חייגו עכשיו:  03-9626516

פלאנג׳ר

פ הפלאנג'ר הוא אחד האביזרים השימושיים ביותר בכל הנוגע אל ענף הנדסת המכונות והמכניקה ובכלל, משום שאחד היתרונות הבולטים בו הוא איכות הקיבוע הגבוהה, והיציבות שהוא מעניק בנוסף לגמישות שהוא מאפשר, הן מבחינת הכיוונון והן מבחינת הגדלים והחומרים השונים ממנו הוא מיוצר. עם זאת, על מנת להיות בטוחים כי פין הכיוונון שאתם רוכשים אכן יתאים למוצר המכני שברשותכם, כמו גם יהיה מיוצר באיכות גבוהה דיה על מנת להחזיק, לקבע ולמרכז אלמנטים שונים במשקלים שונים, חשוב לרכוש אותו בחנות אמינה ומוכרת, אשר עובדת עם יצרנים גדולים ובעלי מוניטין בכל רחבי העולם.

פלאנג'ר – פתרון קיבוע וכיוונון

ישנם מקרים רבים בהם בענף התעשייה בכלל ובענף המיכון בפרט תרים אחר פתרונות קיבוע וכיוונון נוחים ויעילים, כמו גם בעלות נמוכה ככל האפשר, אך לא מעוניינים להתפשר על איכות ועל חוזר המוצר. על כן, שימוש בפינים כדוגמת פלאנג'ר מהווים את הפתרון האידיאלי, אשר מגשר בין כל העולמות ומאפשר שילוב בין גמישות- בין אם בגודל הפין, ובין אם בחומר ממנו הוא עשוי, ובין יציבות ויכולת קיבוע גבוהה. הפלאנג'ר למעשה מורכב משני חלקים – בורג העשוי נירוסטה או פלדה, ומן גולה המחוברת אליו בסופו. הגולה עשויה לרוב מפלסטיק, או לחילופין עשויה אף היא מאותו החומר של הבורג. בעזרת מבנה ייחודי זה, ניתן לכוונן ולמרכז בקלות יתרה אלמנטים מכניים שונים בכלים ומכשירים מגוונים בתעשייה.

פין כיוונון שאפשר לסמוך עליו

בכל הנוגע לאביזרים בתחום המיכון, ברגים, פינים שונים ובכלל כלים בתעשייה, חשוב לבחור נכונה לא רק בדגם הנכון למטרה הנכונה, אלא גם בחברה הנכונה אשר מייצרת את אותם פתרונות. חשוב לבחור בחברה אמינה ותיקה, אשר פועלת עם היצרים המובילים בעולם, אחת שמעניקה אחריות על כל מוצר. בשורה התחתונה, החברה שאתם מחפשים היא מחם קשיחים בע"מ.