חייגו עכשיו:  03-9626516

פין אבטחה

אחד הנושאים החשובים ביותר שעמם מתמודדים כל בעלי המפעלים הוא נושא האבטחה. במצב תקין כל מפעל עובר בדיקת תקינות אחת לתקופה, כאשר הבודקים עוברים על כל רכיב ורכיב כדי לוודא שהוא תקין. פין אבטחה הוא אחד הרכיבים החשובים, ולכן חברת מחם קשיחים בע"מ מספקת את הפינים האיכותיים ביותר המיוצרים על ידי חברות עולמיות, וכן רכיבים מכניים ואלקטרומכניים שונים עבור ארונות חשמל, תעשיות מכונות ועוד.

 

דברים שכדאי לדעת על פין אבטחה

בעולם שבו האבטחה היא מעל לכל, דווקא הרכיבים הקטנים עושים את ההבדל. אלו הם כמה שימושים משמעותיים עבור פין אבטחה בתעשיות השונות:

  • לשמור על שאר הרכיבים – המכונות התעשייתיות חשופות לטלטלות וזעזועים רבים מעצם פעולתן. זרועות המכונות, פסי הייצור ורכיבים אחרים המחוברים ביניהם עלולים להינתק זה מזה, להיפגע או לפגוע בעובדים. על מנת להימנע ממצב זה, מחברים אותם באמצעות פיני אבטחה.
  • הסוגים השונים – הפינים נבדלים ביניהם מבחינת גדלים וצורות. כך למשל, ניתן להזכיר את פין הטבעת המתאים לשימוש חקלאי, פין נירוסטה, פין ביטחון קפיצי, פין המחובר לשרשרת, פין ביטחון כדורי או פין R כפול.
  • המתכת – פיני אבטחה רבים עשויים מנירוסטה ולא בכדי. מדובר במתכת איכותית שאינה יקרה מצד אחד, ומצד שני כוללת תכונות רבות: היא עמידה בפני פגעים, בעלת תכונות גמישות ואסתטית למראה.
  • לא רק בתעשייה – הפינים מבוקשים לא רק עבור מכונות ייצור במפעלים הגדולים, אלא גם בתעשיית החקלאות והרכב.

 

מה עוד אפשר למצוא בחברה המייבאת רכיבים מכניים?

פין אבטחה הוא רק אחד מבין המוצרים המכניים המוצעים לתעשיות השונות. כדי שהמפעלים יוכלו להתקדם ולהתפתח, הם זקוקים לשירותים נוספים. אחד השירותים הנפוצים הוא מערכות אוורור תעשייתיות. מאווררים אימתניים מסייעים במלחמה באוויר הדחוס הנוצר כתוצאה מפעילות המתרחשת במפעל (לדוגמה, עיבוד שבבי). הם מסננים את האוויר המחניק ומזרימים אוויר נקי. כמו כן, ניתן למצוא רכיבים לארונות חשמל המצויים בכל מפעל, דוגמת צירים, מערכות נעילה או מנעולים. זאת ועוד, הרכיבים המכניים הם המאפשרים ניידות עבור המכשירים השונים. בזכות גלגלים קטנים אך חזקים, ניתן למשל להוביל ציוד רפואי וציוד מעבדה ממקום למקום.