חייגו עכשיו:  03-9626516

מהדקי דפינה

עם התפתחות הטכנולוגיה פסי הייצור בכל תחומי התעשייה עברו תהליכי אוטומציה נרחבים. אחד מכלי העבודה שבאו לעולם והקלו משמעותית על עובדים רבים הם מהדקי דפינה. מהדקים אלו מאפשרים לכל איש מקצוע לבצע נעילה הרמטית של מכונה, או חלק למקומו. הנעילה מאפשר בעיצור עבודות נגרות, בנייה, קידוח או ריתוך ללא חשש לפגיעה בעובד או באיכות החומרי הגלם והתוצר הסופי. כיום נפוצים בתעשייה מהדקים מסוגים רבים, אשר מאפשרים לכל עסק למצוא את ההתאמה המלאה לצרכים ולאפשר שגרת עבודה בטיחותית ורציפה. עבודה עם מהדקים חוסכת בכוח העבודה ומאפשרת לאדם אחד לבצע כל משימה. בעולם בו התעשייה חייבת לעבוד בקצב מהיר, יעילות היא שם המחשק החדש, ומהדקי דפינה הם בהחלט יתרון בתחום.

אילו סוגים של מהדקי דפינה קיימים כיום?

בתחומי התעשייה מוכרים כיום כשלושה סוגי מהדקי דפינה מרכזיים, בהם עושים שימוש בתחומי עבודה רבים:

  1. Toggle Clampמהדקים אלו מתאפיינים בנעילה קלה ופעולת שחרור קלה של המנגנון כולו. המהדקים מסייעים בביצור עבודות מכאניות. השימוש בהם נפוץ בייחוד בתחום הפחים, תבניות יציקה ומשטחים גדולים.
  2. מהדק פניאומטי- מהדק זה משמש להידוק בלחץ גבוה ללא התערבות אדם. זהו מהדק בטיחותי שהשימוש בו נעשה בסביבת מכשירים מסוכנים- בעיקר בפסיי ייצור ובקרבת רובוטים.
  3. מהדק כוח- מהדק בעל תנועה רציפה להידוק מקסימאלי. למהדק אפשרות להחלפת לסתות בהתאם לצרכי המפעילים. יכולות ההידוק של מכשיר זה מגיעות עד ל2000 ניוטון.

מהדקי דפינה – מצמצמים התערבות אנושית

מהדקים מסוגים שונים מסייעים לפסי הייצור לעבוד בצורה חלקה ולהגיע לתפוקות שיא. מלבד יכולות אלו, לשימוש במהדקים יש יתרון משמעותי נוסף. צמצום החשיפה של כל פועל או עובד פס ייצור למגע מסכן חיים עם מכשור כבד. על ידי אוטומציה של מערכי הייצור והתפעול, פחות ופחות עובדים חשופים לפגיעה והעבודה בתעשייה הופכת בטוחה יותר לכל המעורבים. לכן, התאמה של מהדקים בכמה שיותר אזורים במפעל היא אידיאלית לכל בעל עסק.

ייצור של מהדקי דפינה הוא לא ייצור אחיד. לכל מהדק יש כמה אופציות לשימוש ולעיתים למהדק אחד יש כמה שימושים שונים. לכן בבואכם לרכוש מהדק למפעל שלכם, אתם ודאי רוצים לקחת בחשבון את כל מאפייני העבודה בפס הייצור שלכם. ורסטיליות מהדקים אלו היא גבוה ולכן אתם יכולים להגדיר למהדק אחד כמה משימות, על ידי החלפות והתאמות קלות בשטח. עבדו עם חברת מחם קשיחים המקצועית בכדי ליהנות מן המוצר האיכותי ביותר.

מהדקי דפינה

הסוגים השונים של מהדקי דפינה

סביר להניח שרוב בני האדם לא יודעים מהם מהדקי דפינה, אבל עבור תעשיינים במגוון רחב של תחומים מדובר באחד המרכיבים החשובים ביותר. מוצרי הדפינה מבטיחים פעילות תקינה של פסי ייצור מכל הסוגים, ובעיקר מייעלים עבודות רבות – ריתוך, קידוח, בנייה, נגרות ועוד. המפתח העיקרי להפקת מקסימום תועלת ממהדקים אלה הוא התאמה מלאה למכונה ולצורך הקיים. עם הבקיאות המעמיקה של אנשי מחם קשיחים בע"מ, שמספקים שלל מוצרים לתעשיות השונות מזה עשרות שנים, תוכלו לדעת בוודאות שברשותכם הפתרון האופטימלי, ובמחיר משתלם.

 

הבחירה החשובה ביותר היא של סוג המהדקים. ישנן 3 אופציות עיקריות והן:

א. מהדקי כוח – מהדקים שמתאפיינים בתנועה רציפה ובהתאם מייצרים מקסימום הידוק – עד ל-2,000 ניוטון. בסוג הזה של מהדקי הדפינה ישנה אפשרות לבצע החלפה של הלסתות אם הצרכים משתנים.

