חייגו עכשיו:  03-9626516

רגליות פילוס

המכונות הגדולות שבהן משתמשים בתעשייה כוללות רכיבים שונים כמו בולמי זעזועים, גלגלים או ידיות. אך אם יש רכיבים שיכולים למנוע רעדות ולייצב את המכונות, הלוא הם רגליות פילוס, אשר מגיעות לא פעם עם משטחים המונעים החלקה. בחברת מחם קשיחים בע"מ משווקים רכיבים שונים עבור התעשייה האזרחית והצבאית בישראל, תוך שיתוף פעולה עם יצרנים מארצות הברית, המזרח הרחוק ואירופה. מבין הרכיבים המוצעים ניתן להזכיר מסילות טלסקופיות, קשיחים, צירים לדלתות או מגנטים לתעשייה.

 

מדוע כדאי לקנות רגליות פילוס מחברה מקצועית?

קיימות סיבות רבות ושונות לרכישת רגליות פילוס מחברה איכותית המייבאת את המוצרים מטובי היצרניות בעולם. אלה כמה מאפיינים של רגליות מתוצרת חברה בעלת שם עולמי:

 • התאמה לפי הגודל – את הרגליות האיכותיות ניתן להתאים להתקן, תוך התחשבות במבנהו ובגודלו.
 • רגלית חזקה – יכולת ההעמסה של רגלית בודדה אחת יכול להגיע ל-4,000 קילוגרמים.
 • מנגנון חדיש – בתוך הרגליות מותקן מנגנון הרמה פילוס קל ומהיר של המכונה.
 • אסטטית – רגלית הפילוס מגיעה עם עיצוב מיוחד שאינו פוגע במראה האסתטי של המכונה.
 • מתאימות לכל מכונה – רגליות הפילוס החדשניות מתאימות למכונות מכל הסוגים: מכונות בתעשיות צבאיות, סמיקונדוקטורים, מכונות רפואיות או מכונות דפוס.
 • רגליות זמינות – הרגליות המשוכללות חדשניות יותר ומוצעות למפעלים במחירים נוחים.
 • סוגים שונים – קיימות רגליות מסוגים שונים. חלקן עשויות מגומי אשר מונע החלקה, אחרות עשויות מנירוסטה ויש שעשויות מחומרים מיוחדים העמידים בפני קורוזיה.

 

אילו רגליות לבחור?

המכונות השונות המותקנות במפעלים נבדלות זו מזו בתכונותיהן, כמו גם ברכיביהן. הרכבן השונה מתבטא ברכיבים הקטנים ביותר, וביניהם גם רגליות פילוס. צוות מקצועי המייבא רגליות איתנות וטובות יודע להתאים את סוג הרגליות הנכון עבור המכונות. כך שאם אתם מחפשים את הרגליות המושלמות שימנעו רעידות והחלקות, כדאי לפנות למקצוענים.

נוסף על כך, מכיוון שניתן להשיג היום רגליות במחירים משתלמים יחסית, חשוב לבצע סקר שוק לפני שמקבלים את הצעת המחיר. כך תוכלו להתכונן מראש להוצאות הכלליות של המפעל ולבחון האם העסקה משתלמת עבורכם. מטבע הדברים, אם תקפידו לרכוש את הרגליות בחברה מיומנת ומנוסה, תגלו שמציעים לכם שירות נהדר במחירים המתאימים לכיסכם.

 

התכונות החשובות ביותר של רגליות פילוס

מפעלים שמחזיקים בפסי ייצור אדירי ממדים נאלצים לא אחת להשקיע כסף רב בביצוע עבודות תחזוקה ותיקון במכונות המפעיל. עבודות אלו חיוניות לשמירת יכולות התפוקה של כל מכונה, ולכן לא ניתן לוותר עליהן. אבל, לפעמים אתם יכולים לבצע שינויים קלים במכונות, אשל ישפיעו על התפקוד של המכונות לטווח הארוך. התקנת רגליות פילוס, במקום הרגליות המקוריות של כל מכונה היא התקנה חשובה לשמירה על תפקוד מלא של המכונה. הרגליות מייצבות את המכונה, נושאות את משקלה ומונעות תזוזות מיותרות שיכולות לפגום במכונה כולה.

