חייגו עכשיו:  03-9626516

מסילות טלסקופיות

תנועה חלקה ושקטה היא ללא ספק מטרה בפני עצמה ככל שמדובר על מגירות, מסילות ושינוע של חפצים כבדים. מסילות טלסקופיות אמורות לעמוד בדרישות שונות כגון קיבולת מטען, פעולה חלקה וקשיחות. במסילות אלו עושים שימוש בעיקר בעולם הרכב, בתחום הרכבות, תעופה וחלל, אריזה, לוגיסטיקה, מזון ומכונות תעשייתיות שונות. מחם קשיחים בע"מ הינה חברה אשר עוסקת בשיווק של רכיבים מכאניים ואלקטרוניים לשוק האזרחי והצבאי.

 

אילו סוגי מסילות טלסקופיות אפשר למצוא?

ישנם סוגים שונים של מסילות טלסקופיות, והן מתחלקות על פי מטרת השימוש שלהן:

  • המסילות הקלות הן בעלות משקל לא גבוה במיוחד והן משמשות בסביבה שניתן להשתמש בה ברכיבים בעלי משקל קל בלבד. מסילות אלו מבטיחות פעולה שקטה וחלקה גם בעומס גבוה. ספיגת הזעזועים הינה אלסטית ועל כן היא מונעת בעיות של עיוות קבוע. המסילות הקלות מכילות ניקוי עצמי וניתן להשתמש בהן ללא צורך בתחזוקה לעיתים קרובות.
  • מסילות טלסקופיות הן מאוד קשיחות וקומפקטיות ובעלות סטייה מופחתת. הן מצוידות במסבים מפלדה ובשל כך הן עמידות מאוד בעומסים גבוהים לאורך זמן רב. ניתן להגיע איתן לפתיחה מלאה אגב פעולה חלקה ושקטה.
  • מסילות עשויות בדרך כלל מפלדה או מתכת חזקה אחרת. השילוב של החוזק והדיוק מביא לתוצאות מצוינות וניתן להשתמש במסילות אלו במגוון תחומים בתעשייה.
  • אם אתם מחפשים מידע על מסילות טלסקופיות מומלץ לפנות לחברה וותיקה שמבונה בתחום זה.

 

שקט, נוחות וביטחון

השימוש במסילות איכותיות מביא אתו ביטחון בעבודה. המסילות אמורות לשאת לעיתים משקלים גבוהים מאוד, אך אם מדובר על מוצר איכותי, אין כל חשש וניתן עשות בהן שימוש לאורך זמן רב. חשוב לזכור לתחזק את המסילות במקרה בצורך, כך נוכל לשמור על העמידות שלהן לאורך זמן רב.

חשוב לשמור על המסילות נקיות ולא להעמיס עליהן יותר ממה שהן מסוגלות לשאת. שמירה על התקנות והכללים תביא לשימוש קל ונוח לאורך זמן רב. את כל הפרטים לגבי המפרט הטכני שלהן ניתן לקבל מהחברה שמתקינה אותן. מחם קשיחים בע"מ תשמח להציע לכם את כל סוגי המסילות האיכותיות ביותר.

 

מסילות טלסקופיות מחומר מכופף או מכורסם למשקלים עד 1500ק"ג ובמגוון חומרי גלם כגון: פלדה, נירוסטה ואלומיניום.
לשימוש עבור אפליקציות צבאיות ומוטסות ולתעשיית המכונות הרכבים, תעשיית הדפוס הדיגיטלי ולחדרים נקיים.