חייגו עכשיו:  03-9626516

מסילות למגירות

בכל מטבח ישנן מגירות אשר בהן אנו מאחסנים כלים, מוצרי מזון, סירים ומכשירים חשמליים. המגירות הללו מתאימות לנשיאת משקל מסוים שחריגה ממנו עלולה לגרום לקריסה של המגירה. מסילות למגירות הן למעשה אחד החלקים החשובים והקריטיים בכל סוג של מגירה. כאשר אנו באים להתקין מגירות חשוב מאוד להתייחס למטרה שלשמה הוצבה המגירה. חברת מחם קשיחים בע"מ מתמחה בשיווק של רכיבים ומוצרים מכאניים ואלקטרוניים לתעשייה. בין מוצרינו ניתן למצוא חלקים שמיועדים לשימוש יומיומי בתעשייה האזרחית והצבאית.

 

איך בוחרים מסילות למגירות?

כמו כל מוצר איכותי גם מסילות למגירות עליהן להיות מתאימות למטרה שלמן הן הורכבו. המסילות נמדדות על פי כמה נושאים עיקריים אשר מאפשרים לנו לבחור בסוג ובדגם המתאים ביותר:

  • המגירות מבוססות על הנעה על גבי צירים במקרים רבים באמצעות גלגלים. היות שישנן מגירות בגדלים שונים יש להתאים את חוזק המסילה והגלגלים לגודל והמשקל של המוצר שיאחסנו בהן.
  • המסילות עשויות בדרך כלל מפלדת על חלד שאינה מחלידה או מתעוותת, אך שימוש לא נכון במגירה עלול להביא לקריסתה ואפילו לפציעה חמורה.
  • המגירות אמורות להיות שקטות ונוחות להפעלה. על מנת שזה יקרה, הן צריכות להיות מותאמות במאת האחוזים למבנה שבה הן יושבות. הדיוק הוא קריטי שכן כל סטייה הכי קטנה עשויה במהלך הזמן להביא לתקיעה של המגירה או קושי רב בפתיחה וסגירה שלה.
  • יש לדאוג שהמגירה תהיה ניתנת לפתיחה עד לסופה אך מבלי שתיווצר סכנה של נפילה. כדי שזה יקרה מוטב שאנשי מקצוע מיומנים ירכיבו את המגירות.

 

אביזרי בטיחות

כל מתקן שאמור לשמש בני אדם חשוב שהוא יהיה בטיחותי ולא יסכן את מי שמשתמש בו. כל שכן כאשר מדובר על עבודה באולמות יצור, הרמת משאות כבדים וחלקי ברזל שנעים על גבי מסילות. ישנם אביזרי בטיחות שונים כגון מנגנונים למניעת תפיסה של האצבעות ועוד. אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע בנושא זה ובנוסף לרכוש את המוצרים שהוזכרו לעיל ומוצרים חשובים נוספים. כדאי לוודא שכל המוצרים הם בעלי תו תקן מחמיר ושהם עמדו בכל המבחנים המחמירים ביותר.