חייגו עכשיו:  03-9626516

גלגלים לעגלות

המצאת הגלגל התרחשה לפני עשרות אלפי שנים והביאה איתה פתרון שינוע שהקל על אוכלוסיות שלמות להתנייד ולהעביר חפצים ממקום למקום. כיום עולם המסחר והתעשייה מתבסס על גלגלים לעגלות, כלי רכב ומכשירים שונים. ישנם סוגים רבים של עגלות למטרות שונות, וחשוב להתאים את סוג הגלגל למטרה שלשמה הוא מיועד. חברת מחם קשיחים בע"מ עוסקת בשיווק של מוצרי שינוע ייחודיים, גלגלים מסוגים שונים או רכיבים מכניים מורכבים.

 

גלגלים לעגלות – איך יודעים מה מתאים?

עולם העגלות הוא רחב ומגוון, כמעט בכל בית עסק יש שימוש בעגלות והן משמשות את העובדים והלקוחות, גם בתור חלק ממערכת אוטומטית:

  • תחום הרפואה הוא אחד המקומות בהם ניתקל בעגלות כמעט בכל מקום. מיטות החולים, עגלות לחלוקת תרופות, איסוף מצעים ועוד דברים רבים. ככל שמדובר על גלגלים לעגלות שמטרתן לשאת אדם, יש לוודא שהגלגלים יהיו חזקים, יעבדו באופן חלק ויבלמו את הזעזועים שכרוכים בנסיעה על משטחים לא אחידים.
  • בתעשייה השינוע הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר. היות שלעתים מדובר על משאות כבדים מאוד, יש לדאוג לחלוקת משקל נכונה של על העגלה. הגלגלים אמורים להיות כמובן בטיחותיים ולעמוד בעומס גבוה למשך תקופות ארוכות. על כן כדאי לפנות אלינו ולקבל כל המידע הדרוש על מנת להגיע להחלטה הנכונה.
  • תחום הצרכנות עושה שימוש ניכר בגלגלים ועגלות. החל מן עגלות הסופר שאלפי אנשים עושים בהן שימוש מידי יום ביומו וכלה בעגלות תצוגה עמוסות במוצרים.

 

אילו גלגלים לעגלות קיימים היום?

הגלגלים מסווגים על פי פרמטרים שונים שכל פרמטר מתאים למטרה אחרת:

  • גלגלים עשויים גומי יתאימו לעומסים בינוניים עד גבוהים.
  • ישנם גלגלים מלאים באוויר שיתאימו למטרות אחרות כמו למשל עגלה נגררת.
  • כל גלגל הוא בעל קוטר שונה וכדאי להתייעץ עם מבינים בתחום על מנת להחליט מה מתאים לכם.
  • גלגלים שמצוידים במעצור בטיחות יסייעו במפעלים ובתי חולים.

הפרמטרים לבחירה יהיו רמת התקציב הרצויה, מה המטרה שלכם ברכישה ומהי איכות הגלגלים שתקנו בסופו של דבר. לאחר הבנה של כל הנושאים הללו תוכלו לפנות ולאתר את סוג הגלגלים אשר מתאים למשימה שלכם.

גלגלים לעגלות

שומרים על איזון – ייצור גלגלים לעגלות רפואיות

בכל בית חולים יש צורך בעגלות רפואיות מיוחדות. עגלות אלו עוזרות לצוותי בית החולים לשנע ציוד טיפולי, חולים ואפילו מזון. השימוש בעגלות בבתי החולים הוא כה נפוץ, ולכן ייצור עגלות מסוג זה הולך וגדל בשנים האחרונות. על מנת להבטיח מוצר מוגמר ברמה גבוה, על המפעל לשמור על סטנדרט גבוה. בכל הנוגע לסביבה העבודה בבתי חולים, חשוב לספק עגלות בטיחותיות עמידות ויציבות. אלו יסיעו לצוות בית החולים לתת את השירות הטוב ביותר לכל מטופל באשר הוא. ייצור כזה מתחיל מלמטה, בגלגלים לעגלות רפואיות שמיוצרים מחומרים מונעי החלקה ויכולים לשאת משקלים כבדים לאורך זמן.

משקיעים מחשבה בתהליך הייצור של גלגלים לעגלות

ייצור גלגלים לעגלות רפואיות דורש השקעה רבה בעיצוב ותכנון המוצר. על מנת לייצר את הגלגל העמיד ביותר, אשר יסייע לצוותים הרפואיים לסחוב משקלים רבים לאורך זמן, אתם צריכים להבין בדיוק מה מטרת העגלה. כל גלגל מיוצר בקוטר מתאים למבנה העגלה, ומחוזק בכל חומרי הגלם הטובים ביותר שיש כיום. פלדה או מתכות מורכבות על מנת לשמור על בסיס הגלגל יציב, גלגלים מחומרים מונעי החלקה ואפילו ציר אשר מאפשר לגלגל לבעל סיבוב של 360 מעלות. כל אלו מאפשרים לגלגלים להעניק את מירב התמיכה לעגלה ולמנוע התהפכויות מסוכנות ולא רצויות. תהליך הייצור כולו עובר בקרה מלאה ומבוצעות בדיקות על מנת לשמור על סטנדרט ייצור אחיד.

גלגל לכל מטרה

בתחום הרפואה יש שימוש רב בעגלות מסוגים שונים. אולם לכל העגלות יש צורך בסיסי אחד והוא להניע מכשור או אנשים ממקום למקום. כדי לשמור על סביבת עבודה בטוחה לגלגל חייב להיות מנגנון נעילה חזק במיוחד. מנגנון זה מרתק את מסגרת הגלגל לרצפה ואפילו אם דוחפים את העגלה קשה מאוד להזיז אותה ממקומה. כמו כן המנגנון כולו מעוצב על מנת להבטיח נסיעה חלקה ללא מהמורות בדרך שיכולות לפגוע בחולה או בציוד שמועבר על העגלה. נסיעה שקטה בתוף מתחם בית החולים היא אולי האספקט החשוב ביותר של הגלגלים האלו, מפני שהיא מאפשרת לכל מי שנמצא באזור לא לסבול מרעש חקירות הגלגלים ולהמשיך בעבודה כנדרש.

ייצור של גלגל למטרות רפואיות אם כך, הוא לא עוד ייצור רגיל. תנאי העבודה והמחייה בבתי החולים דורשים עבודה בסטנדרטים גבוהים תוך שמירה על איכות חומרים וייצור ללא פגמים. לכן, כדאי לעבוד עם חברת מחם קשיחים בע"מ המקצועית והמנוסה אשר תעמוד לרשותכם בכל.