חייגו עכשיו:  03-9626516

מאמרים

קשיחים למכונות

קשיחים למכונות

המערכות המורכבות ביותר תלויות בסופו של דבר בפריטים הקטנים ביותר. אום לא תקין, בורג שהתרופף, סגר שבור, יריעת גומי קרועה, דיסקית שחוקה, אינסרט לא איכותי מספיק – כל אחד מאלה עלול לגרום להשבתת ציוד יקר, לנזקים כספיים משמעותיים ובמקרים קשים אף לפגיעה בנפש!

 


 

אינסרטים

אינסרטים

תחום המוצרים לתעשייה הוא מגוון ביותר וכולל אינספור סוגי פריטים. אחד מהם הוא אינסרטים – אותם מרכיבים שמוחדרים לתוך פלסטיק או מתכות רכות.

 


 

ברגים לפלסטיק

ברגים לפלסטיק

כשמתכננים מערכות מורכבות או מכונות גדולות חשוב מאוד לא לפספס גם את הפרטים הקטנים. גם בורג לכאורה שולי הינו רכיב קריטי.

 


 

פרזול לארונות חשמל

פרזול לארונות חשמל

תכנון וייצור ארונות חשמל – גם אלה המיועדים לדירות מגורים וגם אלה שמותקנים במרחבים ציבוריים או מסחריים – מחייב תשומת לב לשורה ארוכה של פרטים.


 

גלגלים לעגלות משא

יש לא מעט סוגים של גלגלים לעגלות משא ואתם צריכים לוודא שהעגלה שאתם רוכשים מבוססת על גלגלים בגודל המתאים.


 

גלגלים פנאומטיים לעגלות

במידה ואתם מחפשים אחר גלגלים פנאומטיים לעגלות הגעתם למקום הנכון. חברת מחם קשיחים בע"מ מתמחה בשיווק והפצת רכיבים מכניים וחלקי חילוף שונים לתעשייה העסקית והביטחונית.


 

דבק דו צדדי חזק

בתעשיית הייצור האזרחית והצבאית יש צורך מדי יום בשימוש במיליוני רכיבים שונים, החל מברגים, ידיות, גלגלים, קשיחים, פרופילים, סוגרים, צירים ועד מכונות לחיתוך בלייזר, כבלים, אנטנות, גופי קירור ועוד.


 

חיתוך נירוסטה בלייזר

עבודה עם עיבוד מתכות הוא חלק בלתי נפרד מכל עבודת ייצור בכל ענף ובכל תחום. חיתוך בלייזר יכול לשמש להכנת רכיבים שונים המשמשים לבנייה וייצור גם במפעלים אזרחיים וגם צבאיים.


 

חיתוך צורני בלייזר

אם עדיין לא הכרתם את המושג הזה אז בשפה פשוטה מדובר למעשה בחיתוך לייזר הנעשה באמצעות מכונה ממוחשבת.


 

חיתוך צינורות בלייזר

אמרתם חיתוך בלייזר – אמרתם מחם קשיחים בע"מ. החברה פועלת כבר קרוב ל-30 שנה כחברה עצמאית ומספקת רכיבים מכניים ואחרים לתעשייה הצבאית והאזרחית בישראל.


 

קשיחים לזיווד

אחת ההתמחויות הגדולות ביותר ומוצרי היסוד עמם עובדים בחברת מחם קשיחים הנם קשיחים לזיווד. החברה פועלת החל משנת 1991 ובעלת ניסיון רב שנים בתחום.


 

קשיחים תעופתיים

ענף התעשייה לייצור בתחום התעופה, החלל והצבא הנם מהמורכבים והעדינים ביותר בתעשייה בכלל.