ב. מהדקים פנאומטיים – מהדק שמתאים למקרים שבהם לא רוצים מעורבות של בן אדם, עקב רמת סכנה גבוהה של שהות בקרבת פס הייצור. גם מהדק פנאומטי מייצר לחץ גבוה.

ג. מהדקי Toggle – סוג זה מאפשר דפינה קלה, גם כשנדרשת נעילה וגם כשמתבצע שחרור של המנגנון. בין השאר ניתן למצוא מהדקים אלה כשעובדים עם משטחים גדולים, עם תבניות יציקה ועם פחים.

איך לבחור נכון מהדקי דפינה?

בחירה נכונה של מהדקי דפינה הופכת את העבודה במפעל ליעילה במיוחד, ועל כן חשוב להקדיש לה את מלוא תשומת הלב הנדרשת. חברת מחם קשיחים בע"מ עובדת עם גופים גדולים כמו משרד הביטחון והתעשייה האווירית, ועם חברות שמקפידות על איכות ללא פשרות בכל פרט ופרט – למשל אינדיגו, אורבוטק, רפא"ל ועוד. לאורך השנים שכללנו את היכולות שלנו למצוא את הפתרון הטוב ביותר לכל צורך, ובפרט כשמדובר על מוצרי דפינה. יתרון משמעותי נוסף הוא העובדה שאנחנו מייצגים באופן בלעדי בארץ יצרניות מובילות מארה"ב, אירופה והמזרח הרחוק.

השירות של מחם קשיחים בע"מ כולל אפיון מלא של צרכי העסק, ייעוץ שיעזור לכם להבטיח מענה מלא לכל צורך, גם במקרים המורכבים והמאתגרים, וכמובן מגוון רחב של מוצרים באיכות גבוהה מאוד.

 

ייצור ושיווק של מהדקי דפינה לעולם הנגרות

כאשר אתם מנסים ליצור מוצר חדש במיוחד בעולמות הנגרות והתעשייה, אחד האתגרים הכי מעניינים מבחינה מקצועית הוא ליצור סביבת עבודה יציבה אשר לא משפיעה על המראה הסופי של המוצר. ולכן, אתם חייבים לעשות שימוש בכלים שיעזרו לכם ליצור תנאים מושלמים לחיבור בין שתי דפנות המוצר, תוך מינימום סיכון זה תהליך ייצור לאנשים העוסקים במלאכה. השימוש במוצר כמו מהדקי דפינה, הפך לשימוש יומיומי בקרב אנשי עולם היצור, בשל העובדה שמדובר על מוצר כל כך קל ונגיש לשימוש. לא משנה מה אתם עושים ואיפה אתם נמצאים, מהדקי דפינה יעזרו לכם ליצור מוצר מושלם, ולהבטיח שהוא בדיוק בפרופורציות הדרושות לכם. ולכן גם אנשי הצוות המקצועיים של חברת מחם קשיחים, ממליצים לכם להחזיק מהדקי דפינה איכותיים לכל צרה שלא תהיה.

אם יש תחום עיסוק אחד שבו השימוש במוצר כמו מהדקי דפינה הוא שימוש חשוב במיוחד, בוודאי מדובר על תחום הנגרות שם צריך למצוא בכל פעם מחדש את האיזון המושלם בין הצרכים השונים של העבודה, לבין הקושי הפיזי להחזיק את חומרי הגלם במקום לבלות שעות ארוכות ביצירת התנאים הנכונים לקידוח בין שתי דפנות הארון, אתם יכולים וצריכים לאפשר לעצמכם לעבוד בצורה חופשית ובטוחה יותר, על בסיס שימוש במוצר איכותי כמו מהדקי דפינה, שעונה על כלל הצרכים ומאפשר לכם להקל על תהליך היצור ועדיין לשמור על תוצר סופי ישר כמו פסל ואיכותי ברמה שהלקוח פשוט לא יכול להתווכח איתה.

מהדקי דפינה – העוצמה ששומרת על המוצרים שלכם

מוצר כל כך קטן, אבל כל כך חשוב בעולם הנגרות יכול ליצור את ההבדל בין ארון בעיצוב בינוני, לבין חוויה שנמשכת לאורך שנים ומאפשרת לכם להנות מארונות איכותיים לכל דורש. ועל כן, אם חשובה לכם הרמה המקצועית ואם חשוב לכם ליצור תנאי עבודה נוחים לצוות, עליכם לתת את הדעת על רכישה של מהדקים אלו ויפה שעה אחת קודם. בעזרת צוות מחם קשיחים, יהיה לכם קל יותר למצוא את המוצר המתאים לכם, ואתם רק תידרשו לבחור את הגדלים המתאימים לכם.