חייגו עכשיו:  03-9626516

פורון

לכל פרויקט יש את דרישות האיטום שלו, אשר מוכתבות מהחומרים המשולבים בפרויקט ומהמטרה הסופית. פרויקטים לבנייה, או תהליכי ייצור שונים דורשים מכם להשקיע מחשבה ותכנון במידור ומיגון אשר מתאימים למידות הפרויקט. פורון הוא חומר ספוגי מבודד בעל תכונות מיוחדות אשר מתאים לטווח רחב של משימות. החומר אינו מתפורר, ושומר על צורתו המקורית לאור זמן, כך שניתן להשתמש בו בבניה ובתעשייה לשנים רבות. הפורון מאפשר לכם להחליט בדיוק על רמת הבידוד שאתם צריכים ולקבוע גם את כמות החומר המבודד שאתם רוכשים לפרויקט שלכם. הגמישות מאפשרת כל בעל מקצוע להשתמש בפורון מבלי לעבוד קשה בהתאמתו לאזור העובדה.

פורון – איטום לכל מטרה

כחלק מהתכונות המיוחדות שיש לפורון, החומר מאפשר כמה רמות של הגנה מפני בעיות שונות:

  1. טמפרטורה- הפורון מבודד חום וקור והוא אידיאלי ליצירת טמפרטורה מאוזנת בחללי פנים שונים. שימוש בחומר בתהליכי בנייה ירוקה מאפשר הקמת בתים בעלי צריכת חשמל חסכונית ואזורי מחייה נעימים לתושבים.
  2. נזקי לכלוך- הפורון עמיד בפני חומרים כימיים מה שמאפשר הגנה מקסימלית בפסי ייצור עדינים עם חלקים אלקטרוניים.
  3. רעשים- הפורון מורכב מספוגים בצורת גלים אלסטיים שונים. גלים אלו מאפשרים יצירת בידוד רעשים אידיאלי לחללי מגורים ולמקומות עבודה.
  4. שכבות- בשל היכולת של פורון לעמוד בלחצים רבים, מדובר בחומר מעולה ליצירת הפרדה בין שכבות שונות. ניתן להכניס את החומר בין שתי חתיכות מתכת ועדיין לשמור על צורתו המקורית לאורך תקופה ממושכת.

פורון – מזמנים לפי דרישה

בבואכם לרכוש חומר מבודד לפרויקט שלכם, הקפידו להשקיע זמן במציאת הפורון הנכון לכם. פורון מגיע בטווח רחב של מידות עובי, החל ממשטחים דקים מאוד ועד לפורון קשיח ביותר. המפרט הטכני של כל סוג משתנה בהתאם למרכיבים שנמצאים בפנים וכך מבדל את סוגי הפורון לשימושים שונים. פורון עבה למשל, מתאים לבידוד רעשים ברמה גבוה וליצירת חלל מפריד בין חומרים. את הפורון אתם יכולים לרכוש בכל כמות. החל מכמות קטנה ליצירת אב טיפוס וניסויים שונים במוצרים חדשים, ועד להזמנות מסחריות לייצור. אתם יכולים לקבל את המידות המדויקות לפי ההזמנת, וכך לא תאלצו לבצע חיתוכים תחת קורת הגג של המפעל שלכם. התקנת החומר היא פשוטה ולא מחייבת ידע מקצועי מסוים. כדי להתאים את החומר, אם אתם לא בטוחים בצרכים שלכם, כדי להיוועץ באנשי המקצוע המנוסים של חברת מחם קשיחים בע"מ.

 

האיכויות החשובות של פורון

בידוד ואיטום הם אלמנטים מרכזיים בתכנון תהליכי ייצור רבים. אחד החומרים היעילים ביותר להבטחת רמת הבידוד והאיטום הדרושה הוא פורון – חומר ספוגי ייעודי בעל יתרונות רבים ותכונות שהופכות אותו לפתרון הנכון. חומר זה מצליח לשכך אנרגיות מסוגים שונים, כולל רעש, רעידות ונוזלים, ומגיע במגוון רחב של דגמים. לעתים הוא דק מאוד, 0.3 מילימטר, ובמקרים אחרים הוא פי 30-40 עבה יותר, וגם את מידת הקשיחות שלו תוכלו לבחור מבין שלל אפשרויות כדי להבטיח התאמה מלאה לפרויקט שלכם. הבקיאות המקצועית המעמיקה של מחם קשיחים בע"מ מסייעת בבחירה של האופציה המיטבית, ומבטיחה יחס עלות-תועלת משתלם במיוחד.

