חייגו עכשיו:  03-9626516

פדים תרמיים

תנאי חום קיצוניים עלולים לפגוע באספקטים שונים של עבודות בתעשייה ושל חיים אזרחיים בכלל. לכן, תחומי חיים רבים עושים שימוש בפדים תרמיים למטרות שונות. הפדים מאפשרים לאזן את רמות החום הקיצוני שמשתחרר ממכונות כבדות, פסי ייצור ואפילו מקרני השמש. כך, ניתן לשמור על שגרת חיים גם תחת תנאי חום קשים ביותר ולהמשיך לייצר או להשתמש בכל כלי. את הפדים ניתן לקבל מידי חברת מחם קשיחים בכל תצורה, ובכל גודל כתלות בדרישת הלקוח. ניתן להשיג רמות בידוד שונות ומוליכות חום ליצירת אפקט מיטבי בכל מצב.

כל הדרכים להשתמש בפדים תרמיים

השימוש בפדים תרמיים הופך נפוץ בתחומי חיים רבים בשנים האחרונות. הפדים מסייעים לבעלי מקצוע להביא לכדי פתרון מגוון רחב של בעיות בתחומי שונים כמו:

  1. מערכות אלקטרוניקה- בתחום האלקטרוניקה למכשור יש רגישות רבה לחום ולכן מערכות בידוד תרמיות נחוצות ליצירה של סביבת עבודה בטוחה. המערכות עוטפות את הרכיבים העדינים ומאפשרות תפעול מלא ולאורך זמן.
  2. בידוד לקירות בתים- טרנד הבנייה הירוקה אשר נפוץ בפרויקטים רבים בשנים האחרונות מבוסס על פדים תרמיים. הפדים משולבים בין דפנות הקירות ושומרים על איזון טמפרטורות בתוך חללי הפנים. כך צריכת החשמל בבתים אלו יורדת עם צמצום השימוש במיזוג אוויר.
  3. פסי ייצור- ספי ייצור אשר פועלים במתכונת קבועה, פולטים כמויות חום אדירות, ועם לא יוצעו פעולות מנע, הסבירות להתלקחות ושריפה עולה. פדים תרמיים מייצרים שכבת מגן לכל פס ייצור, ומורידים באופן קבוע את הטמפרטורה של כל המערכת.

פדים תרמיים – פעולת התקנה מצילת חיים

פדים תרמיים אולי נשמעים כמו מוצר זניח, אבל מדובר במוצר שבכוחו להגן על אנשים רבים. הפדים מגיעים ברמות מוליכות שונות, אשר מתאימות לסוגי תעשיות שונים. כאשר אתם מתאימים את הפד הנכון למתחם העבודה שלכם, אתם בעצם מספקים את ההגנה המשולמת לעובדים שלכם ולחומרי הגלם איתם אתם עובדים. כדי להימנע משריפות שיפגעו בתפוקת המפעל שלכם את חייבים לקחת בחשבון את חשיבותם של הפדים התרמיים להגנה.

כיום ניתן למצוא פדים קלים ודקים מאוד, שלא מפריעים כמעט למהלך העבודה התקין ומספקים את אותה רמת ההגנה. את הפדים אתם יכולים לחתוך לכל גודל שתחפצו, בהתאם לצרכים שלכם. התקנת הפדים היא קלה ואתם יכולים לבצע תחזוקה שוטפת ולעיתים החלפות כדי לשמור על רמת הבטיחות הנדרשת.