חייגו עכשיו:  03-9626516

אינסרטים

תחום המוצרים לתעשייה הוא מגוון ביותר וכולל אינספור סוגי פריטים. אחד מהם הוא אינסרטים – אותם מרכיבים שמוחדרים לתוך פלסטיק או מתכות רכות. בחירה נכונה של מרכיב זה מבטיחה מקסימום תועלת במינימום עלות. כדאי לזכור שהתחרות הקשה בכל ענפי התעשייה מחייבת את כל העסקים לחתור באופן מתמיד לחיסכון כספי, כמובן לא על חשבון איכות הציוד. מחם קשיחים בע"מ היא הכתובת הנכונה להגעה לאינסרטים הטובים ביותר שיש בכל מסגרת תקציב – בזכות ניסיון של עשרות שנים, וכן הודות לעובדה שהחברה מייצגת בבלעדיות בישראל כמה מהיצרניות המובילות והנחשבות בעולם כולו בתחום האביזרים לתעשייה.

 

הסוגים השונים של אינסרטים

* אינסרט לפלסטיק – בקטגוריה זו יש למעשה 3 סוגי מוצרים: האינסרטים שמתאימים להחדרה לחומר טרמופלסטי, האינסרטים שמתאימים להחדרה לחומר טרמוסטי והאינסרטים שאותם אפשר להכניס גם אל חומרים טרמופלסטיים וגם אל חומרים טרמוסטיים. הבחנה נוספת היא על סמך דרך ההחדרה. האופציות הן באמצעות מלחם מיוחד, על בסיס תנודות אולטראסוניות, בעזרת מכבש קטן (או לחץ שמפעיל פטיש ואפילו ביד), עם מברגה (שיטה שמתאימה בעיקר לאינסרטים ייחודיים שמיועדים למוצרים כבדי משקל), בהזרקה או ביציקה (שתי השיטות האחרונות מתאימות למוצרים גדולים).

* אינסרט למתכות רכות – אינסרט שצורתו היא מעין סליל עם חתך בעל צורת מעוין (כדי לדמות תבריגים סטנדרטיים). האינסרט משמש בעיקר לחיזוק ותיקון תבריגים בחומרים הרכים, כך שניתן יהיה להשתמש בתבריג פעמים רבות. אופציה אחת היא אינסרט עם נעילה ואופציה שנייה היא ללא נעילה. 

 

איך לבחור נכון אינסרט?

בחירה מדויקת של פריטים אלה מחייבת תשומת לב לשורה ארוכה של פרמטרים. כך למשל החומר שממנו מיוצרים אינסרטים יכול להיות נירוסטה, עוד אופציה היא אלומיניום וגם אינסרט מפליז הוא שימושי במקרים רבים. התאמה מדויקת לכל צורך היא מפתח הכרחי נוסף, ומן הסתם נדרשת גם עמידות מרבית. הידע המקצועי הנרחב עד מאוד של מחם קשיחים בע"מ מאפשר לצוות המקצועי שלנו לספק המלצות מדויקות לכל לקוח, והקטלוג העשיר מבטיח מענה מלא בכל מצב.