חייגו עכשיו:  03-9626516

מה זה פוליאמיד?

מחפשים מידע ברור על פוליאמיד? אנו נסביר כאן מהו פוליאמיד וכיצד אתם יכולים להפיק תועלת רבה מהתכונות הטובות של החומר. חברת מחם קשיחים מתמחה במתן מענה ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. החברה ידועה ברמה גבוהה של מקצועיות, אמינות, שירות אדיב ומחירים הוגנים. יצרנים מובילים בתחום מכל רחבי העולם מיוצגים בישראל על ידי חברת מחם קשיחים. אם אתם זקוקים למענה מדויק ואנכם נוהגים להתפשר על פחות מהטוב ביותר – הגעתם למקום הנכון.

פוליאמיד

הניילון שאנחנו עושים בו שימוש יומיומי הוא אחד החומרים השימושיים והמבוקשים ביותר במפעלים מכל הסוגים. חברות רבות בארץ ובעולם נעזרות בפוליאמיד לטובת איטום וייצוב של חומרים. חברות שעוסקות באלקלטרוניקה זקוקות לפוליאמיד על בסיס יומיומי.

אלו תכונות טובות יש לפוליאמיד?

  1. יכולת בידוד חשמל וחום
  2. עבודה נוחה ובטיחותית
  3. חומר שאינו פעיל מבחינה כימית
  4. טמפרטורת היתוך נמוכה (בהשוואה לטמפרטורת ההיתוך של חומרים אחרים)
  5. עיצוב קל ופשוט
  6. עלויות נמוכות

שימושים בפוליאמיד בתעשייה

יש לחומר כמו פוליאמיד שימושים רבים ובהתאם הוא נחשב לאחת ההמצאות החשובות ביותר בעידן המודרני. נסו לחיות יום אחד ללא שימוש בניילון ותבינו עד כמה הוא חיוני לכולנו. בתעשייה שימושים בניילון רבים ומגוונים. פרט לשימוש המוכר לכולם באריזה, פוליאמיד משולב גם בתהליכי ייצור של חומרים. הוורסטיליות של החומר ומחירו הזול הופכים אותו לחומר מבוקש שאין לו תחליף.

פוליאמיד משמש בתעשייה הישראלית והעולמית לייצור של בגדים. סיבי ניילון משולבים בתוך הבד להפחתת עלות הייצור. הניילון הופך את הבד עמיד יותר לשנים רבות של שימוש. תעשיית האופנה עושה שימוש בניילון כמעט בכל המוצרים החל מגרביים לתינוק ועד מעילי חורף ופריטי הלבשה תחתונה.

שימושים נוספים נפוצים גם בייצור של חבלים, מברשות, רשתות, מיתרים, שטחים. הניילון ידוע כחומר חזק שמסוגל לשאת משקל רב ולגלות אטימות בפני נוזלים. מוצרים שמשלבים ניילון יהיו נוחים יותר לניקוי. בענף הבנייה משתמשים בסיבי פוליאמיד לטובת ייצור סיבים שמשולבים בתוך בטון וטיח. ייצור של צינורות גמישים, שקיות הרמטיות ומשטחי עבודה דורש גם כן ניילון.