 

התאמת רגליות פילוס למכונה במפעל שלכם חייבת להיות מתכוננת בקפידה. כדי להצליח לשמור על המכונות בתפקוד מלא אתם רוצים לבחון כל אחד מהקריטריונים הבאים לעומק:

 1. שטח פנים- הרגליים צריכות להיות בכל שטח פנים מתאים לממדי המכונה. שטח הפנים מכתיב את האחיזה בקרקע ואת היציבות של כל המכונה.
 2. בלימת זעזועים- מכונות שפועלות משחררות אנרגיה רבה והרגליים בולמות את הזעזועים של המכונה. מנגנון הבלימה ברגליות הפילוס חשוב כדי למזער נזקים פנימיים וחיצוניים למנגנוני המכונה כולה.
 3. מנגנון הרמה- על מנת להגביהה את המכונה בעת הצורך ולמנוע חיכוך עם רצפת המבנה.
 4. יכולת נשיאה- רגליות הפילוס נושאות משקלים עצומים, אלפי קילוגרמים למשך חודשים ארוכים. לכן אתם רוצים לרכוש רגליות חזקות מאוד שלא יתפרקו במפתיע ויזיקו למכשיר כולו.
 5. מניעת החלקה- הרגליות צריכות לשמור על המכשיר במקומו. לכן חשוב לוודא כי הן מצוידות בחומרים למניעת החלקה איכותיים שבכוחם לנעוץ את המכונה במקומה.

שומרים על המכונות היקרות שלכם מתוחזקות

אתם משקיעים את כל הונכם בהקמת מפעל חייכם, כולל השקעה בציוד מתוחכם וכבד. אז כדי להבטיח את שלמות המפעל על כלל עובדיו וציודו, אתם רוצים לרכוש את רגליות הפילוס הטובות ביותר שיש. הרגליות הקיימות כיום בשוק יכולות להתאים לכל מכשיר כבד, ומאפשרות עיגון חזק למכשיר ויציבה איתנה לרצפת המחסן או פס הייצור שלכם. אולם גם עם הרגלית חזקה במיוחד, זה לא אומר שהיא הידית המתאימה לכם. מלבד המפרט הטכני, והוא מאוד חשוב במקרה הזה, אתם רוצים לערוך סקר שוק גם על מנת למצוא את העלות המתאימה ביותר ליכולות שלכם. לכן, כדאי לבחון קודם כל בדיוק מהם הצרכים שלכם ורק לאחר מכן לצאת לחיפוש. במידה ואתם לא מצליחים להגיע להחלטה, פנו אל חברת מחם קשיחים ואנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק את הייעוץ המקצועי ביותר בתחום.

 

הפרמטרים החשובים לבחירת רגליות פילוס

מכונות מכל הסוגים, ובפרט אלה הכבדות, זקוקות למנגנוני ייצוב יעילים על-מנת לא לזוז מהמקום שבו הן מוצבות. כדאי לזכור שהפעילות של מכונה כזו או אחרת עשויה להיות אינטנסיבית מאוד, ולהוביל לרעידות, ומכאן הצורך בפתרונות ייצוב. אחד מהם הוא רגליות פילוס, שבאופן טבעי מתאפיינות בחוזק רב. בחלק מהמקרים יתלווה לרגליות גם משטח למניעת החלקה, ובכל מצב חשוב להקדיש תשומת לב לבחירה מושכלת של מוצר זה. עם מחם קשיחים בע"מ מובטחת לכם התאמה מושלמת של רגליות הפילוס למאפיינים הייחודיים של המכונה אצלכם במפעל – וזאת בזכות הבקיאות המקצועית והניסיון שצברה החברה.

* גודל – הפרמטר הראשון לבחירה חכמה של רגליות הפילוס האידיאליות הוא כמובן הגודל, כך שהרגלית תתאים למכונה שאותה היא אמורה לשאת.

* כושר העמסה – כדאי לזכור שהמכונות שאותן אמורה לייצב הרגלית עשויה לשקול גם מאות ואפילו אלפי קילוגרמים, כך שמדובר במוצר שחייב להיות בעל יכולת העמסה גבוהה.

* מנגנון הפעלה – כדאי שההרמה תוכל להתבצע בקלות וגם במהירות.

* החומר שממנו עשויות הרגליות – בהתאם למיקום של המכונה ולמאפייני השימוש בה. גומי למשל אידיאלי למקומות שבהם יש סכנת החלקה, נירוסטה ממזערת את הסיכון לקורוזיה, וישנן אופציות נוספות.