* בידוד תרמי אפקטיבי – בזכות חומר זה ניתן לצמצם באופן משמעותי את השימוש בפתרונות קירור וחימום שמבוססים על חשמל או גז, וכך גם לחסוך סכומי כסף משמעותיים וגם לצמצם את הפגיעה בסביבה שגורמים המשאבים המזהמים. בהתאם ניתן למצוא את הפורון ביותר ויותר פרויקטים של בנייה ירוקה.

* בידוד אקוסטי משמעותי – ניתן להקנות לספוג צורות שונות ובפרט גלים שמבודדים מפני רעש. התוצאה: חדרי עבודה שקטים וגם מרחבי מגורים שחודר אליהם הרבה פחות רעש מבחוץ, גם בסביבה אורבנית סואנת.

* יכולת להפריד בין שכבות שונות – בזכות יכולת שימור הצורה המקורית של הפורון הוא מהווה חציצה מעולה בין חומרים שונים כמו למשל שכבות מתכת.

* הגנה על רכיבים אלקטרוניים רגישים – הודות לעמידות הגבוהה ביחס לחומרים כימיים.

* קל ליישום – ולכן השימוש בו מתאפיין גם ביעילות ובהתאם בעלות נמוכה.

חומרים איכותיים, ניסיון יקר ערך

על-מנת להפיק מקסימום תועלת ממשטחי פורון חשוב להתאים את המוצר הנבחר לצורך הספציפי. הניסיון שהצטבר במחם קשיחים בע"מ, שמשווקת מוצרים שונים לתעשיות רבות מאז 1991, הוא מפתח הכרחי בדרך להתאמה המלאה הנדרשת. בין הלקוחות שלנו ניתן לציין את רפא"ל, התעשייה האווירית, HP אינדיגו ועוד. כמו כן, אנחנו בעלי תו תקן ISO9001 שמעיד גם הוא על איכות השירות. אנשי המקצוע המיומנים שעובדים בחברה מקפידים על קשב מלא ועל אפיון מדויק של הצרכים בכל פרויקט, כך שמובטח הפתרון האופטימלי.

 

החומר המתקדם ביותר לאיטום ובידוד – פורון בייצור אישי

יש לא מעט מקרים בעולם התעשייה, שבהם יש צורך לייצר באופן מלאכותי, סביבה מבודדת מסיבות שונות. בין שמדובר על בעיית בידוד לחום ולקור ובין שמדובר על הגנה מפני חומרים מסוכנים אם אתם נדרשים לייצר בידוד איכותי, עליכם להשקיע זמן ומחשבה בחיפוש אחרי החומרים המתאימים ביותר ליצירת בידוד. ישנם לא מעט מקרים שבהם בידוד איכותי הוא בידוד אשר מתבסס על שימוש בחומרים יוקרתיים כמו פורון, כך שהיום יש ביקוש הולך וגובר לרכישה של פורון בעולם התעשייה הישראלי, ויש יותר דרכים ליצור פתרונות בידוד על בסיס פורון. הניסיון המקצועי והיכולת לבצע התאמות לצרכים של כל לקוח, יאפשרו לאנשי הצוות המקצועיים של חברת מחם קשיחים בע"מ למצוא בשבילכם את המוצר הנכון ביותר ליצירת בידוד בפס הייצור או בתהליך היצור שלכם.

ברגע שהבנתם שאתם נדרשים לייצר בידוד בצורה מלאכותית, ולא משנה מה היא הסיבה שגורמת לכם להגיע למסקנה הזו, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא להבין כיצד ניתן לשלב חומר חזק ואיכותי כמו פורון בתהליך היצור שלכם. על פי רוב, השימוש בפורון מייצר בידוד לטווח ארוך גם ברמת טמפרטורה, גם ברמת אקוסטיקה אבל גם ביכולת ליצור הפרדה בין שכבות שונות ולשמור על סביבה סטרילית ונקייה. ולכן, אתם חייבים להתאים את סוג הבידוד שלכם לפעילות שמתרחשת בתוך חלל הפנים או לשימוש המרכזי של המוצר שאתם מבקשים לייצר. כאשר לא עומד לרשותכם הידע בנוגע לפרטים הטכניים של התהליך, עליכם להיעזר במומחים מקצועיים שיכולים לתת תשובות, כדי לבחור את המבודד הנכון למשימה העומדת לפניכם.

לתחומים שונים ובדרכים שונות

אנשי הצוות המקצועיים של חברת מחם קשיחים בע"מ, עושים שימוש באופן קבוע בפורון, על מנת לתת שירות מקצועי ואיכותי ללקוחות מכל קצוות המשק הישראלי. ולכן יש לרשותנו ידע וניסיון רב, כמו גם הבנה עמוקה של צרכי העבודה, על מנת לספק לכל לקוח מערכת בידוד איכותית, שיכולה לשרת את המוצר או העסק לאורך שנים ארוכות ומוצלחות של פעילות ברמת בידוד גבוהה.