חייגו עכשיו:  03-9626516

רגליות פילוס

המכונות הגדולות שבהן משתמשים בתעשייה כוללות רכיבים שונים כמו בולמי זעזועים, גלגלים או ידיות. אך אם יש רכיבים שיכולים למנוע רעדות ולייצב את המכונות, הלוא הם רגליות פילוס, אשר מגיעות לא פעם עם משטחים המונעים החלקה. בחברת מחם קשיחים בע"מ משווקים רכיבים שונים עבור התעשייה האזרחית והצבאית בישראל, תוך שיתוף פעולה עם יצרנים מארצות הברית, המזרח הרחוק ואירופה. מבין הרכיבים המוצעים ניתן להזכיר מסילות טלסקופיות, קשיחים, צירים לדלתות או מגנטים לתעשייה.

 

מדוע כדאי לקנות רגליות פילוס מחברה מקצועית?

קיימות סיבות רבות ושונות לרכישת רגליות פילוס מחברה איכותית המייבאת את המוצרים מטובי היצרניות בעולם. אלה כמה מאפיינים של רגליות מתוצרת חברה בעלת שם עולמי:

  • התאמה לפי הגודל – את הרגליות האיכותיות ניתן להתאים להתקן, תוך התחשבות במבנהו ובגודלו.
  • רגלית חזקה – יכולת ההעמסה של רגלית בודדה אחת יכול להגיע ל-4,000 קילוגרמים.
  • מנגנון חדיש – בתוך הרגליות מותקן מנגנון הרמה פילוס קל ומהיר של המכונה.
  • אסטטית – רגלית הפילוס מגיעה עם עיצוב מיוחד שאינו פוגע במראה האסתטי של המכונה.
  • מתאימות לכל מכונה – רגליות הפילוס החדשניות מתאימות למכונות מכל הסוגים: מכונות בתעשיות צבאיות, סמיקונדוקטורים, מכונות רפואיות או מכונות דפוס.
  • רגליות זמינות – הרגליות המשוכללות חדשניות יותר ומוצעות למפעלים במחירים נוחים.
  • סוגים שונים – קיימות רגליות מסוגים שונים. חלקן עשויות מגומי אשר מונע החלקה, אחרות עשויות מנירוסטה ויש שעשויות מחומרים מיוחדים העמידים בפני קורוזיה.

 

אילו רגליות לבחור?

המכונות השונות המותקנות במפעלים נבדלות זו מזו בתכונותיהן, כמו גם ברכיביהן. הרכבן השונה מתבטא ברכיבים הקטנים ביותר, וביניהם גם רגליות פילוס. צוות מקצועי המייבא רגליות איתנות וטובות יודע להתאים את סוג הרגליות הנכון עבור המכונות. כך שאם אתם מחפשים את הרגליות המושלמות שימנעו רעידות והחלקות, כדאי לפנות למקצוענים.

נוסף על כך, מכיוון שניתן להשיג היום רגליות במחירים משתלמים יחסית, חשוב לבצע סקר שוק לפני שמקבלים את הצעת המחיר. כך תוכלו להתכונן מראש להוצאות הכלליות של המפעל ולבחון האם העסקה משתלמת עבורכם. מטבע הדברים, אם תקפידו לרכוש את הרגליות בחברה מיומנת ומנוסה, תגלו שמציעים לכם שירות נהדר במחירים המתאימים לכיסכם.