* אסתטיות – ישנם מקרים שבהם גם פרמטר זה מחזיק במשקל רב בהחלטה הסופית.

* מחיר – כל עסק בכל ענפי התעשייה מחפש תמיד מוצרים שיהיו לא "רק" איכותיים אלא גם זולים ככל האפשר.

איך להבטיח בחירה נכונה של רגליות פילוס?

רגליות פילוס מיועדות לייצב מגוון רחב מאוד של מכונות, הן בתעשיות הצבאיות והן בתעשיות האזרחיות. על-מנת להבטיח מענה מלא ויעיל במיוחד, נדרשת בחירה מושכלת של הרגליות, מתוך מבחר רחב של אפשרויות. מחם קשיחים בע"מ מספקת גם ייעוץ מקצועי וגם מוצרים איכותיים של יצרניות בולטות מהמזרח הרחוק, אירופה וארה"ב. אנחנו מקפידים על שירות קשוב וזמין, וכן יושרה מלאה – כדי שכל לקוח יוכל לזכות גם בשקט הנפשי החיוני, עם הידיעה שהרגליות שסיפקנו לו הן המתאימות ביותר ובמחיר משתלם. בין הלקוחות שכבר עובדים איתנו שנים רבות: התעשייה האווירית, רפא"ל, HP אינדיגו, קמטק ועוד.

 

רגליות פילוס למכונות – מעניקות את היציבות הדרושה לסביבה מלאת עשייה

היציבות של מערכות ייצור כבדות ומורכבות, אשר פועלות בתוך פסי היצור הכי מורכבים שקיימים היום במדינת ישראל, היא אלמנט המפתח בתהליך היצירה של סביבת עבודה בטוחה לכל אחד מאנשי הצוות בחברה. במיוחד כאשר מדובר על אזורים תפעוליים הומי אדם, אתם לא רוצים לאפשר תזוזה ולו בסנטימטר אחד, של מכונות אשר יכולות לסכן חיי אדם ולכן חובה עליכם לפעול בצורה אקטיבית על מנת למנוע מצב שכזה. השימוש במערכת רגליות פילוס היא טכניקה מצוינת שמוכיחה את עצמה בשנים האחרונות ויוצרת תנאי עבודה מעולים לכל סביבת עבודה באשר היא. ולכן, יש יותר ויותר בעלי מפעלים שמבקשים ליצור את תנאי העבודה הטובים ביותר, ועושים שימוש במערכת רגליות כזו, המבוססת על המוצרים של אנשי חברת מחם קשיחים בע"מ.

החשיבות של רגליות פילוס באולם ייצור, באה לידי ביטוי ב:

 1. תנאים בטוחים לעבודה, של כל אחד ואחת ואנשי צוות המפעל, אשר יכולים להסתובב בצורה חופשית בתוך חלל חדר היצור. 
 2. האפשרות לשמור על סביבת יצור יציבה, ולהימנע מדפקטים ביצור רק בגלל תזוזות מינוריות של פס הייצור עצמו, מה שמאפשר לכם לעבוד בצורה יעילה במיוחד.
 3. מינימום תזוזה למכונה, משמעותה מינימום צורך ליצור תהליכי תחזוקה ותיקונים שוטפים למערכות השונות של פס הייצור, וכך אתם חוסכים בעלויות הייצור לטווח הארוך.

אל תתנו לפס הייצור שלכם להישאר ללא הגנה

לא משנה מהי הסיבה שבגללה אתם רוצים להוסיף רגליות פילוס לפס הייצור החדש שלכם, הדבר הכי חשוב שאתם צריכים לעשות הוא להבטיח שאתם בוחרים מוצר ברמת הייצור הגבוהה ביותר. ככל שמדובר על פס ייצור מורכב יותר, כך אתם משקיעים יותר משאבים ורוצים לקבל תמורה המתאימה הציפיות שלכם. ולכן, אין מקום לשאלות מיותרות כאשר אתם עובדים על הקמת פס ייצור חדש, ואתם חייבים לעבוד אך ורק עם מקצוענים שיודעים לענות על כל הדרישות שלכם. זו היא בדיוק המשימה שלנו, אנשי הצוות של חברת מחם קשיחים בע"מ, ואנו נעשה את הכל כדי לעזור לכם.