חייגו עכשיו:  03-9626516

פדים תרמיים

תנאי חום קיצוניים עלולים לפגוע באספקטים שונים של עבודות בתעשייה ושל חיים אזרחיים בכלל. לכן, תחומי חיים רבים עושים שימוש בפדים תרמיים למטרות שונות. הפדים מאפשרים לאזן את רמות החום הקיצוני שמשתחרר ממכונות כבדות, פסי ייצור ואפילו מקרני השמש. כך, ניתן לשמור על שגרת חיים גם תחת תנאי חום קשים ביותר ולהמשיך לייצר או להשתמש בכל כלי. את הפדים ניתן לקבל מידי חברת מחם קשיחים בכל תצורה, ובכל גודל כתלות בדרישת הלקוח. ניתן להשיג רמות בידוד שונות ומוליכות חום ליצירת אפקט מיטבי בכל מצב.

כל הדרכים להשתמש בפדים תרמיים

השימוש בפדים תרמיים הופך נפוץ בתחומי חיים רבים בשנים האחרונות. הפדים מסייעים לבעלי מקצוע להביא לכדי פתרון מגוון רחב של בעיות בתחומי שונים כמו:

  1. מערכות אלקטרוניקה- בתחום האלקטרוניקה למכשור יש רגישות רבה לחום ולכן מערכות בידוד תרמיות נחוצות ליצירה של סביבת עבודה בטוחה. המערכות עוטפות את הרכיבים העדינים ומאפשרות תפעול מלא ולאורך זמן.
  2. בידוד לקירות בתים- טרנד הבנייה הירוקה אשר נפוץ בפרויקטים רבים בשנים האחרונות מבוסס על פדים תרמיים. הפדים משולבים בין דפנות הקירות ושומרים על איזון טמפרטורות בתוך חללי הפנים. כך צריכת החשמל בבתים אלו יורדת עם צמצום השימוש במיזוג אוויר.
  3. פסי ייצור- ספי ייצור אשר פועלים במתכונת קבועה, פולטים כמויות חום אדירות, ועם לא יוצעו פעולות מנע, הסבירות להתלקחות ושריפה עולה. פדים תרמיים מייצרים שכבת מגן לכל פס ייצור, ומורידים באופן קבוע את הטמפרטורה של כל המערכת.

פדים תרמיים – פעולת התקנה מצילת חיים

פדים תרמיים אולי נשמעים כמו מוצר זניח, אבל מדובר במוצר שבכוחו להגן על אנשים רבים. הפדים מגיעים ברמות מוליכות שונות, אשר מתאימות לסוגי תעשיות שונים. כאשר אתם מתאימים את הפד הנכון למתחם העבודה שלכם, אתם בעצם מספקים את ההגנה המשולמת לעובדים שלכם ולחומרי הגלם איתם אתם עובדים. כדי להימנע משריפות שיפגעו בתפוקת המפעל שלכם את חייבים לקחת בחשבון את חשיבותם של הפדים התרמיים להגנה.

כיום ניתן למצוא פדים קלים ודקים מאוד, שלא מפריעים כמעט למהלך העבודה התקין ומספקים את אותה רמת ההגנה. את הפדים אתם יכולים לחתוך לכל גודל שתחפצו, בהתאם לצרכים שלכם. התקנת הפדים היא קלה ואתם יכולים לבצע תחזוקה שוטפת ולעיתים החלפות כדי לשמור על רמת הבטיחות הנדרשת.

 

התועלות שמספקים פדים תרמיים

מכונות שמופעלות באופן אינטנסיבי מייצרות חום רב. בנוסף, גם התנאים השוררים בסביבות עבודה שונות במגוון ענפי תעשייה עלולים לגרום לעלייה משמעותית של הטמפרטורה סביב קו ייצור כזה או אחר. יש גם מצבים שבהם השמש היא הגורם המחמם, ובכל מקרה שכזה נדרשים פתרונות להורדת הטמפרטורה בחלל על-מנת שלא ייגרם נזק לרכוש. אחד הפתרונות היעילים הוא פדים תרמיים – שמגיעים בשלל תצורות ובשלל גדלים. על-מנת למקסם את התועלת של הפדים ובמקביל לא להידרש להוצאה כספית גבוהה, חשוב לבחור נכון, ובפרט להיעזר במומחיות של מחם קשיחים בע"מ שעוסקת בשיווק מוצרים לתעשייה מאז 1991.

* מניעת התלקחות – חשוב להבין שכמויות החום הנפלטות מקווי ייצור מסוימים עשויות להיות כה גבוהות עד ליצירת תנאים שגורמים להתלקחות. במקרים אלה הפד הטרמי הוא למעשה חומת מגן מפני שריפה בזכות ההורדה המתמדת של הטמפרטורה במקום.

