חייגו עכשיו:  03-9626516

גלגלים לעגלות

המצאת הגלגל התרחשה לפני עשרות אלפי שנים והביאה איתה פתרון שינוע שהקל על אוכלוסיות שלמות להתנייד ולהעביר חפצים ממקום למקום. כיום עולם המסחר והתעשייה מתבסס על גלגלים לעגלות, כלי רכב ומכשירים שונים. ישנם סוגים רבים של עגלות למטרות שונות, וחשוב להתאים את סוג הגלגל למטרה שלשמה הוא מיועד. חברת מחם קשיחים בע"מ עוסקת בשיווק של מוצרי שינוע ייחודיים, גלגלים מסוגים שונים או רכיבים מכניים מורכבים.

גלגלים לעגלות

גלגלים לעגלות – איך יודעים מה מתאים?

עולם העגלות הוא רחב ומגוון, כמעט בכל בית עסק יש שימוש בעגלות והן משמשות את העובדים והלקוחות, גם בתור חלק ממערכת אוטומטית:

  • תחום הרפואה הוא אחד המקומות בהם ניתקל בעגלות כמעט בכל מקום. מיטות החולים, עגלות לחלוקת תרופות, איסוף מצעים ועוד דברים רבים. ככל שמדובר על גלגלים לעגלות שמטרתן לשאת אדם, יש לוודא שהגלגלים יהיו חזקים, יעבדו באופן חלק ויבלמו את הזעזועים שכרוכים בנסיעה על משטחים לא אחידים.
  • בתעשייה השינוע הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר. היות שלעתים מדובר על משאות כבדים מאוד, יש לדאוג לחלוקת משקל נכונה של על העגלה. הגלגלים אמורים להיות כמובן בטיחותיים ולעמוד בעומס גבוה למשך תקופות ארוכות. על כן כדאי לפנות אלינו ולקבל כל המידע הדרוש על מנת להגיע להחלטה הנכונה.
  • תחום הצרכנות עושה שימוש ניכר בגלגלים ועגלות. החל מן עגלות הסופר שאלפי אנשים עושים בהן שימוש מידי יום ביומו וכלה בעגלות תצוגה עמוסות במוצרים.

 

אילו גלגלים קיימים היום?

הגלגלים מסווגים על פי פרמטרים שונים שכל פרמטר מתאים למטרה אחרת:

  • גלגלים עשויים גומי יתאימו לעומסים בינוניים עד גבוהים.
  • ישנם גלגלים מלאים באוויר שיתאימו למטרות אחרות כמו למשל עגלה נגררת.
  • כל גלגל הוא בעל קוטר שונה וכדאי להתייעץ עם מבינים בתחום על מנת להחליט מה מתאים לכם.
  • גלגלים שמצוידים במעצור בטיחות יסייעו במפעלים ובתי חולים.

הפרמטרים לבחירה יהיו רמת התקציב הרצויה, מה המטרה שלכם ברכישה ומהי איכות הגלגלים שתקנו בסופו של דבר. לאחר הבנה של כל הנושאים הללו תוכלו לפנות ולאתר את סוג הגלגלים אשר מתאים למשימה שלכם.