חייגו עכשיו:  03-9626516

אינסרטים

תחום המוצרים לתעשייה הוא מגוון ביותר וכולל אינספור סוגי פריטים. אחד מהם הוא אינסרטים – אותם מרכיבים שמוחדרים לתוך פלסטיק או מתכות רכות. בחירה נכונה של מרכיב זה מבטיחה מקסימום תועלת במינימום עלות. כדאי לזכור שהתחרות הקשה בכל ענפי התעשייה מחייבת את כל העסקים לחתור באופן מתמיד לחיסכון כספי, כמובן לא על חשבון איכות הציוד. מחם קשיחים בע"מ היא הכתובת הנכונה להגעה לאינסרטים הטובים ביותר שיש בכל מסגרת תקציב – בזכות ניסיון של עשרות שנים, וכן הודות לעובדה שהחברה מייצגת בבלעדיות בישראל כמה מהיצרניות המובילות והנחשבות בעולם כולו בתחום האביזרים לתעשייה.

 

הסוגים השונים של אינסרטים

* אינסרט לפלסטיק – בקטגוריה זו יש למעשה 3 סוגי מוצרים: האינסרטים שמתאימים להחדרה לחומר טרמופלסטי, האינסרטים שמתאימים להחדרה לחומר טרמוסטי והאינסרטים שאותם אפשר להכניס גם אל חומרים טרמופלסטיים וגם אל חומרים טרמוסטיים. הבחנה נוספת היא על סמך דרך ההחדרה. האופציות הן באמצעות מלחם מיוחד, על בסיס תנודות אולטראסוניות, בעזרת מכבש קטן (או לחץ שמפעיל פטיש ואפילו ביד), עם מברגה (שיטה שמתאימה בעיקר לאינסרטים ייחודיים שמיועדים למוצרים כבדי משקל), בהזרקה או ביציקה (שתי השיטות האחרונות מתאימות למוצרים גדולים).

* אינסרט למתכות רכות – אינסרט שצורתו היא מעין סליל עם חתך בעל צורת מעוין (כדי לדמות תבריגים סטנדרטיים). האינסרט משמש בעיקר לחיזוק ותיקון תבריגים בחומרים הרכים, כך שניתן יהיה להשתמש בתבריג פעמים רבות. אופציה אחת היא אינסרט עם נעילה ואופציה שנייה היא ללא נעילה. 

 

איך לבחור נכון אינסרט?

בחירה מדויקת של פריטים אלה מחייבת תשומת לב לשורה ארוכה של פרמטרים. כך למשל החומר שממנו מיוצרים אינסרטים יכול להיות נירוסטה, עוד אופציה היא אלומיניום וגם אינסרט מפליז הוא שימושי במקרים רבים. התאמה מדויקת לכל צורך היא מפתח הכרחי נוסף, ומן הסתם נדרשת גם עמידות מרבית. הידע המקצועי הנרחב עד מאוד של מחם קשיחים בע"מ מאפשר לצוות המקצועי שלנו לספק המלצות מדויקות לכל לקוח, והקטלוג העשיר מבטיח מענה מלא בכל מצב.

 

מה הם אינסרטים ומה תפקידם בתהליכי הייצור השונים?

בחשיבה על עיצוב מוצר, יש כל מיני אלמנטים קטנים שאנחנו לא שמים לב אליהם במהלך השימוש היומיומי, אבל הם בהחלט קובעים את מידת העמידות והחוזק של המוצר לאורך זמן. אחד מאותם מוצרים חיוניים, אשר הופכים את חוויית הלקוח לבלתי נשכחת הוא אינסרטים. האינסרטים הם מוצרים שתפקידם ליצור יציבות בתוך מוצרי מתכת או פלסטיק, כאשר הם משתלבים בתוך מבנה המוצר ומורידים את הלחץ מן המוצר בסיטואציות מסוימות. כמובן שצריך להתאים את השימוש במוצר זה לצרכים של האבטיפוס אותו אתם בונים בחברה שלכם, אבל במידה ואתם מבקשים לעשות שימוש באינסרטים, מומלץ לעבוד עם אנשי חברה מקצועיים ומיומנים, כמו אנשי הצוות של חברת שחם קשיחים בע"מ, בשביל לאפשר לכם לקחת את ההחלטות המתאימות ביותר לסוג המוצר שאתם מחפשים.

 

כמו שאתם וודאי מבינים, אינסרטים הם מוצרי ייצוב אשר יכולים לשרת את האינטרסים שלכם, גם בתהליכי ייצור של פלסטיק וגם בתהליכי ייצור של מתכות רכות. יש כל מיני דרכים שבהם ניתן לעשות שימוש במוצרים כמו אינסרטים, על בסיס שימוש במלחים מיוחד או על בסיס עבודה עם מכבש לחצים ומברגה. כך או כך, ברגע שהכנסתם את האינסרטים למקומם, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שכל חלקי המוצר השונים, יתאימו זה לזה בצורה הכי טובה והכי מקצועית שיש, ויאפשרו לכם להרחיב את טווח השימוש במוצר ולנצל את כל העוצמות של המבנה המכני של המוצר, כדי לשרת את המטרה שלכם.

 

בחירת אינסרטים ממוקדת מטרה, עוזרת לעסק

בכדי להבטיח שאתם תיקחו החלטות נכונות בתהליך ההקמה של פס ייצור או בעבודה על העיצוב של מוצרים חדשים, אתם רוצים להחזיק בידיים שלכם מגוון עצום של אפשרויות עבודה עם חומרים מסוגים שונים. כדי להגיע למטרה הזו, אתם צריכים לעבוד כבר מהשלבים הראשונים של החברה עם צוות שמחזיק בחומרי הגלם הדרושים לכם, ויודע להתאים את חומר הגלם למטרה המרכזית שלכם. זהו תחום המומחיות שלנו, אנשי חברת מחם קשיחים בע"מ, ואנו נכונים לעזור ללקוחות מכל רחבי התעשייה הישראלית, למצוא את הפתרונות הנכונים והטובים ביותר לצרכים שלהם, בכל רגע ובכל מטרה.