חייגו עכשיו:  03-9626516

קשיחים למכונות

המערכות המורכבות ביותר תלויות בסופו של דבר בפריטים הקטנים ביותר. אום לא תקין, בורג שהתרופף, סגר שבור, יריעת גומי קרועה, דיסקית שחוקה, אינסרט לא איכותי מספיק – כל אחד מאלה עלול לגרום להשבתת ציוד יקר, לנזקים כספיים משמעותיים ובמקרים קשים אף לפגיעה בנפש! בהתאם חשוב מאוד לבחור באופן מושכל גם את כל הרכיבים השייכים לקטגוריה שנקראת קשיחים למכונות. כל הרכיבים המכניים הנ"ל משמשים גם את תעשיית התעופה, למשל במסגרת ייצור חלקים לכלי טיס, גם את תעשיית הנשק וגם תעשיות אזרחיות רבות. מחם קשיחים בע"מ היא אחת החברות המובילות בארץ בתחום זה, בעיקר בזכות הייצוג הבלעדי של מיטב היצרניות העולמיות של הקשיחים השונים.

איך לבחור נכון קשיחים למכונות?

* חומר – ישנו מגוון רחב מאוד של חומרים אשר משמשים לייצור הקשיחים לזיווד (זיווד היא הפעולה שבמסגרתה נוצרת המעטפת למכשיר מסוים או לחלק ממנו). בעיקר מדובר על מתכות שונות שמבטיחות עמידות גבוהה גם תחת עומס משמעותי ובהפעלה אינטנסיבית של אותו חלק או מכשיר.

* צורה – ברגים למשל מגיעים בשלל צורות (פיליפס, ראש משושה וכו'), וגם חלקים מכניים אחרים מתאפיינים במגוון אפשרויות. המפתח לבחירה מושכלת הוא כמובן התאמה מלאה לצורך הספציפי.

* מחיר – אמנם מדובר בפריטים יחסית קטנים, אבל בכל תכנון פרויקט אי אפשר להתעלם מההיבט הכלכלי. בהתאם חשוב לקחת בחשבון גם את העלות של הקשיחים, אפילו אם היא נתפשת כשולית יחסית.

הניסיון שמבטיח התאמה מושלמת של קשיחים למכונות

בחירת קשיחים על סוגיהם השונים מבוססת כאמור על החובה להבטיח את המענה המדויק ביותר, והמלא ביותר, לכל צורך. בהתאם השלב הראשון בתהליך קבלת ההחלטות הוא אפיון נכון של הצרכים, ולשם כך נדרש ניסיון רלוונטי רחב היקף. מחם קשיחים בע"מ משווקת מוצרים מכל הסוגים לכל התעשיות, האזרחיות והצבאיות, מאז 1991. הניסיון הרב שהצטבר אצל אנשי המקצוע בחברה בא לידי ביטוי גם באפיון מדוקדק של המערכת וגם במציאת הפתרון האופטימלי מכל הבחינות לכל צורך. בין הלקוחות שלנו: התעשייה האווירית, רפא"ל, קמטק, HP אינדיגו ועוד גופים מובילים שיודעים כי הזמנה דרכנו מבטיחה להם ראש שקט באמת.