* שיפור הבידוד הטרמי – הפדים התרמיים הם גם אמצעי בידוד מעולה, כשבמקרים אלה המטרה של השימוש בהם היא שימור החום האצור בתוך חלל. בזכות הוספת פדים אלה לבידוד המותקן בתוך קירות הדירות, ניתן לצמצם במידה ניכרת את השימוש בפתרונות חימום מבוססי חשמל וכך גם לחסוך כסף וגם להתנהל נכון בהיבט האקולוגי החשוב.

* הגנה על רכיבים אלקטרוניים רגישים – מכשור אלקטרוני עלול גם הוא להתחמם עקב הפעלה רציפה. הנזק שעלול להיגרם לרכיבים רגישים הוא עצום, ולכן חשוב להוסיף גם פד טרמי שיפזר טוב יותר את החום וימנע התלהטות מיותרת.

ידע רחב היקף ויושרה מלאה

הטכנולוגיות המשוכללות הקיימות כיום מאפשרות ייצור פדים תרמיים איכותיים מאוד, כאמור במגוון רחב של גדלים וקונפיגורציות. לכל מטרה ולכל סוג פעילות מתאימים פדים אחרים, ולכן נדרשת התנהלות אחראית. מחם קשיחים בע"מ היא המשווקת הבלעדית של שלל מוצרים לתעשייה של חברות בינלאומיות מובילות, ועוד הוכחה משכנעת לכדאיות העבודה אתנו היא רשימת הלקוחות שלנו: משרד הביטחון, אלביט, אורבוטק, אינדיקו ועוד גופים נחשבים בתחום האזרחי ובתחום הצבאי. השירות כולל ייעוץ מקצועי שניתן על בסיס יושרה מוחלטת והתאמה מדויקת של פתרון אופטימלי לכל צורך.

 

התאמת פדים תרמיים – איך עושים את זה נכון?

בעולם ההנדסה, אחד האתגרים המורכבים ביותר, אשר מדיר שינה מעיניהם של מהנדסים רבים מאוד, הוא נושא הבידוד התרמי של אזורים שונים בתוך המבנה או המוצר שאתם עתידים לייצר. כדי לאפשר בידוד ברמה הכי גבוהה שיש, צריך לשלם כמה חומרים איכותיים במיוחד, ולהבטיח שהם יכולים לעמוד גם בהתמודדות מול טמפרטורות קיצוניות בצורה הכי טובה שיש. באופן ממש לא מפתיע, יותר ויותר מהנדסים בוחרים לעשות שימוש במוצרים כמו פדים תרמיים, שיכולים לתת את התמיכה הנכונה ביותר לצרכים של המוצר או השירות שאתם מנסים לספק. ולכן, הפנייה לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת מחם קשיחים בע"מ, מאפשרת לכם לבחור פדים תרמיים ברמה הכי גבוהה שיש, מתוך שורה ארוכה של מוצרים בקטלוג החברה.

כדי להתאים פדים תרמיים למוצר שאתם מבקשים לייצר, עליכם לשים לב לכמה פרמטרים מאוד מעניינים ורלוונטיים לתהליך העבודה שלכם. קודם כל ולפני הכל, ראוי לתת את הדעת על בחירה של סוג החומר שיכול לבצע בידוד בהתאם להרכב החומרים של המוצר שלכם. הפונקציונאליות של פדים תרמיים היא גמישה במיוחד, ויכולה להתאים למגוון רחב של סיטואציות בעולם היצור וההנדסה, ככל שאתם מגדירים נכון את הגדרות העבודה שלכם. זאת אומרת שאתם חייבים להבין מהי הדרישה המרכזית מבחינתכם, ועל בסיס הדרישה הזו, ליצור את קווי היסוד שיגדירו את תהליך הייצור של הפדים.

אל תהססו לשאול על פדים תרמיים את הטובים ביותר

עכשיו, כאשר ברור לכם עד כמה חשוב הוא תהליך ייצור ממוקד מטרה של פדים לתעשייה, אתם מבינים עד כמה חשובה היא הבחירה באנשי מקצוע שיודעים איך לעבוד על כל הפרטים הקטנים, ומסוגלים למצוא בשבילכם את חומרי הגלם הטובים ביותר למטרה שלכם. לכן, עליכם להשקיע כמה שיותר זמן ומאמצים בחיפוש אחרי חברה שנותנת שירותים איכותיים, ועובדת אך ורק עם חומרי הגלם הטובים ביותר שקיימים בתחום התעשייה היום. הידע והניסיון המקצועי שלנו, אנשי חברת מחם קשיחים בע"מ, הוא ידע שיכול לעזור לכם לקדם את העסק ואת פס היצור שלכם ולהביא לכדי תוצרים איכותיים בכל תחום ייצור בו אתם עוסקים.