חייגו עכשיו:  03-9626516

חיתוך צינורות בלייזר

אמרתם חיתוך בלייזר – אמרתם מחם קשיחים בע"מ. החברה פועלת כבר קרוב ל-30 שנה כחברה עצמאית ומספקת רכיבים מכניים ואחרים לתעשייה הצבאית והאזרחית בישראל. החברה מייבאת את המוצרים מאירופה, ארה"ב והמזרח הרחוק ושמה דגש על איכות המוצרים, מצוינות השירות וכמובן עמידה בכל התקנים הנדרשים. בין המוצרים המסופקים: קשיחים, נעיצים, ידיות, גלגלים, ברגים, מסילות טלסקופיות, מערכות נעילה שונות, מאווררים, גופים לצרכי קירור, חלקי חילוף למכונות תעשייתיות ועוד. לפרטים נוספים והזמנות צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

 

 

חיתוך בלייזר – טכנולוגיה פורצת דרך

עם השנים ההתפתחויות הטכנולוגיות משחקות תפקיד משמעותי. הן תופסות מקום חשוב גם בתחום הרפואה, גם בתחום הביטחון והצבא וכמובן בתעשיית הייצור. חיתוך בלייזר היא טכניקה מתקדמת לביצוע חיתוך של חומרי גלם שונים מהם ניתן להפיק חלקים או מוצרים שונים. עבודה עם מכונת חיתוך בלייזר דורשת הכשרה מקצועית ועם השנים צוברים גם ניסיון שהופך את העבודה למדויקת ומהירה יותר.

 

כיצד מתבצע חיתוך צינורות בלייזר?

בכל הנוגע למשטחים קשים כמו ברזלים, צינורות, זכוכיות ואחרים – שבואו נאמר את האמת – אי אפשר לחתוך אותם בצורה מדויקת באופן ידני, הרי שהדרך היחידה לעשות זאת היא באמצעות מכונה. באמצעות מכונת לייזר החיתוך יהיה יותר מדויק  ומגיע עד לרמת המילימטר. חיתוך צינורות בלייזר למשל מתבצע באמצעות מכונת חיתוך בלייזר, כאשר החיתוך מתוכנן מראש על ידי המחשב המחובר למכונה ובעת ההפעלה שלה, קרן הלייזר פוגעת בחומר הגלם ומבצעת את החיתוך בצורה מיטבית.

 

צינורות בגדלים שונים

בתעשייה נעשה שימוש בצינורות בגדלים שונים. אלה יכולים להיות שימושיים להכנת ריהוט, כלי עבודה, מכונות, מכוניות ואפילו נשקים וחלקי חילוף לתעשייה האווירית. הדיוק בחיתוך של צינורות אלו הינו קריטי ועל כן השימוש במכונת חיתוך צינורות בלייזר הנה קריטית.