעשייה השונות מחייבות את כל העובדים לשמור על תהליכי עבודה תקינים ובטיחותיים על מנת למזער עד כמה שאפשר תאונות במקום העבודה. שימוש באבזור מקצועי בטוח ואיכותי, כמו גלגלים לעגלות תעשייתיות הוא צער מנע חשוב ביותר כדי להגן על עובדים ולאפשר שגרת עבודה רציפיה במפעלים ובמחסנים. תכנון וייצור של גלגלים לתעשייה דורש מחשבה ושימוש בחומרי גלם מתאימים. תכנון זה נעשה על ידי אנשי מקצוע בעל יכולת ראיה מערכתית שייעלו את תפקוד הגלגלים ובו בזמן ישמרו על תקני הבטיחות בדיוק כפי שנדרש. את בגלגלים האיכותיים ביותר לתעשייה ניתן יהיה להשיג מידי חברת מחם קשיחים בע"מ.

גלגלים לתעשיה לכל מטרה ובכל צורה

גלגלים לתעשייה באים במגוון רחב של צורות, גדלים, משקלים ויכולות נשיאה. התאמת הגלגל האידיאלי תלויה בצורת השימוש בו. לנשיאת משקלים כבדים מומלץ לבחור בגלגלים בעלי בסיס רחב ויציב, שעשויים מחומרים מחוזקים ועמידים. גלגלים למניעת החלקה הם מעולים לשימוש דווקא במחסנים ובאזורים מסוכנים, שם חייב הגלגל לספק הגנה רחבה לעגלה ולהבטיח את שלמות הסחורה במתחם.

לכל קוטר של גלגל יש יכולת נשיאת משקלים אחרת ולכן יש משמעות גם לגודל הגלגל עצמו. על מנת לייצר גלגל שישמר יעיל לאורך זמן אתם צריכים לקחת בחשבון את כל מרכיבי העבודה שיהיו לגלגל ולמתחם העבודה בו אתם נמצאים.

מתגלגלים שקט ובזהירות

לצד כל הפרמטרים הטכניים של גלגל לתעשייה, אתם בוודאי לא רוצים לוותר על בחירה בגלגל בטוח לשימוש. גלגל הוא אולי ההמצאה החשובה ביותר לטובת אנשים רבים והוא מאפשר לתעשיות רבות להקל על חיי העובדים שלהם. אבל לפני שאתם רוצים לבחור את הגלגל הראשון בחנות, הקדישו מספר רגעים על מנת לבדוק בדיוק איזה גלגל ישרת את המטרות שלכם בצורה הטובה ביותר, מבלי לבזבז משאבים חשובים.

הפרמטרים החשובים לבחירת גלגלים לתעשייה

התעשיות השונות מייצרות עבורנו אינספור מוצרים בעזרת ציוד כבד ואפילו כבד מאוד. שינוע כל אותם מכשירים שמשקלם מגיע למאות קילוגרמים ואף יותר מחייב גלגלים איכותיים. בנוסף על גלגלים לתעשייה להתאים למשטח שבו הם פועלים, לצד דגש מהותי נוסף – מחיר משתלם. הרי כל עסק נדרש לקבל החלטות על סמך היחס שבין העלות לתועלת ולא לחרוג ממסגרות התקציב האפשריות עבורו בכל נקודת זמן. עם מחם קשיחים בע"מ מובטחים לכם גלגלים שיבצעו את המוטל עליהם במשך שנים רבות, ובתמחור הוגן ואטרקטיבי, בזכות העבודה שהחברה מייצגת בארץ את מיטב היצרניות העולמיות.

 • החומר שממנו עשוי הגלגל – האפשרויות העיקריות הן ניילון, גומי, פוליאוריטן, נירוסטה, אלומיניום ופלדה, בהתאם למידת הקשיחות הרצויה. כמו כן, ייתכנו שילובים שונים כמו למשל גלגלי פוליאוריטן על יציקת ברזל.
 • סוג המזלג – גלגלים מורכבים ממזלג וגליל. המזלג יכול להיות קבוע (כך שהגלגל נע רק קדימה ואחורה), בעל פלטה שמאפשרת סיבוב של הגלגל ימינה ושמאלה (ובחלק מהמקרים גם סיבוב מלא של 360 מעלות). אופציה נוספת הינה מזלג עם חור מרכזי לטובת גלגלים שניתן להוסיף להם מעצור בטיחות.
 • סוג המסב – מסבים כדוריים מבטיחים תנועה חלקה גם בעומסים גבוהים. עם זאת, הם רגישים לטמפרטורות גבוהות. מסבי מחט מתאפיינים בעמידות מעט נמוכה יותר אבל התנועה תהיה קלה במיוחד, ואילו מסבי בוקסה מתאימים למקרים שבהם העומס המוטל על הגלגל קל למדי (ובנוסף הם לא רגישים לטמפרטורות גבוהות).

