חייגו עכשיו:  03-9626516

מאווררים לתעשיה

מאווררים לתעשיה הם אחד המוצרים הנפוצים והמבוקשים ביותר. כל מפעל גדול, לול תעשייתי או פס ייצור זקוקים לאוורור תמידי, שכן בדרך כלל מדובר במתחם סגור. אם אתם בעלי עסק המחפשים פתרון נוח ואיכותי לחללים הגדולים שלכם, אנו בחברת מחם קשיחים בע"מ מציעים מאווררים איכותיים לכל סוגי התעשייה. בעזרת צלעות הקירור המשוכללות של המאווררים, מתפזר המיזוג בצורה יעילה בכל חלקי החדר ומאפשר לכם שהייה נעימה במתחם.

 

מדוע כדאי להתקין מאווררים לתעשיה?

ממבט ראשון נראה כי רכישת מאווררים לתעשיה היא עוד הוצאה בלתי מתוכננת. עם זאת, חשוב להבין שאי אפשר להסתדר בלעדיהם. אלה כמה יתרונות משמעותיים שניתן להפיק מהשימוש במאווררים:

  • תחזוקה קלה – מאווררים תעשייתיים אינם דורשים תחזוקה מתמדת, אלא רק בדיקה של אנשי מקצוע מדי תקופה. מדובר במאווררים חזקים שיכולים לפעול במשך שנים ארוכות ללא צורך בתיקון.
  • חוסכים באנרגיה – מאווררים תעשייתיים מאפשרים לכם לחסוך באנרגיית חשמל, ובסופו של דבר גם לחסוך בהוצאות. זאת בניגוד למזגנים או מאווררים רגילים אשר צורכים חשמל בכמויות רבות ואינם מספקים פתרון אוורור לחדרים גדולים במיוחד.
  • ידידותיים לסביבה – המאווררים נחשבים לא רק לחסכניים, אלא גם לבלתי מזהמים. הם אינם פולטים עשן, גזים או חומרים רעילים.
  • המאוורר השקט – המאווררים פועלים בשקט ואינם מפריעים למהלך העבודה התקין של העובדים במפעלים.
  • סוגים שונים – המאווררים מגיעים בסוגים וגדלים שונים, כך שניתן יהיה להתאים אותם לצורכי התעשייה. הם מיועדים לא רק לקירור, אלא גם לחימום. כך, מאווררים איכותיים עשויים מסגסוגת אלומיניום הידוע כמקדמת חום ומוליכה את האוויר החם לכל עבר.

 

למי זה מתאים?

בעלי עסקים רבים מזמינים מאווררים לתעשייה. מבין המקומות הבולטים ניתן להזכיר מוסכים, חניונים, בתי מלאכה או בתי אריזה. במקומות אלה נפלטים חומרים מסוכנים בכל עת, ויש לאוורר את המתחם ולספק סביבה נקייה ובריאה יותר. ענף נוסף שבו משתמשים במאווררים הוא תחום החקלאות. חקלאים רבים מחפשים פתרונות אוורור יעילים ברפתות, חממות, לולים או מחסנים. ולבסוף, מקומות בילוי רבים כמו מועדונים, בתי קפה, אולמות אירועים או מסעדות מחפשים מאווררים תעשייתיים מסיביים אך שקטים כדי להנעים את זמנם של המבלים.