חייגו עכשיו:  03-9626516

קשיחים לזיווד

אחת ההתמחויות הגדולות ביותר ומוצרי היסוד עמם עובדים בחברת מחם קשיחים הנם קשיחים לזיווד. החברה פועלת החל משנת 1991 ובעלת ניסיון רב שנים בתחום. החברה מייבאת את רוב המוצרים שלה מארה"ב, אירופה ומהמזרח וחלק מייצרת בישראל. כל מוצרי החברה בעלי תו תקן ורמת האיכות הגבוהה ביותר ועל כן החברה פעילה כבר עשרות שנים בתעשיות הייצור המובילות בישראל, החל מתעשיות הצבא, המתכות, הפלסטיק ותעשיות נוספות. בין היתר החברה מספקת קשיחים לזיווד וכן רכיבים שונים לגופים שונים בתעשייה ויכולה לייעץ ולהתאים לכם את הרכיבים הנכונים לצרכים שלכם. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לקבוע פגישה.

מה זה זיווד?

זיווד הוא למעשה בניית המעטפת של חלק מסוים או מכשיר מסוים שבאמצעותו ניתן להרכיב פריט גדול יותר או להגן על מוצר כלשהו. כך למשל המעטפת השומרת על חלקי הפנים של המיקרוגל, המעטפת השומרת על חלקי הפנים של הרכב, המעטפת של טילים המחוברים למטוסים ועוד. זיווד הוא בעצם הליך בלתי נפרד מתכנון וייצור ובה עושים שימוש ברכיבים שונים, מתכות, קשיחים לזיווד וכן חלקים שונים בהתאם לסוג התוצר הסופי והשימוש בו.

 

מהם אם כן קשיחים לזיווד?

הקשיחים הנם ברגים, אומים, מרווחונים ורכיבים נוספים המשמשים לחיבור של חלקים נוספים. כך למשל חיבור של מתכת מעטפת צלע אחת לצלע אחרת, חיבורים פנימיים של מעטפות קטנות וחלקי מעטפת לאזורים פנימיים של המוצר, לדוגמה קופסאות שיש בתוך מחשב הכוללות חלקים וכרטיסים גרפיים וכו'.

 

הזמנה וליווי לאורך כל הפרויקט

קשיחים לזיווד צריכים להיות בגדלים ובמידות הנכונות, עשויים מהחומרים הנכונים ומוזמנים בהתאם לצרכים המדויקים של המוצר שאתם רוצים לבנות. האם ידעתם שבורג אחד קטן שמחובר לא נכון בתוך טיל יכול לגרום לטיל לא להתפוצץ או לחילופין להתפוצץ באוויר מבלי שישוגר בכלל? על כן החשיבות העליונה של הזמנת קשיחים במידות הנכונות בהתאם לסוגי המוצרים שלכם.