חייגו עכשיו:  03-9626516

אביזרים למכונות

לרכישת אביזרים למכונות לחצו כאן

המהפכה התעשייתית, ובעקבותיה המהפכה הטכנולוגית, הובילו ליצירת מכונות משוכללות שמבצעות פעולות מורכבות ביעילות גבוהה מאוד. על-מנת שמכונה תבצע את העבודה בצורה תקינה לחלוטין, חובה לוודא שכל אחד מהרכיבים בה הוא האיכותי ביותר שיש. דגש חשוב נוסף הוא התאמת כל אביזר למאפיינים הספציפיים של המכונה. מחם קשיחים בע"מ מספקת ייעוץ יקר ערך, ובנוסף משווקת בישראל בבלעדיות מגוון רחב של אביזרים למכונות של יצרניות מארה"ב, המזרח הרחוק ואירופה – כך שמובטחת לכם בחירה נכונה אשר מבוססת על בקיאות מקצועית מעמיקה.

אילו אביזרים למכונות חשוב לבחור באופן מושכל?

* מהדקי דפינה – מהדקים פנאומטיים, מהדקי כוח או מהדקי Toggle. 

* רגליות פילוס – שנבחרות בהתאם ליכולת הנשיאה שלהן (בחלק מהמקרים הרגילות נדרשות לשאת עומס של מאות קילוגרמים, ואפילו אלפי ק"ג), גודל וחומר (גומי, נירוסטה ועוד).

* פיני אבטחה – רכיב קטן אבל רב חשיבות. שבר בפין עלול להוביל להשבתת ציוד יקר, ולכן חשוב לבחור פיני אבטחה מחומרים עמידים (נירוסטה למשל). עוד דגש הוא צורת הפין, כשהאופציות הנפוצות הן פין כדורי, פין R, פין טבעת ופין קפיצי. 

* מגנטים – האופציות העיקריות הן מגנטים קרמיים שמתאפיינים במחיר נמוך ומגנטי נאודימיום שמתאפיינים בכוח רב.

* ידיות – שמשמשות גם להעברת מכונות מנקודה אחת לשנייה, וגם לצורך תפעול נוח. חומר הגלם הנפוץ ביותר לייצור ידיות למכונות הוא אלומיניום, והדגשים העיקריים בבחירתן הוא גמישות (כדי שלא יישברו) ותכנון ארגונומי נכון.

ובנוסף שורה ארוכה של מוצרים כגון בוכנות גז, אינסרטים, מסילות, סגרים, אביזרי פרזול, צלעות קירור ועוד.

אביזרים למכונות – ניסיון משמעותי בתחום ויושרה מלאה

בחירת אביזרים למכונות מחייבת התייחסות למגוון רחב של פרמטרים. הניסיון הרב של מחם קשיחים בע"מ מאפשר לנו למצוא את הפתרון האופטימלי לכל צורך, והיושרה המוחלטת מבטיחה ייעוץ שאפשר להתבסס עליו בראש שקט באמת. הוכחה משכנעת נוספת ליכולת של החברה לספק את האביזרים המיטביים לכל מכונה, הינה רשימת הלקוחות שלנו: אלביט, קמטק, HP אינדיגו, התעשייה האווירית, משרד הביטחון ועוד חברות וגופים מהשוק האזרחי והצבאי גם יחד. כמו כן, פעילות מחם קשיחים בע"מ מתבצעת בהתאם לתקן ISO9001 ומתאפיינת בזמינות גבוהה.