חייגו עכשיו:  03-9626516

קשיחים תעופתיים

ענף התעשייה לייצור בתחום התעופה, החלל והצבא הנם מהמורכבים והעדינים ביותר בתעשייה בכלל. כל רכיב קטן, כל בורג וכל אום צריכים להיות בגודל המתאים, להיות מונחים במקום הנכון ובמינון הנכון שכן כל טעות קטנה במוצר פגום או בעבודה לקויה עשויים לגרום לנזק רב שלעתים אף עלול לעלות בחיי אדם. חברת מחם קשיחים בע"מ פועלת כבר 30 שנים בתחום השיווק לרכיבים מכניים ואחרים לתעשיות אלה, כולל קשיחים תעופתיים, קשיחים אלקטרוניים, סוגרים, מנעולים, מסילות ומוצרים רבים אחרים ברמת האיכות הגבוהה ביותר, העומדים בתקנים מחמירים ומוזמנים על ידי חברות הייצור הגדולות בישראל. לפרטים נוספים והזמנות צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

 

ליווי החל מהצעד הראשון

בפרויקטים מהסוג של תעופה, חלל וצבא חשוב שיהיה מי שילווה אתכם לאורך ההזמנה כולה ויהיה בעל ניסיון והבנה בתחום החלקים והרכיבים להם אתם תזדקקו. אין פה מקום למשחקים ועל מנת לקבל את התוצאה הרצויה תצטרך צוות מקצועי של חברה מובילה בתחום, שתלווה אתכם החל מקבלת הייעוץ הראשוני, דרך שרטוטים ותכנונים ועד לשלב התוצר הסופי. לאחר בניית השרטוט ורשימת הרכיבים הנדרשים תוכלו לבצע הזמנה מסודרת עם הפריטים להם את זקוקים.

 

מהם קשיחים תעופתיים?

בתעשיית הייצור לתעופה, בין אם מדובר בייצור כלי טיס, חלקים לכלי טיס, נשקים לכלי טיס או כל דבר אחר שקשור בתעשיית התעופה תצטרכו לעשות שימוש ברכיבים המדויקים והנכונים ביותר עבורכם. קשיחים תעופתיים הם אותם רכיבים מכניים: אומים, ברגים, סגרים, יריעות גומי, דסקיות, ברגי ראש, אינסרטים ועוד חלקים שונים שאתם תזדקקו להם כדי להרכיב את המוצר הנדרש. כל רכיב כזה הוא בעל חשיבות עליונה ומלבד הכרת הרכיבים חשוב לבצע הזמנה מותאמת אישית לסוג הרכיב שאתם זקוקים לו ובגודל המתאים, מהחומר המתאים ועם המשקל המתאים לפי צורך הייצור.