חייגו עכשיו:  03-9626516

ברגים לפלסטיק

כשמתכננים מערכות מורכבות או מכונות גדולות חשוב מאוד לא לפספס גם את הפרטים הקטנים. גם בורג לכאורה שולי הינו רכיב קריטי. בהתאם חשוב להקדיש תשומת לב רבה לבחירת כל מוצר ומוצר שיש בו צורך, לרבות ברגים לפלסטיק. מחם קשיחים בע"מ פועלת כחברה עצמאית בתחום שיווק הרכיבים לתעשיית המכונות והציוד התעשייתי מאז 1991, ואת הניסיון הרב שצברה היא מעמידה לרשות הלקוחות – כדי לוודא שבכל מצב ייבחר הבורג המתאים ביותר ובמחיר האטרקטיבי ביותר.

ברגים לפלסטיק

דגשים חשובים בבחירת ברגים לפלסטיק

* גודל – הפרמטר העיקרי בבחירת בורג לפלסטיק הוא כמובן הקוטר והאורך. המגוון הרחב מאוד של האפשרויות מבטיח התאמה מדויקת, כמובן לאחר אפיון נכון של הצורך בכל מכשיר.

* ציפוי מגן – על-מנת להבטיח עמידות מרבית, מומלץ להעדיף את הברגים בעלי שכבת ההגנה. בין החומרים שבעזרתם ניתן לצפות ברגים לפלסטיק כך שיהיו מוגנים: אבץ, אבץ ברזל ואבץ ניקל.

* סוג הבורג – גם מבחינה זו יש כמה וכמה אפשרויות, כמו למשל בורג ראש טרס דיסקית פיליפס, ראש פן פיליפס וראש שקע/שטוח פיליפס. 

* עלות – אמנם מן הסתם הברגים השונים אינם פריטים יקרים מאוד, אבל התחרות הקשה בכל תחום מחייבת התייחסות לשיקול הכלכלי בכל החלטה והחלטה. 

 

ברגים לפלסטיק באיכות הגבוהה ביותר

ההוכחה הטובה ביותר ליכולות הגבוהות של מחם קשיחים בע"מ בתחום המוצרים לתעשייה, ולכך שאנחנו אמונים על מציאת הפתרונות המשתלמים ביותר לכל צורך, היא רשימת הלקוחות שלנו. בין השאר היא כוללת את התעשייה האווירית, אלביט, רפא"ל, משרד הביטחון, אלמה לייזרס, HP INDIGO ועוד חברות מובילות ונחשבות בשוק האזרחי ובשוק הביטחוני. גם כשהשירות המבוקש הוא ברגים לפלסטיק בהתאמה מלאה לצורך ספציפי, אנחנו נספק ייעוץ מקצועי על בסיס התייחסות מעמיקה למאפייני המכונה והשימוש בה, וכן אפשרויות בחירה נרחבות מתוך קטלוג עשיר. מחם קשיחים בע"מ מייצגת בבלעדיות יצרניות גדולות מהמזרח הרחוק, ארה"ב ואירופה, כך שיש לנו את האפשרות למצוא ברגים אופטימליים בכל מסגרת תקציב שהיא.