חייגו עכשיו:  03-9626516

רגליות פילוס

המכונות הגדולות שבהן משתמשים בתעשייה כוללות רכיבים שונים כמו בולמי זעזועים, גלגלים או ידיות. אך אם יש רכיבים שיכולים למנוע רעדות ולייצב את המכונות, הלוא הם רגליות פילוס, אשר מגיעות לא פעם עם משטחים המונעים החלקה. בחברת מחם קשיחים בע"מ משווקים רכיבים שונים עבור התעשייה האזרחית והצבאית בישראל, תוך שיתוף פעולה עם יצרנים מארצות הברית, המזרח הרחוק ואירופה. מבין הרכיבים המוצעים ניתן להזכיר מסילות טלסקופיות, קשיחים, צירים לדלתות או מגנטים לתעשייה.

 

מדוע כדאי לקנות רגליות פילוס מחברה מקצועית?

קיימות סיבות רבות ושונות לרכישת רגליות פילוס מחברה איכותית המייבאת את המוצרים מטובי היצרניות בעולם. אלה כמה מאפיינים של רגליות מתוצרת חברה בעלת שם עולמי:

 • התאמה לפי הגודל – את הרגליות האיכותיות ניתן להתאים להתקן, תוך התחשבות במבנהו ובגודלו.
 • רגלית חזקה – יכולת ההעמסה של רגלית בודדה אחת יכול להגיע ל-4,000 קילוגרמים.
 • מנגנון חדיש – בתוך הרגליות מותקן מנגנון הרמה פילוס קל ומהיר של המכונה.
 • אסטטית – רגלית הפילוס מגיעה עם עיצוב מיוחד שאינו פוגע במראה האסתטי של המכונה.
 • מתאימות לכל מכונה – רגליות הפילוס החדשניות מתאימות למכונות מכל הסוגים: מכונות בתעשיות צבאיות, סמיקונדוקטורים, מכונות רפואיות או מכונות דפוס.
 • רגליות זמינות – הרגליות המשוכללות חדשניות יותר ומוצעות למפעלים במחירים נוחים.
 • סוגים שונים – קיימות רגליות מסוגים שונים. חלקן עשויות מגומי אשר מונע החלקה, אחרות עשויות מנירוסטה ויש שעשויות מחומרים מיוחדים העמידים בפני קורוזיה.

 

אילו רגליות לבחור?

המכונות השונות המותקנות במפעלים נבדלות זו מזו בתכונותיהן, כמו גם ברכיביהן. הרכבן השונה מתבטא ברכיבים הקטנים ביותר, וביניהם גם רגליות פילוס. צוות מקצועי המייבא רגליות איתנות וטובות יודע להתאים את סוג הרגליות הנכון עבור המכונות. כך שאם אתם מחפשים את הרגליות המושלמות שימנעו רעידות והחלקות, כדאי לפנות למקצוענים.

נוסף על כך, מכיוון שניתן להשיג היום רגליות במחירים משתלמים יחסית, חשוב לבצע סקר שוק לפני שמקבלים את הצעת המחיר. כך תוכלו להתכונן מראש להוצאות הכלליות של המפעל ולבחון האם העסקה משתלמת עבורכם. מטבע הדברים, אם תקפידו לרכוש את הרגליות בחברה מיומנת ומנוסה, תגלו שמציעים לכם שירות נהדר במחירים המתאימים לכיסכם.

 

התכונות החשובות ביותר של רגליות פילוס

מפעלים שמחזיקים בפסי ייצור אדירי ממדים נאלצים לא אחת להשקיע כסף רב בביצוע עבודות תחזוקה ותיקון במכונות המפעיל. עבודות אלו חיוניות לשמירת יכולות התפוקה של כל מכונה, ולכן לא ניתן לוותר עליהן. אבל, לפעמים אתם יכולים לבצע שינויים קלים במכונות, אשל ישפיעו על התפקוד של המכונות לטווח הארוך. התקנת רגליות פילוס, במקום הרגליות המקוריות של כל מכונה היא התקנה חשובה לשמירה על תפקוד מלא של המכונה. הרגליות מייצבות את המכונה, נושאות את משקלה ומונעות תזוזות מיותרות שיכולות לפגום במכונה כולה.

 

התאמת רגליות פילוס למכונה במפעל שלכם חייבת להיות מתכוננת בקפידה. כדי להצליח לשמור על המכונות בתפקוד מלא אתם רוצים לבחון כל אחד מהקריטריונים הבאים לעומק:

 1. שטח פנים- הרגליים צריכות להיות בכל שטח פנים מתאים לממדי המכונה. שטח הפנים מכתיב את האחיזה בקרקע ואת היציבות של כל המכונה.
 2. בלימת זעזועים- מכונות שפועלות משחררות אנרגיה רבה והרגליים בולמות את הזעזועים של המכונה. מנגנון הבלימה ברגליות הפילוס חשוב כדי למזער נזקים פנימיים וחיצוניים למנגנוני המכונה כולה.
 3. מנגנון הרמה- על מנת להגביהה את המכונה בעת הצורך ולמנוע חיכוך עם רצפת המבנה.
 4. יכולת נשיאה- רגליות הפילוס נושאות משקלים עצומים, אלפי קילוגרמים למשך חודשים ארוכים. לכן אתם רוצים לרכוש רגליות חזקות מאוד שלא יתפרקו במפתיע ויזיקו למכשיר כולו.
 5. מניעת החלקה- הרגליות צריכות לשמור על המכשיר במקומו. לכן חשוב לוודא כי הן מצוידות בחומרים למניעת החלקה איכותיים שבכוחם לנעוץ את המכונה במקומה.

שומרים על המכונות היקרות שלכם מתוחזקות

אתם משקיעים את כל הונכם בהקמת מפעל חייכם, כולל השקעה בציוד מתוחכם וכבד. אז כדי להבטיח את שלמות המפעל על כלל עובדיו וציודו, אתם רוצים לרכוש את רגליות הפילוס הטובות ביותר שיש. הרגליות הקיימות כיום בשוק יכולות להתאים לכל מכשיר כבד, ומאפשרות עיגון חזק למכשיר ויציבה איתנה לרצפת המחסן או פס הייצור שלכם. אולם גם עם הרגלית חזקה במיוחד, זה לא אומר שהיא הידית המתאימה לכם. מלבד המפרט הטכני, והוא מאוד חשוב במקרה הזה, אתם רוצים לערוך סקר שוק גם על מנת למצוא את העלות המתאימה ביותר ליכולות שלכם. לכן, כדאי לבחון קודם כל בדיוק מהם הצרכים שלכם ורק לאחר מכן לצאת לחיפוש. במידה ואתם לא מצליחים להגיע להחלטה, פנו אל חברת מחם קשיחים ואנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק את הייעוץ המקצועי ביותר בתחום.