חייגו עכשיו:  03-9626516

סגרים

כל מי שעובד במפעל ואחראי על תפקודן של מכונות הייצור, מכיר בחשיבותם של סגרים ואמצעי נעילה שונים המאפשרים מהלך עובדה תקין ומהיר. בחברת מחם קשיחים בע"מ מייצרים אמצעי נעילה איכותיים עבור התעשיות השונות – אזרחיות וצבאיות כאחד. אנו עובדים עם יצרנים עולמיים ומקפידים להתעדכן בכל הרכיבים המכניים והאלקטרומכניים היוצאים אל השוק, וזאת במטרה להביא את הרכיבים החדישים היישר למפעלים שלכם, בהתאם לדרישותיכם.

 

סגרים – היכן הם משמשים?

בכל מכשיר או מכונה חשוב שיהיו סגרים טובים על מנת שניתן יהיה לשלוט על הייצור והעבודה ולמנוע מצבים של תקלות חמורות שעלולות לגרום לעוגמת נפש רבה. אלה כמה דוגמאות לתעשיות שבהן משתמשים בסגרים:

  • טכנולוגיה בתחום המים – ציוד למאגרי מים או שאיבות מים זקוק לוויסות של זרם המים באופן תמידי. הזרמת מים בצורה תקינה ומתונה מתבצעת בזכות הסגרים השונים המאפשרים לעובדים ולאחראיים לשלוט על כמות המים. כמו כן, הציוד החקלאי מורכב מסגרים עמידים, והם משמשים לוויסות המים בעת השקיית הנטעים.
  • טיפול בשפכים – בדומה לטכנולוגיות העוסקות במים נקיים, גם במקרה של מי שפכים יש צורך בסגרים חזקים המנתבים את המים הדלוחים למקום הנכון.
  • טכנולוגיית אוורור – מאווררי תעשייתיים הם מבין הרכיבים החשובים ביותר הקיימים היום. בזכותם ניתן ליהנות מאוויר נקי גם בעת השהייה במתחם סגור. המאווררים מאפשרים למסעדות, מפעלים או מתחמים חקלאיים להיפטר מאוויר דחוס ומלא ברעלים, תוך שמירה על בריאותם של הנוכחים. נוסף על כך, מערכת האוורור זקוקה לסגרים כדי לשלוט על כמות האוויר המוזרמת אל חלל החדר.

 

סגרים מסוגים שונים

חברה מקצועית מציעה מגוון רחב של סגרים, בהתאם לצורך. כך למשל, ניתן להבחין בין סגר תעלה, סגר קיר לפתח עגול או סגר קיר מרובע. צוות איכותי ואמין של חברה מקצועית מעניק מידע חיוני ללקוחות וממליץ להם על סגרים המתאימים לדרישותיהם, שכן סגר למכונה חקלאית אינו דומה לסגר עבור מכונה השואבת מי שפכים. משום כך, אם אתם חושדים שהסגרים במכונה שלכם אינם עובדים היטב, תוכלו למצוא את הסגרים הדרושים לכם בחברה המספקת רכיבים מכניים, וזאת לצד רכיבים אחרים דוגמת צירים, גלגלים לציוד נייד, מוצרי דפינה ועוד.