חייגו עכשיו:  03-9626516

דבק דו צדדי

כאשר אנו מעוניינים לתלות דבר מה על הקיר, לחזק מדף או לקבע פריט למקום ישנן דרכים שונות לעשות זאת. דבק דו צדדי הינו אחת השיטות הטובות ביותר לביצוע המשימה, הוא קל ופשוט לשימוש ומחזיק מעמד זמן רב ללא חשש וללא צורך בתיקונים שונים. חברת מחם קשיחים בע"מ מתמחה בשיווק של רכיבים מכניים ואלקטרומכניים (ביניהם גם הדבק הדו צדדי) לשימושים שונים אזרחיים וצבאיים. בנוסף החברה מחזיקה בציוד חיתוך לייזר מקצועי שמאפשר חיתוך מדויק של כל חומר.

 

מה ניתן לעשות עם דבק דו צדדי?

דבק דו צדדי מגיע בכל מיני צורות וניתן להשיג אותו בצורת גליל או בשיטה של חיתוכים וגלגלות. מדובר על דבק שהוא יבש (אלא אם כן צוין אחרת על האריזה), וניתן להשיגו בצורתו הרברסיבילית או הפרמננטית. דבקים ללא נפח מתאימים להדבקה של ניירות וקרטונים מסוגים שונים. דבקים בעלי נפח יכולים לשמש גם ליצירת נפח ואטימה של חלונות. לדבק כמה שימושים עיקריים:

  • ניתן לתלות בעזרתו מראות קטנות.
  • אפשר לתלות על קיר צלחות זכוכית או פורצלן.
  • תמונות קטנות אפשר לתלות ללא צורך במסמר.
  • קיימת אפשרות ליצור חיבור זמני בין שני חפצים.
  • ישנם דבקים בצבעים שונים שמאפשרים לתלות חפצי מבלי לפגוע בעיצוב של המקום או החדר.
  • החוזק של הדבק משתנה וניתן לרכוש את הדרגה המדויקת ביותר שתתאים לכם.
  • ניתן לבחור בעובי של רצועת הדבק וכך להתאים אותה לשימוש מבלי לפגוע במראה של האזור.

 

היכן ניתן להשיג דבק דו צדדי?

כמו כל מוצר שאנו רוכשים ישנם מקומות שונים שבהם ניתן למצוא אותו. המחיר ישתנה בהתאם לכמות שבה אתם מעוניינים. אם מדובר על כמות גדולה אז כדאי לפנות חברה שמשווקת אל המוצר. פעולה זו עשויה להוזיל מאוד את המחיר אותו תיאלצו לשלם שכן חברות כאלו קונות במחיר נמוך ומוכרות במחיר נמוך.

דבק דו צדדי הוא מוצר שניתן לבצע בעזרתו משימות רבות. לנעשה מדובר על כולבויניק של המוצרים והוא ללא ספק עשוי להציל את המצב במצבים מסוימים. תוכלו לפנות אלינו ולקבל יעוץ לגבי מוצרים שונים, רכיבים וחלקים מכניים שונים.