גלגלים לתעשייה מגוון רחב של אפשרויות בדרך להחלטה מיטבית

גלגלים לתעשייה נדרשים להיות עמידים, לספק יכולת תמרון מרבית ונבחנים בין השאר גם על סמך יכולת הנשיאה שלהם. על-מנת למצוא את המענה הטוב ביותר לכל צורך כדאי לפנות לחברה שגם מחזיקה מגוון רחב של גלגלים וגם מספקת ייעוץ על בסיס ניסיון עשיר ויושרה מלאה – מחם קשיחים בע"מ. על איכות השירות תעיד הרשימה הארוכה והרשימה של הלקוחות, שכוללת בין השאר גם את רפא"ל, אלביט ומשרד הביטחון. החברה משווקת מוצרים רבים לתעשייה, של החברות המובילות בתחומן בארה"ב, באירופה וגם במזרח הרחוק, ולכן יכולה להבטיח וגם לקיים התאמה מושלמת של גלגלים לכל תעשייה.

רכישה מרוכזת של גלגלים לתעשייה – אצל ספק מנוסה

מוצרי תעשיה הפכו את החיים של כל אחד ואחת מאיתנו להרבה יותר נוחים והרבה יותר אפקטיביים, בדרכים שונות לאורך השנים. ככל ויש ביקוש ליצירת מערכות תעשייתיות מורכבות יותר, כך הפתרונות שעולים בשטח עם פתרונות איכותיים יותר שמעניקים טווח תנועה שלם בהתאם לדרישות היצרן. למשל, כאשר אתם מחפשים גלגלים לתעשייה, חשוב לדעת שיש כל כך הרבה דרכים שונות להתאים גלגלים לתעשייה, וליצור מערכת שמתאימה לדרישות שלכם ולפס הייצור שאתם מנסים להרים. הידע והניסיון של אנשי ייצור מקצועיים, מומחי הנדסה ובעלי היכרות עם דרישות השוק של עולם התעשייה הישראלית, הוא הכלי החשוב ביותר שעומד לרשותכם, בבחירת מוצרי תעשיה איכותיים. ולכן, עליכם לפנות לעזרת חברת מחם קשיחים בע"מ, ויפה שעה אחת קודם ליצירת המוצר הרלוונטי לצרכי המפעל או פס הייצור שלכם.

בהקמה של מפעל חדש, לצד כל הדרישות המקצועיות המוכרות לכולנו, יש גם צורך להשקיע לא מעט זמן ומחשבה בחיפוש אחרי פתרונות טכניים ולוגיסטיים להקמת פס הייצור. זאת אומרת, שאם אתם צריכים לרכוש גלגלים לתעשייה, סביר מאוד להניח שלא תצטרכו סט גלגלים אחד, אולי כמה עשרות סטים כדי לאפשר פעילות תקינה במפעל שאתם מכינים. לפיכך, העבודה עם יצרנים ויבואנים שמספקים מוצרים באיכות גבוהה על בסיס קבוע, יכולה להיות החלטה מאוד חשובה ומאוד משמעותית, עם השפעה על העתיד של פס היצור שלכם בצורה משמעותית במיוחד, גם אם זה הוא פס ייצור מוגבל ביכולותיו המקצועיות.

תכנון המערכות שלכם, היא משימה חיונית למדי

עבודה בשיתוף פעולה מקצועי עם צוות אנשי חברת מחם קשיחים בע"מ, על מנת למצוא ולהתקין גלגלים לתעשייה, היא תהליך עבודה פרטנית. על בסיס השאיפות שלכם, כמו גם על בסיס הכרות עם המוצרים שאתם מבקשים להביא לכדי שלמות, הצוות המקצועי שלנו יוכל להגשים את החלומות שלכם ולעזור לכם לבחור את הפתרונות הנכונים לכל סיטואציה באשר היא. כך שלכם לא יהיו חששות בנוגע לאיכות המוצרים ובעת הצורך תקבלו ליווי מקצועי של מומחי הנדסה שונים.

שתף:
מעונינים ביעוץ?
לקבלת ייעוץ / הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
  חברה לקידום אתרים
  דילוג לתוכן