חייגו עכשיו:  03-9626516

פורון

לכל פרויקט יש את דרישות האיטום שלו, אשר מוכתבות מהחומרים המשולבים בפרויקט ומהמטרה הסופית. פרויקטים לבנייה, או תהליכי ייצור שונים דורשים מכם להשקיע מחשבה ותכנון במידור ומיגון אשר מתאימים למידות הפרויקט. פורון הוא חומר ספוגי מבודד בעל תכונות מיוחדות אשר מתאים לטווח רחב של משימות. החומר אינו מתפורר, ושומר על צורתו המקורית לאור זמן, כך שניתן להשתמש בו בבניה ובתעשייה לשנים רבות. הפורון מאפשר לכם להחליט בדיוק על רמת הבידוד שאתם צריכים ולקבוע גם את כמות החומר המבודד שאתם רוכשים לפרויקט שלכם. הגמישות מאפשרת כל בעל מקצוע להשתמש בפורון מבלי לעבוד קשה בהתאמתו לאזור העובדה.

פורון – איטום לכל מטרה

כחלק מהתכונות המיוחדות שיש לפורון, החומר מאפשר כמה רמות של הגנה מפני בעיות שונות:

  1. טמפרטורה- הפורון מבודד חום וקור והוא אידיאלי ליצירת טמפרטורה מאוזנת בחללי פנים שונים. שימוש בחומר בתהליכי בנייה ירוקה מאפשר הקמת בתים בעלי צריכת חשמל חסכונית ואזורי מחייה נעימים לתושבים.
  2. נזקי לכלוך- הפורון עמיד בפני חומרים כימיים מה שמאפשר הגנה מקסימלית בפסי ייצור עדינים עם חלקים אלקטרוניים.
  3. רעשים- הפורון מורכב מספוגים בצורת גלים אלסטיים שונים. גלים אלו מאפשרים יצירת בידוד רעשים אידיאלי לחללי מגורים ולמקומות עבודה.
  4. שכבות- בשל היכולת של פורון לעמוד בלחצים רבים, מדובר בחומר מעולה ליצירת הפרדה בין שכבות שונות. ניתן להכניס את החומר בין שתי חתיכות מתכת ועדיין לשמור על צורתו המקורית לאורך תקופה ממושכת.

פורון – מזמנים לפי דרישה

בבואכם לרכוש חומר מבודד לפרויקט שלכם, הקפידו להשקיע זמן במציאת הפורון הנכון לכם. פורון מגיע בטווח רחב של מידות עובי, החל ממשטחים דקים מאוד ועד לפורון קשיח ביותר. המפרט הטכני של כל סוג משתנה בהתאם למרכיבים שנמצאים בפנים וכך מבדל את סוגי הפורון לשימושים שונים. פורון עבה למשל, מתאים לבידוד רעשים ברמה גבוה וליצירת חלל מפריד בין חומרים. את הפורון אתם יכולים לרכוש בכל כמות. החל מכמות קטנה ליצירת אב טיפוס וניסויים שונים במוצרים חדשים, ועד להזמנות מסחריות לייצור. אתם יכולים לקבל את המידות המדויקות לפי ההזמנת, וכך לא תאלצו לבצע חיתוכים תחת קורת הגג של המפעל שלכם. התקנת החומר היא פשוטה ולא מחייבת ידע מקצועי מסוים. כדי להתאים את החומר, אם אתם לא בטוחים בצרכים שלכם, כדי להיוועץ באנשי המקצוע המנוסים של חברת מחם קשיחים בע"מ.