חייגו עכשיו:  03-9626516

קינסרט

קינסרט

כאשר מנסים להרכיב שני חומרים או שני חלקים של מוצר אחד, צריך לשמור על אחידות אבל גם על יציבות ובטיחות, כדי להבטיח שאתם נותנים מענה נכון לדרישות היצור. במידה בלתי מבוטלת, אחת הדרכים לייצר יציבות ובטיחות בתהליך הייצור של מוצרים בתחום המתכות, היא על ידי שימוש במוצר שנקרא קינסרט. זהו בעצם תותב בעל תבריג חיצוני ופנימי, המיוצר מגוף מתכת ויכול לשאת משקלים כבדים במיוחד ולעמוד ולחצים כבדים במיוחד, לאורך פרק זמן ארוך. יש כמה וכמה תחומים שבהם השימוש במוצר כמו קינסרט הפך בשנים האחרונות לנפוץ ומיוחד, ולכל אחד מהם אנשי הצוות המקצועיים של חברת מחם קשיחים בע"מ, יכולים לתת פתרון מותאם אישית, בסטנדרט הכי גבוה שיש.

החשיבות של קינסרט במערכים מורכבים ועוצמתיים

אם יש תחום עיסוק אחד שבו העבודה עם קינסרט היא חלק מהותי במיוחד מתהליך הייצור, אז אתם בוודאי עוסקים בעולם תעשיית התעופה. השימוש בתבריג מוכן מראש, בעל יכולת לשאת משקלים ולחצים ברמה מאוד גבוהה ה, הוא שימוש שעונה על צרכים צבאיים וצרכי תעופה כמעט באופן אבסולוטי. לבד מן העובדה שמדובר על פתרון נוח ונגיש, לשימוש בקינסרט יש גם יתרון רגולטורי. זה הוא מוצר אשר מחזיק בתקן MS/NAS – military standard ועל כן השימוש במוצר זה במערכות צבאיות הוא אינסטינקטיבי במיוחד. כפועל יוצא, הביקור של קבלת מוצרים אלו בקצב גבוה יחסית, רק הולך ועולה בשנים האחרונות, עם התפתחות התעשייה הצבאית בתעשיית התעופה במדינת ישראל.

קינסרט – יציבות היא שם המשחק בתעשייה

לא משנה באיזה תחום עיסוק אתם עובדים וכמה חשוב לכם למצוא מוצרים ושירותים איכותיים, הדבר שאתם הכי רוצים לשמור הוא את היכולת ליצור מערכות יציבות ואיכותיות שפועלות לאורך שנים ארוכות. בדיוק מהסיבה הזו, אתם לא יכולים לוותר על הליווי המקצועי של מומחים בעלי שם עולמי, אשר מספקים לכם את חומרי הגלם הטובים ביותר בתהליך הייצור שלכם. ולכן, אנשי הצוות המקצועיים של חברת מחם קשיחים בע"מ ישמחו לעזור לכם למצוא פתרונות המתאימים בדיוק לצורך הספציפי של תהליך היצור בחברה שלכם.